Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron działu Meble kuchenne Peka

System bezuchwytowy w kuchni

artykuł promocyjny

Jaka jest kuchnia idealna? Jest funkcjonalna, czysta i dopasowana do potrzeb właściciela. Co jest potrzebne, żeby spełnić te trzy warunki? Meble kuchenne wyposażone w trwałe aluminiowe nóżki, cokoły i uchwyty. Odpowiedni projekt sprawi, że codzienne obowiązki będą łatwiejsze i bardziej przyjemne.

System bezuchwytowy w kuchni
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Aranżacja kuchni to wymagające zadanie. Ważne, aby każdy element przestrzeni był wykorzystany optymalnie. Sprzęty kuchenne chowamy w dedykowanych do tego miejscach, zabudowujemy przestrzeń nad szafkami. Najwyższe szafki będą doskonałe do przechowywania rzadziej używanych akcesoriów. Zamiast standardowych uchwytów natomiast możemy zastosować innowacyjny System Bezuchwytowy. Estetyka jest istotna, a to rozwiązanie doskonale pasuje niemal do każdej kuchni. Przy użyciu systemu bezuchwytowego z łatwością osiągniemy efekt na jakim nam zależy: elegancki salonowy charakter, loftowy oraz każdy inny. Ten typ otwierania szafek doskonale sprawdzi się także w małej kuchni.

Kuchnia bezuchwytowa Zobal

 

Perfekcja i minimalizm

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni i organizacja, która ułatwia gotowanie to cele, które chcemy osiągnąć projektując kuchnię. Z pomocą przychodzą nam funkcjonalne systemy. Bezuchwytowy system otwierania jest jednym z nich. Składają się na niego subtelne i minimalistyczne profile „L” i „C” oraz zestaw mocowań. Wykonane są z aluminium i dostępne w 9 różnych wybarwieniach (od naturalnej barwy aluminium przez szampański, odcienie brązu, aż po czarny z efektem szczotkowania). Proces anodowania, podczas którego osiągane są wymienione kolory sprawia, że uchwyty te są trwałe, odporne na zarysowania, obicia, a także są łatwe w utrzymaniu w czystości. System bezuchwytowy jest minimalistyczny i uniwersalny, dostępny w wersji standardowej i „lekkiej”, która jest subtelniejsza. Co ważne, jest bezpieczny w użytkowaniu- jego konstrukcja minimalizuje ryzyko uderzeń czy np. zahaczenia ubrania.

Jasna kuchnia bezuchwytowa

 

„KLIK”- prosty montaż

Innowacyjność Systemu Bezuchwytowego polega na prostym montażu. Dodatkowo każdy zestaw jest w pełni spersonalizowany i produkowany na zamówienie. Do profili dołączone są specjalne klipsy oraz mocowania, które wystarczy ze sobą połączyć. To wszystko- wystarczy „KLIK”. Profile można zamontować zarówno w pionie jak i w poziomie- doskonale sprawdzą się przy zabudowaniu sprzętów kuchennych takich, jak lodówka czy zmywarka.

Kuchnia bezuchwytowa w kształcie U

 

Subtelnie doświetlone

Dodatkowym atutem Systemu Bezuchwytowego są profile dostosowane do montażu taśmy LED w dowolnym kolorze. To rozwiązanie może całkowicie odmienić wygląd zabudowy.  Pełna dowolność wyboru koloru, natężenia i jasności światła pozwala na zmianę „klimatu” kuchni w zależności od nastroju i sytuacji.

Szara kuchnia bezuchwytowa

System Bezuchwytowy to proste i jednocześnie sprytne rozwiązanie do każdej kuchni. Jest bezpiecznie w użytkowaniu, łatwe w montażu, efektowne i trwałe. Warto ująć się w swoim projekcie, nie tylko w kuchni. Organizujmy swoją przestrzeń tak, żeby wszystko miało swoje miejsce oraz było łatwo dostępne. W dobrze zorganizowanej przestrzeni gotowanie i inne codzienne obowiązki będą o wiele przyjemniejsze.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Zobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Siedlisko 81A
64-910 Trzcianka
tel. +48 67 216 80 00
www: www.zobal.com.pl/
mail: wyślij wiadomośćUchwyty meblowe » Fronty meblowe » Rolety aluminiowe » Regały IQube » System regałowy » Ścianki działowe i ekrany » Panele LED » System ścienny » Szafki aluminiowe » System bezuchwytowy » System jezdny » Nóżki do mebli » Podstawy do mebli » Cokoły » Listwy do blatów » Kratki wentylacyjne

 

Zobacz zdjęcia w galerii ZOBAL:

ZOBALZOBALZOBALZOBALZOBAL

zobal Facebook   zoba instagram   Youtube zoba
Partnerzy


logo Amix     Peka

Magma

Hafele    GTV

BlumREJS
Colorimo  partner serwisu Hettich

Aurora Technika Świetlna

ernestrust

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram