Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2023 - XI edycja

artykuł promocyjny

Kuchnia to często serce domu. Jej wygląd ma ogromne znaczenie dla samopoczucia i nastroju domowników, a także dla ogólnego wrażenia jakie robi dom. Jeśli czujesz, że Twoja kuchnia emanuje wyjątkowym stylem i chcesz podzielić się swoimi inspiracjami, teraz masz możliwość wzięcia udziału w XI edycji konkursu fotograficznego "Nasze kuchnie 2023". Termin nadsyłania prac rozpoczyna się 1 czerwca i trwać będzie do 14 listopada. To doskonała okazja, aby zaprezentować światu swoje kreatywne podejście do aranżacji kuchennych wnętrz i zainspirować innych.

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2023 - XI edycja

 

Jakimi kryteriami kierujemy się w konkursie?

 

  • Ciekawe i estetyczne wnętrze: Ważne jest, aby wnętrze kuchni było interesujące i estetyczne. Niezależnie od metrażu i stylu kuchni, konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoją kreatywność. Możesz przesłać zdjęcie całej kuchni lub jej wybranej części, w której widoczne są najbardziej interesujące dodatki i motywy. Przed wykonaniem fotografii zadbaj o porządek w kuchni, aby uniknąć przypadkowych elementów, takich jak nieposprzątane naczynia czy nieuporządkowane sprzęty.
  • Zdjęcia dobrej jakości: Oprócz ciekawego wnętrza, ważna jest również jakość nadesłanych prac. Doceniamy kreatywne ujęcia, ale pamiętaj, że konkurs dotyczy głównie aranżacji kuchni, a nie jest wyłącznie konkurs artystyczny. Nie będziemy zachwyceni serią zbliżeń na detale, takie jak pokrętła czy uchwyty.
  • Zastrzeżenie: Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania zgłoszeń, które prezentują kuchnie nieestetyczne, pozbawione walorów wizualnych, nieuporządkowane lub zawierające zdjęcia o niskiej jakości (np. niska rozdzielczość, zbyt ciemne). Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.


Konkurs trwa od 1 czerwca do 14 listopada 2023

 

Jak wziąć udział w konkursie:

W ramach konkursu przyślij nam zdjęcia swojej kuchni, pamiętając o wyrażeniu zgody na ich dalsze wykorzystywanie. Zdjęcia możesz nam przesłać następującymi kanałami:

  • na adres konkurs@kuchenny.com.pl
  • poprzez nasze media społecznościowe: Facebook albo Instagram

 

W konkursie można zgłosić do 5 zdjęć.

Pamiętaj zapoznać się z regulaminem. Zgłoszenie musi zawierać oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu „Nasze kuchnie 2023” oraz jego przyszłych edycji w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku, przez Dom Online Piotr Lasota z siedzibą w Puławach. Mam świadomość, że przysługuje mi prawo kontroli przetwarzania danych, w tym ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania, usuwania na zasadach wynikających z ww. przepisów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dom Online Piotr Lasota z siedzibą w Puławach. Akceptuję postanowienia regulaminu Konkursu oraz regulaminu serwisu Kuchenny.com.pl.

Mile widziane jest polubienie naszych profili społecznościowych oraz udostępnienie posta konkursowego na swoim FB lub IG.

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym drugim konkursie - Nasze łazienki 2023

Nagrody w konkursie:

  • I miejsce - nagroda pieniężna w wysokości 1500 złotych
  • II miejsce - nagroda pieniężna w wysokości 600 złotych
  • III miejsce - nagroda pieniężna w wysokości 300 złotych

  

Wszystkie prace będą oceniane przez pracowników portalu oraz Patronów konkursu.

 

Zobacz także:

 


PATRONI KONKURSU:

 

  plast team Alveus
  Producent szerokiej gamy produktów użytku domowego z tworzywa sztucznego Producent zlewozmywaków i baterii kuchennych
     
 
  Polski producent szklanej zastawy
z ponad 100-letnią tradycją
   
                

 

       
       

Opracowanie: RedakcjaFacebook
Instagram