Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron działu Meble kuchenne Peka

Nowe konglomeraty TechniStone inspirowane marmurem

artykuł promocyjny

Przyszła wiosna. Przyroda budzi się do życia, zielenią się drzewa, zakwitają tulipany i magnolie - po długiej zimie nadchodzi czas zmian, a otoczenie zaczyna pulsować nowym życiem. Również TechniStone na wiosnę budzi swoje otoczenie - architektów, projektantów, współpracowników oraz klientów szukających inspiracji do zmian w swoich wnętrzach. Połączenie TechniStone z amerykańskim potentatem w produkcji i dystrybucji blatów kwarcowych, firmą Wilsonart dała efekty w postaci wprowadzenia świeżych i zgodnych ze światowymi trendami w designie wzorów konglomeratów kwarcowych.

Nowe konglomeraty TechniStone inspirowane marmurem
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Nowe wzory inspirowane marmurem


Cztery nowe dekory to odpowiedź na ogromne zainteresowanie klientów wzorem Calacatta Silva, produkowanym przez TechniStone. Nowe Calacatty są inspirowane naturalnymi marmurami wydobywanymi w kopalniach włoskiej Carrary. Piękno tych materiałów znane jest już od czasów Michała Anioła, który tworzył z nich swoje rzeźby, posągi i inne prace, które do dzisiaj są uznawane za kanon piękna. TechniStone chcąc dać wszystkim klientom możliwość cieszenia się w swoim otoczeniu naturalnym pięknem tych materiałów, stworzył w ramach kolekcji Wilsonart cztery nowe produkty do złudzenia przypominające karraryjskie piękności.

Premiera tych wzorów odbyła się 27 Marca w Radomiu w jednym z dwóch głównych magazynów w Polsce, w firmie Kambet II, która współpracuje z TechniStone, będąc zarówno operatorem magazynu, jak i jednym z najnowocześniejszych zakładów kamieniarskich w Polsce. W otoczeniu najbardziej znanych kamieniarzy w kraju, architektów przybyłych z Warszawy, Lublina czy Łodzi TechniStone zaprezentowało swoje najnowsze osiągnięcia.

Warto zapamiętać te nazwy: Olympos, Pastino, Serchio, Volegno - to cztery produkty TechniStone, które są skazane na sukces. Wilsonart oraz TechniStone wprowadziły te kolory jako uzupełnienie, czy raczej rozwinięcie dotychczasowej oferty.


Volegno i Olympos do przytulnych wnętrz


Volegno oraz Olympos - dwa różne oblicza i jednak wspólny mianownik. To, co łączy te dwa kolory to nowa odsłona ciepłego wybarwienia żyły, przecinającej spokojną biel. Odcień starego złota, rdzy oraz delikatnego brązu to tony przebijające w tych dwóch materiałach. Idealne do wnętrz ciepłych, naturalnych, dla osób szukających przytulnej atmosfery w swoim otoczeniu. Z jednej strony grube mocne żyły w Volegno , a z drugiej delikatne acz nieregularne i pokrywające całą płytę linie to opcje dla osób które szukają spokoju, ale i dla tych, którzy szukają odrobiny szaleństwa w swoich pomieszczeniach.

 

technistone konglomerat w kuchni  technistone calacatta

                             Calacatta Volegno                                              Calacactta Olympos


Wyraziste Serchio i Pastino


Calacatta Serchio i Pastino - to kolejne przeciwieństwa, a jednocześnie materiały bliskie sobie. Serchio – gruba, ale delikatna w wybarwieniu żyła z mocnym konturem, wybijająca się na jasnym tle oraz Pastino – mocniej i zimniej wybarwiona żyła rozlewająca się na płycie - to kolejne kolory uzupełniające ofertę TechniStone. Oba wzory z pewnością znajdą swoich wielbicieli i pozwolą na realizację fantazji o idealnym wnętrzu.

 

calatta pastina  calacatta serchio
     Calacatta Pastino                                              Calacatta Serchio


okładzina ścienna konglomerat technistone
      Calacatta Pastino  


Do zobaczenia u partnerów TechniStone


Wszystkie te kolory można zobaczyć w magazynach TechniStone rozmieszczonych w całym kraju oraz w Autoryzowanych Zakładach Kamieniarskich - od Suwałk do Wrocławia i Szczecina do Rzeszowa. TechniStone na życzenie przesyła bezpłatne próbki, a wszystkie wspomniane nowości można obejrzeć w doskonałej rozdzielczości na stronie TechniStone. Podsumowując - TechniStone słuchając głosów z rynku poszerzyło swoją ofertę o poszukiwane kolory, których wprowadzenie rekomendowali projektanci, architekci oraz klienci indywidualn

Kontakt w sprawie produktów:

TechniStone Polska
Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
tel. 604204610
www: www.technistone.com
mail: wyślij wiadomość
Płyty z konglomeratu, które nawet przy codziennym użytkowaniu pozostają piękne przez lata » konglomerat kwarcowy do wnętrz: m.in. na blaty kuchenne » łazienkowe » podłogi » ściany » parapety » schody » kominki » wysoka odporność na zadrapania i zachlapania » unikalny design » 10-letnia gwarancja
 

 

Zobacz zdjęcia w galerii TechniStone

TechniStone PolskaTechniStone PolskaTechniStone PolskaTechniStone PolskaTechniStone Polska

technistone Facebook   pinterest technistone   technistone instagram   Youtube technistone   Twitter technistone   Technistone linkedin
Partnerzy


logo Amix     Peka

Magma

Hafele    GTV

BlumREJS
Colorimo  partner serwisu Hettich

Aurora Technika Świetlna

ernestrust

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram