Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Jazda Próbna Kuchni - co zrobić, aby dobrze zaplanować i urządzić przestrzeń kuchenną?

artykuł promocyjny

Rozplanowanie kuchni w taki sposób, aby była maksymalnie funkcjonalna i w całości dopasowana do naszych potrzeb nie jest wcale takie łatwe. Często zauważamy błędy aranżacyjne dopiero podczas korzystania z niej. A co jeśli dostaniemy możliwość przetestowania swoich pomysłów jeszcze przed zakupem mebli?

Jazda Próbna Kuchni - co zrobić, aby dobrze zaplanować i urządzić przestrzeń kuchenną?
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Sprawdź swoje pomysły

 

W tym właśnie celu powstała bezpłatna usługa „Jazda Próbna Kuchni”, która pomoże nam w idealnym dla nas rozplanowaniu kuchni. Dzięki niej dostaniemy możliwość przeniesienia naszych projektów na prawdziwe modele szafek, które da się dowolnie przesuwać. To doskonały sposób na sprawdzenie naszych pomysłów w praktyce bez potrzeby kupowania mebli. Jeżeli dane ustawienie nie będzie nam odpowiadać, zmienimy je, przesuwając poszczególne szafki.

Urządzanie wnętrza szufladPrzeznaczenie kuchennych szafek   Organizacja szafek w kuchni

 

Doradź się

 

A co jeśli sami na początku nie wiemy, jakie ustawienie będzie dla nas najkorzystniejsze? Co, jeśli nie mamy pomysłu na to, gdzie ustawić sprzęty AGD lub jakie nasze szafki powinny mieć wymiary i co możemy w nich umieścić? Szukanie odpowiedzi na wszystkie pytania, które trzeba zadać przy planowaniu kuchni, zajmuje wiele czasu, zwłaszcza w przypadku osób, które robią to po raz pierwszy lub po prostu się na tym nie znają. W trakcie Jazdy Próbnej Kuchni wspomogą nas profesjonalni doradcy, zajmujący się tematem ergonomicznego i funkcjonalnego planowania przestrzeni na co dzień. Przeprowadzili oni już ponad 7000 spotkań, a co za tym idzie, możemy liczyć na ich doświadczenie i profesjonalną pomoc.

Porozmawiaj z profesjonalnym doradcą

 

Jak się umówić?

 

Żeby umówić się na spotkanie z doradcą w jednym z 11 salonów JPK, musimy tylko odwiedzić stronę www.jazdaprobnakuchni.pl, gdzie będziemy mogli zarezerwować najlepszy dla nas termin. Na spotkanie warto zabrać ze sobą projekt od architekta lub stolarza. Doradca podpowie nam, czy coś wymagałoby korekty. A co jeśli mamy tylko wymiary pomieszczenia? Nie stanowi to żadnego problemu, gdyż doradcy przygotują proponowany rozkład i podsuną ciekawe rozwiązania, jakie będziemy mogli zastosować. Ostatecznie ważne jest, aby stworzyć plan „skrojony” na miarę naszych potrzeb i oczekiwań.

Zabudowa meblowa do kuchni

 

Sprawdź, przetestuj, skonsultuj się z doradcą. Nic nie wydasz, a za to zaoszczędzisz sporo czasu i unikniesz częstych błędów. Umów się na spotkanie z doradcą JPK na www.jazdaprobnakuchni.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

Blum
ul. Poznańska 16
62-020 Jasin k/Swarzędza
tel. +48 61 895 19 00
www: www.blum.com
mail: wyślij wiadomośćwysokiej jakości okucia meblowe: innowacyjne systemy zawiasów » szuflady » podnośniki do frontów górnych

 

Zobacz zdjęcia w galerii Blum

BlumBlumBlumBlumBlum

blum Facebook   pinterest blum   blum instagram   Youtube blum


Facebook
Instagram