Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron działu Meble kuchenne Peka

Wyciągi podblatowe - wszystko pod ręką w kuchni

artykuł promocyjny

Przestrzeń w każdej kuchni jest bardzo ważna, dlatego warto zagospodarować ją w odpowiedni sposób. Aby zoptymalizować każdy centymetr mebli należy dobrać odpowiedni system  z serii wyciągów podblatowych. Stanowią one bardzo funkcjonalny dodatek, który pomoże zorganizować każdy drobiazg w kuchni.

Wyciągi podblatowe - wszystko pod ręką w kuchni
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Do każdej szafki można dobrać odpowiednie rozwiązanie zapewniające komfort korzystania z kuchni. To praktyczne rozwiązanie pozwala na wydobycie zawartości szafki do przodu za sprawą mechanizmu odpowiedzialnego za lekkie wysuwanie i ciche domykanie. Systemy nadaje się do mebli o szerokości: 150, 200, 250, 300 i 400 mm. Jest to idealny sposób, aby zyskać miejsce na małe przybory kuchenne, sypkie produkty spożywcze czy butelki. Zlokalizowanie mechanizmu w sąsiedztwie zmywarki lub zlewozmywaka umożliwia również przechowywanie środków czystości. Gdy wyciąg jest usytuowany w pobliżu kuchenki, możemy umieszczać w nim produkty, z których korzystamy najczęściej podczas gotowania.

   

Jeśli w czasie projektowania okaże się, że pozostała nam niewielka przestrzeń, którą trudno wykorzystać z racji np. niedogodnego dostępu, najlepszym rozwiązaniem jest zagospodarować ją wąskim wyciągiem. Jest to sposób na to by wolne wąskie przestrzenie mebli, przy ich właściwym zagospodarowaniu, mogły pełnić nietypowe funkcje. Wyciąg wąski może posiadać opcje wyposażenia z wieszaczkiem na ręczniki, z uchwytem na blachy z piekarnika lub stolnice czy wyciąg dwupółkowy.

Czy pomyśleli Państwo o tym, że w kuchni niezbędne są środki czystości? My tak! Zabrudzenia są efektem pracy w kuchni i toczącego się w niej życia. Bardzo ważne jest, aby środki te nie były umieszczone na widoku, lecz w specjalnej do tego przeznaczonej szafce. System PORTERO umożliwiają utrzymanie czystości w szafkach zlewozmywakowych. Producent gwarantuje łatwy ich montaż do dna szafki oraz zintegrowany system cichego domyku. Warto również zwrócić uwagę, że koszyki można zdjąć ze stelaża i wygodnie przenieść w inne miejsce lub umyć.

   

Interesującym rozwiązaniem jest wyposażenie szafek w półki montowane na prowadnicach. Ze względu na sposób mocowania frontu wyróżniamy dwa typy systemów. Pierwszy system to półki typu cargo. Przeznaczone są do szafek, w których mocowanie następuje do dolnego kosza. Zaleta tego sytsemu jest możliwość wysunięcia dolnej półka razem z frontem, podczas gdy górną można wysunąć oddzielnie. Drugi system przeznaczony jest dla szafek, w których front mocowany jest na zawiasach.

   

Półki EXTENDO są idealnym rozwiązaniem nie tylko do kuchni. Sprawdzą się również w garderobie czy salonie. Mogą być stosowane jako półki zewnętrzne lub przy frontach na zawiasach z zerowym uskokiem. Otwartość systemu umożliwia bezpośredni dostęp z mozliwością przeglądania zawartości. Produkt został zaprojektowany w nowej linii Libell. Półka wykonana jest z jednolitej wyprofilowanej blachy, co nadaje jej indywidualny styl, a jej sztywność sprawia, że najlepiej sprawdza się w szafkach o szerokości od 600 do 1200 mm. Zaokrąglone kształty z wyprofilowanymi narożnikami umożliwiają łatwe czyszczenie oraz gwarantują wykorzystanie całej powierzchni półki. W standardowo kosz wyposażony jest w matę antypoślizgową.
 

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:

peka kargo narożnesystem cargo w narożnych szafkach w niskiej zabudowiewysokie cargo od peka

PEKA  Facebook   PEKA  instagram   Youtube PEKA
Partnerzy


logo Amix     Peka

Magma

Hafele    GTV

BlumREJS
Colorimo  partner serwisu Hettich

Aurora Technika Świetlna

ernestrust

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram