Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron działu Meble kuchenne Peka

Innowacyjne akcesoria aluminiowe

artykuł promocyjny

Wyobraź sobie pomieszczenie, w którym będziesz czuć się bezpiecznie, pewnie i spokojnie. Bez problemu wszystko znajdziesz. Gdy się coś rozleje — pod ręką będzie papier. Gdy będziesz chcieć coś odłożyć, ale za chwilę po to sięgnąć — skorzystasz z regału IQube. A gdy będziesz potrzebować coś schować — zdecydowanym ruchem złapiesz uchwyt i otworzysz front szafki bądź opuścisz roletę.

Innowacyjne akcesoria aluminiowe
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Dom to nie tylko miejsce zamieszkania. To miejsce, w którym spędzamy nasz wolny czas na spotkaniach rodzinnych, zabawach z dziećmi czy wypoczynku. To często miejsce, którym chcemy się chwalić i do którego z chęcią zapraszamy gości. Podobnie kuchnia nie musi być przeznaczona tylko do sporządzania posiłków. Akcesoria, które proponuje Zobal sprawią, że kuchnia stanie się miejscem, w którym chce się gotować, chce się spędzać czas a przede wszystkim cieszyć się tym z innymi. Dużą rolę odgrywasz Ty. A Zobal zadba o wyposażenie Twojej kuchni.

Innowacyjne akcesoria aluminiowe - regał IQUBE

Marka proponuje proste, ale i wyjątkowe akcesoria: nóżki, podstawy do mebli, kratki, listwy, fronty, systemy jezdne, panele LED, system ścienny, regały, IQube, rolety, uchwyty, a także niezbędne panele do oświetlenia blatu. Zobal dba o wykończenie i końcowy efekt produktu. Tak jak Ty troszczysz się o smak swoich potraw. Dla Twojego komfortu Zobal poleca system ścienny, który montuje się nad blatem. Profile łączymy, z czym tylko chcesz: z drewnem, szkłem bądź glazurą.

Innowacyjne akcesoria aluminiowe - regał IQUBE

Jest to system, który potrafi się wszędzie wpasować, także kolorem w postaci naturalnego aluminium C-O bądź w czarnej anodzie C-35. To Ty decydujesz, co znajdzie się w Twoim systemie ściennym. Wybierasz samodzielnie, co będzie Ci potrzebne. Zawieszaj, wymieniaj, przekładaj.

System ścienny Zobal

System ścienny może pełnić nie tylko funkcje praktyczne, ale także gwarantuje niekonwencjonalny design. Haczyki, na których powiesisz mniejsze bądź większe nabierki lub ścierki, półki na przyprawy, zioła, haki z drewnianymi deskami, uchwyty i półki na szklanki, kaseta na niezbędny w kuchni ręcznik papierowy, praktyczna półka ekspozycyjna na tablet lub książkę kucharską, półka na drobiazgi, które mogą Ci się zapodziać w szufladzie czy wreszcie półka na butelki. Wszystko to powinno znaleźć się w każdej praktycznie urządzonej kuchni.

System ścienny ZobalSystem ścienny Zobal

Do tego fronty aluminiowe z dowolnie wybranym szkłem. Na szczególną uwagę zasługują fronty Z-22 i Z-23 z zawiasem ukrytym w korpusie. Dzięki temu po zastosowaniu przeźroczystego szkła na pewno zaciekawi nie jednego Twojego gościa. Mawiają, że kuchnia to serce domu. A Zobal zapewnia mu trwałe elementy.

Fronty Zobal - innowacyjne rozwiązania

Produkty marki Zobal gwarantują design, który na pewno się wyróżni i zachwyci nie tylko Ciebie. Ich jakość potwierdza solidne wykonanie i dożywotnia gwarancja na produkty sygnowane logotypem Zobal.

Kontakt w sprawie produktów:

Zobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Siedlisko 81A
64-910 Trzcianka
tel. +48 67 216 80 00
www: www.zobal.com.pl/
mail: wyślij wiadomośćUchwyty meblowe » Fronty meblowe » Rolety aluminiowe » Regały IQube » System regałowy » Ścianki działowe i ekrany » Panele LED » System ścienny » Szafki aluminiowe » System bezuchwytowy » System jezdny » Nóżki do mebli » Podstawy do mebli » Cokoły » Listwy do blatów » Kratki wentylacyjne

 

Zobacz zdjęcia w galerii ZOBAL:

ZOBALZOBALZOBALZOBALZOBAL

zobal Facebook   zoba instagram   Youtube zoba
Partnerzy


logo Amix     Peka

Magma

Hafele    GTV

BlumREJS
Colorimo  partner serwisu Hettich

Aurora Technika Świetlna

ernestrust

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram