Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

7 zalet spersonalizowanej mozaiki Trufle

artykuł promocyjny

Mozaika Trufle jest często określana jako małe cudeńka i prawdziwe dzieła sztuki. Jest idealna dla osób ceniących sobie oryginalne wnętrza, spełnienie indywidualnych potrzeb, trwałość wykonania, które będzie służyło przez wiele lat.

7 zalet spersonalizowanej mozaiki Trufle
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Mozaika nie tylko do łazienki

Mozaika kwiaty

Mozaika zazwyczaj kojarzy się z łazienką i kuchnią, ale coraz częściej można ją spotkać w sypialni czy salonie. Świetnie wygląda na ścianie, ale też na podłodze, dodając urozmaicenia. Odpowiedni dobór materiałów pozwala stworzyć kompozycję również na zewnątrz, np. na balkonie lub w ogrodzie. Restauracje wybierają mozaiki, by zyskać nowoczesny, niepowtarzalny efekt.

 

Mozaika taka, jak Ty – spersonalizowane i oryginalne wnętrza

Mozaika kwiaty

Każda mozaika jest inna – różnią się kształtem, kolorystyką, wzorem i kompozycją. Indywidualny projekt i personalizacja pozwalają spełnić każde oczekiwania klienta. Unikatowe wzory i rozwiązania tworzą niepowtarzalny charakter wnętrza. Można też skorzystać z gotowego katalogu kompozycji lub zainspirować się radami projektantów.

 

Szeroka gama możliwości projektowych

Mozaika

Mozaika stworzy efekt pięknych obrazów o dowolnym temacie i motywie, interesujące abstrakcje, a także minimalistyczne i nowoczesne wzory geometryczne. Miksy kolorystyczne i kostki świecące w ciemności oraz klasyczne monokolory pozwolą wybrać idealną propozycję dla siebie. Można wybierać spośród 60 barw – wyważone odcienie, stonowane kompozycje, refleksy, odważne zestawienia. Kształt kwadratu lub plastra miodu umożliwiają stworzenie wielu kompozycji. Aby decyzja była łatwiejsza, można zamówić próbkę określonego wzoru i koloru. Mozaika z pewnością nada pomieszczeniu unikalnego wyglądu.

 

Trwałość i funkcjonalność

Deka

Mozaika Trufle jest wytrzymała i odporna na zarysowania, a także na działanie temperatury. Pigmenty są odporne na działanie promieniowania UV i nie blakną. Są idealnym rozwiązaniem wewnątrz, ale i na basenie czy elewacji. Są tworzone ze szkła barwionego w masie, dlatego są trwałe i wyraziste. Nie zniszczą się również w kontakcie z gorącym garnkiem czy cieczą. W wersji podłogowej można zastosować wersję antypoślizgową.

 

Wygoda w utrzymaniu

Mozaika Trufle

Mozaika Trufle to gwarancja 5 klasy odporności na zabrudzenia. Jest łatwa w czyszczeniu: wystarczy szmatka i woda. Woda i brud nie wnikają w materiał i wystarczy tylko zetrzeć je z powierzchni.

 

Ekologiczne rozwiązania 

Serca

Surowiec, z którego wykonane są mozaiki, jest ekologiczny i pochodzi z recyklingu (poza pigmentami).


Made in EU

Mozaika robot

Mozaika Trufle produkowana jest w Unii Europejskiej, w zakładzie zawierającym certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001. Potwierdza to wysoką jakość materiału i wszystkich elementów użytych przy tworzeniu mozaiki. Proces związany z projektowaniem oraz know-how Trufli w całości są wytworem polskim.

Kontakt w sprawie produktów:

Trufle Mozaiki
Zabrska 9
40-083 Katowice
tel. +48 32 7390215
www: trufle.eu
mail: wyślij wiadomośćmozaiki personalizowane

Zobacz zdjęcia w galerii Trule Mozaiki:

Trufle MozaikaTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle Mozaiki

Trufle Mozaiki Facebook   Trufle Mozaiki instagram

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram