Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron działu Meble kuchenne Peka

Białe fronty - z czym łączyć

artykuł promocyjny

Białe fronty to rozwiązanie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Są uniwersalne, mają ponadczasowy wygląd i zapewniają neutralność. Żeby biała kuchnia nie była nudna, możemy postawić na ciekawe połączenia. Poniżej prezentujemy pomysły, z czym najlepiej prezentują się białe fronty.

Białe fronty - z czym łączyć

fot.: Bogaczewicz Architecture Studio

Z drewnianym blatem

 

To klasyka w wielu kuchniach. Chłodna biel ocieplona drewnem zawsze wygląda elegancko i sprawdza się zarówno w nowoczesnym wydaniu, jak i przy klasycznym wystroju wnętrza. Co więcej, taka baza jest bardzo neutralna i daje szerokie możliwości, jeśli chodzi o wybór pozostałych elementów wyposażenia.

Białe fronty - z czym łączyć

fot.: Rehau

Biel i drewno może tworzyć dość minimalistyczny duet lub emanować ciepłem. W zależności, co będzie stanowić ramę takich mebli, czyli jakie kolory wybierzemy na ściany i podłogi, możemy liczyć na bardzo zróżnicowane aranżacje.

Białe fronty - z czym łączyć

fot.: GTV

 

Z cegłą na ścianie

 

Biel ocieplona cegłą wygląda bardzo elegancko. Taki duet to typowe rozwiązanie, jeśli chodzi o stylowe wykończenie klasycznych kuchni. Zarówno białe meble, jak i ceglana ściana kojarzą się nam przyjemnie, mają sielski urok.

Białe fronty - z czym łączyć

fot.: TK Architekci

 

Z betonem na ścianie

 

Biel doskonale koresponduje z surowością betonu. Jako barwa podstawowa współgra z szarością o podobnych właściwościach aranżacyjnych. To uniwersalny duet, który wnosi do wnętrza klimat.

Biała zabudowa kuchenna z betonem na ścianie

fot.: Studio VK

 

Z czarnymi uchwytami

 

Dla przełamania monochromatycznej bieli idealnie sprawdzają się czarne klamki lub gałki. Takie mechanizmy znowu biją rekordy popularności po dekadzie dominacji systemów otwierania niewidocznych na frontach, dziś znowu możemy cieszyć się bardzo dekoracyjnymi uchwytami.

Białe fronty - z czym łączyć

fot.: Flow Interiors

 

Ze złotymi dodatkami

 

Biel wyśmienicie komponuje się ze złotem. Obie barwy mają w sobie odrobinę tajemnicy i każdemu kojarzą się z elegancją i stylowym dodatkiem. Takie połączenie prezentuje się nad wyraz korzystnie, zwłaszcza przy małym metrażu — możliwość odbicia w metalicznych powierzchniach bieli potęguje jej optyczne właściwości.

 

Z czernią

 

Duet stary jak świat. Kontrastowe zestawienie barw jest rozwiązaniem, które jedni uwielbiają, a inni unikają jak ognia. Jednak w dzisiejszym zestawieniu na takie połączenie patrzymy, jak na bardzo praktyczne uzupełnienie białych frontów, w którym kompozycja pozwala dostrzec atuty zarówno jednego i drugiego koloru. Prezentowana kuchnia pokazuje, jak silne połączenia są w stanie odmienić proporcje wnętrza i skupić uwagę na zupełnie innych przedmiotach niż fakt, że kuchnia jest wąska i długa.

Białe fronty - z czym łączyć

fot.: Architetto

 

Z patchworkiem

 

Spokojna, stonowana, czasem nazywana bezpłciowa biel to kolor doskonały na tło, na którym możemy szaleć z bogactwem kształtów i form. To także doskonała baza dla innych kolorów, które nabierają mocy. Nie ma chyba bardziej znamiennego przykładu niż płytki patchwork, dzięki którym wszystkie wspomniane cechy nabierają zupełnie nowego znaczenia i doskonale współgrają ze sobą.

Białe fronty - z czym łączyć

fot.: Miśkiewicz Design

 

Z odważnym kolorem

 

Białe fronty pozwalają na stworzenie wnętrza neutralnego, które nigdy nie wychodzi z mody, a podążanie za trendami z danego sezonu możemy wówczas zarezerwować dla ścian, które łatwiej i taniej możemy zmienić, czy dodatków będących ruchomą częścią aranżacji.

Wysoka zabudowa kuchni w kolorze drewna i bieli

fot.: Novi art

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Rehau, Studio VK, GTV, Novi art, Miśkiewicz Design, Bogaczewicz Architecture Studio, Architetto, Flow InteriorsPartnerzy


logo Amix     Peka

Magma

Hafele    GTV

BlumREJS
Colorimo  partner serwisu Hettich

Aurora Technika Świetlna

ernestrust

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram