Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

stopka patrona Electrolux

Prawdziwie intuicyjne zmywarki Electrolux

artykuł promocyjny

Energooszczędne, intuicyjne i wygodne w obsłudze zmywarki szwedzkiej marki Electrolux zapewniają idealną czystość naczyń. Znajdź zmywarkę dostosowaną do Twoich potrzeb – z podnoszonym dolnym koszem, wyjmowaną szufladą na sztućce, oświetleniem wewnętrznym i intuicyjnym sterowaniem.

Prawdziwie intuicyjne zmywarki Electrolux
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

QuickSelect: Zmywarka, która mówi Twoim językiem

 

Użytkownicy są często zdezorientowani mnogością dostępnych opcji w zmywarkach i dlatego mają tendencję do używania tego samego programu do każdego mycia. Electrolux znalazł rozwiązanie na ten problem – QuickSelect to proste, szybkie i intuicyjne sterowanie zmywarką. Wybierz czas, jaki chcesz poświęcić na zmywanie naczyń i dodatkowe opcje – jak np. czy chcesz umyć szklanki lub kieliszki, a może mocno zabrudzone garnki, a zmywarka zajmie się resztą.

Dzięki zmywarce QuickSelect nie musisz zgadywać, jaki program zmywania będzie najlepszy dla Twoich naczyń. Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu.

 

 

 

Proste, szybkie i intuicyjne sterowanie zmywarką. Ty wybierasz, ile czasu możesz przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry.

 


Zmywarki QuickSelect skutecznie dbają nie tylko o naczynia, ale też potrafią dobrze zadbać o siebie. Wszystkie zmywarki ze sterowaniem QuickSelect posiadają program Machine Care, który zapewnia efektywną pracę urządzenia. Zanim go uruchomisz, upewnij się, że zmywarka jest pusta, dodaj preparatu odkamieniającego lub czyszczącego, przeznaczonego specjalnie do zmywarek. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami. Program usunie tłuszcz i kamień z wnętrza urządzenia, w efekcie zapewniając idealne efekty zmywania za każdym razem.

 

ComfortLift® - rewolucja w zmywaniu naczyń

 

Innym przykładem intucyjnej technologii, która pomaga w codziennym użytkowaniu zmywarek jest ComfortLift® .  Electrolux ComfortLift® to pierwsza na świecie zmywarka posiadająca podnoszony dolny kosz na ergonomiczną wysokość, dzięki czemu nie trzeba się schylać - użytkownik zyskuje łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas wkładania, jak i wyjmowania ich ze zmywarki.

Zmywarka ComfortLift® idealnie harmonizuje z wystrojem kuchni i mieszkania. Unikalne połączenie stylu i najlepszej technologii wyróżnione zostało prestiżową nagrodą Gold Product Design Award 2017 oraz RedDot Award 2017.

Zobacz więcej o ComfortLift


 

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia

 

Masz dość wyciągania mokrych naczyń ze zmywarki? Wypróbuj zmywarki z system suszenia AirDry, który pozwala uzyskać idealnie suche, pozbawione zacieków naczynia, a jednocześnie jest energooszczędny. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych.

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia

W końcowej fazie cyklu zmywania zamek Diamond Lock uchyla automatycznie drzwi zmywarki na 10 cm. Poprzez uchylone drzwi następuje naturalna wymiana powietrza, co umożliwia błyskawiczne wysychanie nawet plastikowych naczyń. Dzięki AirDry naczynia nie tylko są pozbawione zacieków, ale także sam proces zmywania jest krótszy i zużywa mniej energii, a przy tym technologia AirDry jest bezpieczna dla blatów kuchennych.

 

Satelite Clean®

 

Ruch w różnych płaszczyznach to innowacyjne rozwiązanie w przypadku natrysku w zmywarkach Electrolux, które zapewnia nawet 3 razy lepsze efekty zmywania. Strumienie wody docierając do wszystkich zakątków zmywarki, dbają o doskonałą czystość wszystkich naczyń.

Satelite Clean?

 

Zmywarki z trzecim koszem
MaxiFlex — swoboda załadunku

 

Dodatkowa, trzecia szuflada MaxiFlex to więcej miejsca na przybory kuchenne po Twoich kulinarnych eksperymentach. Możesz dostosować układ koszy tak, aby zmywarka z łatwością pomieściła zarówno 14 kompletów naczyń w dolnych koszach, jak i nieporęczne przybory kuchenne. Nowa budowa szuflady i swoboda aranżacji koszy zapewniają, że wszystko zostanie umyte za jednym razem. A Ty? Możesz gotować, tak jak lubisz – bez ograniczeń.

Zmywarki z trzecim koszem MaxiFlex ? swoboda załadunku

Szuflada MaxiFlex - elastyczność w użyciu wszystkich przyborów i sztućców podczas gotowania.

 

GlassCare 45°- wyjątkowa ochrona szkła

 

Program GlassCare przeznaczony jest dla szklanych naczyń, a jego zadaniem jest wyeliminowanie szoku termicznego i zabezpieczenie szkła przed matowieniem. Specjalnie zaprojektowane uchwyty SoftGrip i stabilizatory SoftSpikes w górnym koszu stanowią zabezpieczenie dla kieliszków i wysokich szklanek przed uszkodzeniami. Co więcej, w dolnym koszu ochronę zapewnia GlassHolder dedykowany nawet wyjątkowo wysokim kieliszkom do wina.

GlassCare 45°- wyjątkowa ochrona szkłaGlassCare 45°- wyjątkowa ochrona szkła

Program GlassCare zapewnia wyjątkową ochronę szkła

 

Funckja Connectivity

 

Dzięki aplikacji My Electrolux Kitchen możliwe jest sterowanie pracą zmywarki za pomocą telefonu. Aplikacja powiadamia również o konieczności przeprowadzenia konserwacji urządzenia, a także jest źródłem wielu niezbędnych wskazówek. Z poziomu aplikacji mamy możliwość ustawienia wybranych programów, opóźnienia startu pracy, a także śledzenia w jakim stopniu dany program jest ekonomiczny.

 

Dlaczego warto wybrać zmywarkę Electrolux?

 

Warto podkreślić, że zmywarki szwedzkiej marki Electrolux są proste, szybkie i intuicyjne w obsłudze, a zarazem tak ciche, że nie zakłócają spokoju domowników nawet nocą, mają najwyższą klasę energetyczną A+++  a przy tym gwarantują 3 razy lepsze efekty zmywania dzięki ramieniu natryskowemu Satellite Clean®, oraz wyposażone są w wyświetlacz TimeBeam, który wyświetla na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu zmywania*.

* w zależności od modelu

 Dlaczego warto wybrać zmywarkę Electrolux?

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz informacje o firmie


sprzątanie:
odkurzacze » odkurzacze centralne » odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: piekarniki parowe » kuchnie » okapy » płyty indukcyjne » płyty do zabudowy » urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki » pralko-suszarki » suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy » zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy » chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy » gotowanie » przygotowywanie jedzenia » żelazka parowe » zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii ElectroluxPartnerzy


Electrolux
     logo novy
 

Lacanche  Okapykuchenne.pl

Emako      Franke

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj sięFacebook
Instagram