Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

stopka patrona Electrolux

Robot planetarny ADLER

artykuł promocyjny

Robot planetarny to niezastąpiony pomocnik każdego miłośnika wypieków. Urządzenie niemal samo wykonuje większość czynności, a my nie musimy go trzymać. Model ADLER AD 4216 został wyposażony w mieszadła ułatwiające pracę na każdym etapie przygotowywania ciasta. Taki produkt sprawdzi się w każdej kuchni, a każdy, kto użyje go choć raz, doceni jego walory. Podaruj sobie lub bliskim trochę kosmosu!

Robot planetarny ADLER
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Eleganckie wykończenie

 

Podstawą pracy w każdej kuchni jest wielofunkcyjny robot. Połączenie kilku funkcji w jednym urządzeniu spodoba się każdemu, kto ceni rozwiązania praktyczne, a do tego nie lubi zastawiać kuchni wieloma gadżetami. Posiadacze małej kuchni docenią również niewielkie potrzeby w zakresie przechowywania takiego robota, gdyż potrzebuje on niewielkiej ilości miejsca. Robot planetarny należy do tych urządzeń, które dzięki eleganckiemu wyglądowi może pozostawać na blacie kuchennym i nie będzie psuł estetyki wnętrza.

 

Budowa urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, aby praca przebiegała sprawnie, intuicyjnie i komfortowo. Do najważniejszych zalet można zaliczyć:

  • Przycisk przechylania ramienia oraz pokrętło ustawiania prędkości znajdują się w łatwo dostępnym miejscu z boku urządzenia.
  • Obrazki nad pokrętłami podpowiadają, jakie mieszadła lepiej wykorzystać do ubijania śmietany, kremu czy mieszania ciasta.
  • Uchylna głowica ułatwia zdejmowanie miski z przygotowanym ciastem lub kremem.
  • Stabilne przyssawki uniemożliwiają przesuwanie się urządzenia po blacie kuchennym.
  • Pokrywa antybryzgowa uchroni blat kuchenny przed zachlapaniem, co bywa częstym problemem przy tradycyjnych mikserach.
  • Utrzymanie czystości tego produktu również jest bezproblemowe – wszystkie akcesoria można myć w wodzie z płynem do mycia naczyń. Natomiast zewnętrzne części oraz korpus można czyścić ręcznikiem kuchennym lub miękką ściereczką.

 

Wielofunkcyjność i jakość wykonania

 

Wygląd urządzenia to jedno, ale jego największą zaletą jest sposób pracy. Sekretem idealnego połączenia półproduktów jest ruch planetarny. To dzięki niemu mamy możliwość wydobycia wszystkiego, co najlepsze z używanych przez nas składników. Polega ona na eliptycznym ruchu mieszadeł, co pozwala im dotrzeć do każdego zakamarka misy równomiernie wymieszać produkty suche i mokre. W zależności od ilości i rodzaju składników możemy ustawić jedną z sześciu prędkości mieszania. W taki oto sposób możemy zapomnieć o zakalcu w cieście.

Robot posiada dużą misę o pojemności 4 litrów, wykonaną ze stali nierdzewnej, co umożliwia przygotowanie tortu lub większej ilości wypieków na spotkania rodzinne i z przyjaciółmi. Trzy mieszadła: hak do zagniatania ciasta, trzepaczka do mieszania oraz trzepaczka do ubijania jajek pozwalają na przygotowanie wszystkich elementów ciasta przy użyciu jednego urządzenia!

Kontakt w sprawie produktów:

ADLER Europe Group
ul.Ordona 2A
01-237 Warszawa
tel. +48 728 595 006
www: www.adler.com.pl/index.php/Main/
mail: wyślij wiadomośćartykuły gospodarstwa domowego marki: ADLER Europe, CAMRY Premium oraz MESKO Home

 

Zobacz zdjęcia w galerii  ADLER Europe Group:

ADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe Group

 ADLER Europe Group Facebook    ADLER Europe Group instagram   Youtube  ADLER Europe Group


Partnerzy


Electrolux
     logo novy
 

Lacanche  Okapykuchenne.pl

Emako      Franke

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj sięFacebook
Instagram