konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

stopka patrona Electrolux

Robot planetarny ADLER

data aktualizacji: 24-08-2020, 09:52 – artykuł promocyjny

Robot planetarny to niezastąpiony pomocnik każdego miłośnika wypieków. Urządzenie niemal samo wykonuje większość czynności, a my nie musimy go trzymać. Model ADLER AD 4216 został wyposażony w mieszadła ułatwiające pracę na każdym etapie przygotowywania ciasta. Taki produkt sprawdzi się w każdej kuchni, a każdy, kto użyje go choć raz, doceni jego walory. Podaruj sobie lub bliskim trochę kosmosu!

Robot planetarny ADLER

Eleganckie wykończenie

 

Podstawą pracy w każdej kuchni jest wielofunkcyjny robot. Połączenie kilku funkcji w jednym urządzeniu spodoba się każdemu, kto ceni rozwiązania praktyczne, a do tego nie lubi zastawiać kuchni wieloma gadżetami. Posiadacze małej kuchni docenią również niewielkie potrzeby w zakresie przechowywania takiego robota, gdyż potrzebuje on niewielkiej ilości miejsca. Robot planetarny należy do tych urządzeń, które dzięki eleganckiemu wyglądowi może pozostawać na blacie kuchennym i nie będzie psuł estetyki wnętrza.

 

Budowa urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, aby praca przebiegała sprawnie, intuicyjnie i komfortowo. Do najważniejszych zalet można zaliczyć:

  • Przycisk przechylania ramienia oraz pokrętło ustawiania prędkości znajdują się w łatwo dostępnym miejscu z boku urządzenia.
  • Obrazki nad pokrętłami podpowiadają, jakie mieszadła lepiej wykorzystać do ubijania śmietany, kremu czy mieszania ciasta.
  • Uchylna głowica ułatwia zdejmowanie miski z przygotowanym ciastem lub kremem.
  • Stabilne przyssawki uniemożliwiają przesuwanie się urządzenia po blacie kuchennym.
  • Pokrywa antybryzgowa uchroni blat kuchenny przed zachlapaniem, co bywa częstym problemem przy tradycyjnych mikserach.
  • Utrzymanie czystości tego produktu również jest bezproblemowe – wszystkie akcesoria można myć w wodzie z płynem do mycia naczyń. Natomiast zewnętrzne części oraz korpus można czyścić ręcznikiem kuchennym lub miękką ściereczką.

 

Wielofunkcyjność i jakość wykonania

 

Wygląd urządzenia to jedno, ale jego największą zaletą jest sposób pracy. Sekretem idealnego połączenia półproduktów jest ruch planetarny. To dzięki niemu mamy możliwość wydobycia wszystkiego, co najlepsze z używanych przez nas składników. Polega ona na eliptycznym ruchu mieszadeł, co pozwala im dotrzeć do każdego zakamarka misy równomiernie wymieszać produkty suche i mokre. W zależności od ilości i rodzaju składników możemy ustawić jedną z sześciu prędkości mieszania. W taki oto sposób możemy zapomnieć o zakalcu w cieście.

Robot posiada dużą misę o pojemności 4 litrów, wykonaną ze stali nierdzewnej, co umożliwia przygotowanie tortu lub większej ilości wypieków na spotkania rodzinne i z przyjaciółmi. Trzy mieszadła: hak do zagniatania ciasta, trzepaczka do mieszania oraz trzepaczka do ubijania jajek pozwalają na przygotowanie wszystkich elementów ciasta przy użyciu jednego urządzenia!

Kontakt w sprawie produktów:

ADLER Europe Group
ul.Ordona 2A
01-237 Warszawa
tel. +48 728 595 006
www: www.adler.com.pl/index.php/Main/
mail: wyślij wiadomośćartykuły gospodarstwa domowego marki: ADLER Europe, CAMRY Premium oraz MESKO Home

 

Zobacz zdjęcia w galerii  ADLER Europe Group:

ADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe GroupADLER Europe Group
Podobne artykuły
Urządzenia do zabudowy czy wolnostojące

sprzęt AGD

Urządzenia do zabudowy czy wolnostojące

Wybór urządzeń do kuchni i do łazienki zależy głównie od tego jak dużą uwagę przykładamy... więcej...

Jaki okap do małej kuchni

sprzęt AGD

Jaki okap do małej kuchni

Okap to urządzenie konieczne w każdej kuchni, nawet tej małej. W sprzedaży dostępne są różne... więcej...

Urządzenia kuchenne Ariete - z myślą o Twoim domu

sprzęt AGD

Urządzenia kuchenne Ariete - z myślą o Twoim domu

Marka Ariete powstała w 1964 roku, w sercu Toskanii. Misją Ariete jest projektowanie prostych, użytecznych... więcej...Partnerzy

Electrolux       Laveo

Falmec 

Hafele    Franke

Emako   Okapykuchenne.pl