Fiskars Premium - naczynia kuchenne Hard Face dla wymagających

data aktualizacji: 04-04-2019, 09:08 – artykuł promocyjny

Obecnie coraz więcej osób uświadamia sobie, jak ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia, a zwłaszcza prawidłowe odżywianie. Rośnie liczba zwolenników samodzielnego przygotowywania posiłków. Wzrasta również popularność stylu slow food. Gotowanie staje się pasją wielu Polaków. Coraz częściej doceniamy nie tylko walory smakowe spożywanych posiłków, ale również sposób ich podania. Pragniemy, aby dania były prezentowane w sposób elegancki i apetyczny.

Fiskars Premium - naczynia kuchenne  Hard Face dla wymagających


Garnki i patelnie z linii Hard Face

Z myślą o prawdziwych koneserach sztuki kulinarnej, firma Fiskars zaprojektowała garnki i patelnie Hard Face. Wyjątkowość tych produktów przejawia się w połączeniu funkcjonalności z innowacyjnym wzornictwem. Naczynia wykonane są z aluminium, od wewnątrz pokryte są specjalną, nieprzywieralną powłoką Hardtec Superior. Zewnętrzne, matowe wykończenie sprawia, że wyglądają one niezwykle elegancko. Minimalistyczny design garnków i patelni uzupełniają szklane pokrywki wykończone odpornym na temperatury silikonowym brzegiem. Dodatkowo pokrywka posiada otwory ułatwiające odcedzanie i ujście pary. Patelnie z linii Hard Face posiadają wyjątkowo grube i energooszczędne dno, które dzięki zastosowanym materiałóm rozgrzewają się o 50% szybciej. Oszczędamy w ten sposób nawet 30% normalnie zużywanej energii. Rączki naczyn Hard Face wykonane są z bakelitu, dzięki czemu nie nagrzewają się. Garnki i patelnie Hard Face mogą być używane na wszystkich rodzajach płyt kuchennych.

Fiskars - Garnki i patelnie z linii Hard FaceFiskars - Garnki i patelnie z linii Hard FaceFiskars - Garnki i patelnie z linii Hard Face


Technologia Optiheat

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż należy unikać przegrzewania patelni, czyli rozgrzewania jej do temperatury powyżej 230 stopni. Prowadzi to bowiem do jej osłabienia, a w efekcie do skrócenia czasu  w jakim będzie nam dobrze służyć. W patelniach z linii Hard Face zastosowana została specjalna technologia Optiheat, która zabezpiecza patelnię używaną na płycie indukcyjnej właśnie przed jej przegrzaniem – dodatkowa płytka umieszczona w dnie blokuje procesy magnetyczne, podczas gdy temperatura przekroczy 230 stopni. Patelnie dostępne są w trzech wielkościach.  

Fiskars Hard Face patelnia

Fiskars sprawia, że każdy moment w kuchni jest prawdziwą przyjemnością.  


Linia naczyń Hard Face to:

  • rondel 1,8 l z pokrywką,
  • garnek 3,5 l z pokrywką
  • garnel 5 l z pokrywką.
  • patelnie: 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm, 30 cm, do naleśników 22 cm, do placków 27 cm i Wok 28 cm.
  • patelnie szefa kuchni z pokrywką: 24 cm, 26 cm i 28 cm.
  • patelnie z technologią Optiheat: 24 cm, 28 cm i szefa kuchni 26 cm z pokrywką. 

Kontakt w sprawie produktów:

Fiskars Polska Sp. z o.o.
ul. Fińska 1, Włynkówko
76-200 Słupsk
tel. 22 310 85 00
www: www.fiskars.pl
mail: wyślij wiadomośćBH ul. Annopol 4a
03-236 Warszawa


obieraki » otwieracze » noże » nożyczki » garnki i patelnie » sztućce » tarki » wyciskarki do owoców » krajalnice » durszlaki » pokrywy » łyżki » trzepaczki » szczypce » widelce » wałki do ciasta » inne


Zobacz zdjęcia w galerii Fiskars:

                    
Podobne artykuły
Wybieramy patelnię - rodzaje, wady i zalety patelni

akcesoria kuchenne

Wybieramy patelnię - rodzaje, wady i zalety patelni

Nowoczesna powłoka umożliwia smażenie prawie bez tłuszczu, solidne żeliwo sprawdza się na długie lata,... więcej...

Kuchenny niezbędnik każdej mamy

akcesoria kuchenne

Kuchenny niezbędnik każdej mamy

Podczas przygotowywanie posiłków dla dzieci powinniśmy zadbać nie tylko o wartość odżywczą i... więcej...

Partnerzy

logo Deante      

  logo Teka

   logo Peka       logo Helios

    Franke

Kuchinox  Emako

Electrolux      Laveo

Neonet