Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron działu Meble kuchenne Peka

Pojemniki do segregacji odpadów do szafek i szuflad

artykuł promocyjny

Oszczędzając wodę i energię, a także segregując odpady przyczyniamy się codziennie do ochrony środowiska naturalnego. Dzięki nowoczesym rozwiązaniom i akcesoriom, takim jak specjalne pojemniki - segregatory na śmieci firmy REJS, segregowanie odpadów jest łatwe i wygodne, a co najważniejsze nie odbywa się kosztem przestrzeni kuchennej.

Pojemniki do segregacji odpadów do szafek i szuflad
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Segregowanie odpadów może być kłopotliwe. Wymaga bowiem osobnych koszy na śmieci zmieszane (czyli takie, których nie da się odzyskać - odpady kuchenne, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, zatłuszczony papier itp.), i te które można poddać recyklingowi - czyli papier, plastik, metal i szkło. Trzeba również pamiętać, iż baterii, żarówek, ładowarek, sprzętów RTV/AGD oraz leków nie można wyrzucać do domowych śmietników. Należy je zanieść je do specjalnych pojemników w sklepach lub aptekach albo do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Pomieszczenie oddzielnych pojemników na różnego rodzaju odpady w jednej kuchni jest niezwykle trudno lub wręcz niewykonalne, zwłaszcza, gdy mamy do dyspozycji niewielki metraż. Nie oznacza to jednak, iż musimy rezygnować z segregacji odpadów. Z pomocą zróżnicowanych systemów pojemników na odpady firmy REJS, możemy pogodzić dbałość o środowisko naturalne z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni naszej kuchni. W ofercie firmy każdy z pewnością znajdzie rozwiązanie skrojone na miarę własnej kuchennej aranżacji. Mogą to być pojemniki na odpady do szafek z frontem na zawiasie, z mocowaniem frontu, wstawiane do szuflady, a nawet pojemniki i akcesoria do indywidualnych zestawień!


Rozwiązania do szafek

pojemniki na odpady do szafekJeśli chodzi o pojemniki do szafek do wybory mamy dwa rodzaje systemów: z frontem na zawiasie oraz z mocowaniem frontu (zazwyczaj do dna korpusu, niekiedy też do jego boków). W pierwszej grupie znajdziemy różne, uniwersalne kosze wykonane z tworzywa sztucznego. Mogą składać się z jednego wiadra lub większej ich liczby. Spośród tej kategorii produktów możemy wybierać różne sposoby montażu (w tym pojemniki typu cargo). Przy otwieraniu szafek – pokrywy pojemników unoszą się, co ułatwia nam wyrzucanie śmieci. W zależności od tego, jaki system wybierzemy – możemy liczyć na ładowność od 10 do 20 kg.
Natomiast jeśli chodzi o drugą grupę pojemników - z mocowaniem frontu – również do wyboru mamy różne konfiguracje liczby koszy. W przypadku tej propozycji, ładowność pojemników jest nieco wyższa – od 15 do 25 kg. Doskonale sprawdzi się więc w domach, w których mieszka więcej osób.


...i do szuflad

pojemniki na odpady do szufladW ofercie firmy REJS znajdziemy także szuflady z pojemnikami do segregacji śmieci o ładowności do 20 kilogramów. Producent zapewnia użytkownikom możliwość wyboru nie tylko różnych układów pojemników, ale również ich liczbę. Dodatkowo zadbał on również o bezproblemowy dostęp do wszystkich koszy (prowadnice szuflad z pełnym wysuwem i miękkim dociągiem), przy jednoczesnej eliminacji nieprzyjemnych zapachów odpadów.
Warto też podkreślić, że możemy zdecydować się na same pojemniki, które można wstawić do szuflady w naszej kuchni. Dodatkowo, producent oferuje nam etykiety, dzięki którym nie pomylimy pojemników w chwili wrzucania do nich segregowanych śmieci. W perfekcyjny sposób połączono tu kwestię estetyki z funkcjonalnością.

Pamiętajmy, że w kwestii dbania o środowisko warto zacząć od siebie. Dzięki rozwiązaniom marki REJS – nie mamy już żadnych wymówek!

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS

REJS Facebook   REJS instagram   Youtube REJS
Partnerzy


logo Amix     Peka

Magma

Hafele    GTV

BlumREJS
Colorimo  partner serwisu Hettich

Aurora Technika Świetlna

ernestrust

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram