Box Center w nowej wersji - więcej niż zlewozmywak

data aktualizacji: 22-07-2020, 10:41 – artykuł promocyjny

Box Center to rozwiązanie, które z pewnością możemy nazwać kuchennym centrum dowodzenia. Urządzenie to znacznie wykracza poza możliwości tradycyjnego zlewozmywaka i może być traktowane jako wielofunkcyjne. Nowa odsłona to dwie dodatkowe opcje montażu i wielkości.

Box Center w nowej wersji - więcej niż zlewozmywak

Przez ostatnie miesiące mieliśmy okazję spędzać więcej czasu w kuchni. Dlatego doceniamy w niej urządzenia, które ułatwiają nam przygotowywanie posiłków. Należy do nich Box Center, który jest prawdziwym kombajnem funkcji. Jego mniejsza komora mieści przybornik na 3 noże, 2 deski do krojenia, wkładkę ociekową i suszarkę do naczyń. Dzięki temu najpotrzebniejsze akcesoria są zawsze pod ręką w miejscu, w którym wykonujemy aż 60% kuchennych prac.

Box Center w nowej wersji - więcej niż zlewozmywakBox Center w nowej wersji - więcej niż zlewozmywak

Praktyczne zalety Box Center zostały szybko docenione przez użytkowników, dlatego Franke Polska wprowadził do oferty dwie dodatkowe wersje zlewozmywaka. Pierwszym jest model do podbudowy, który ma szerokość 82 cm i nadaje się do blatów z kamienia naturalnego lub różnego rodzaju kompozytów i konglomeratów. Ten sposób montażu daje jednolitą powierzchnię blatu i łatwość jego czyszczenia. Drugim wariantem jest model o długości 79 cm. Przeznaczony jest on do montażu na równi z blatem lub jako Slim Top, co ułatwia opatentowany system mocowania Fast Fix.

Box Center to również większa funkcjonalność. Dzięki praktycznemu przyciskowi Easy Click, komorę opróżnimy bez moczenia rąk, a zredukowany do 12 mm promień zaokrąglenia w komorze ułatwia codzienne czyszczenie. Stalowy model świetnie sprawdzi się na wyspie kuchennej, wymaga szafki o szerokości 90 cm.

Nowatorskie rozwiązania, jak również nowoczesny design, zapewniły Box Center prestiżową nagrodę iF Design Award 2019

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Zlewozmywak do małej kuchni

zlewozmywaki

Zlewozmywak do małej kuchni

Mała kuchnia to dla większości osób standard. Dotyczy to zarówno mieszkań w blokach, również... więcej...

Granit - kuchenny trend 2020 roku

zlewozmywaki

Granit - kuchenny trend 2020 roku

Nowy rok przyniósł ze sobą nowe inspiracje w projektowaniu wnętrz. Wśród nich znajdziemy... więcej...