Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Box Center w nowej wersji - więcej niż zlewozmywak

artykuł promocyjny

Box Center to rozwiązanie, które z pewnością możemy nazwać kuchennym centrum dowodzenia. Urządzenie to znacznie wykracza poza możliwości tradycyjnego zlewozmywaka i może być traktowane jako wielofunkcyjne. Nowa odsłona to dwie dodatkowe opcje montażu i wielkości.

Box Center w nowej wersji - więcej niż zlewozmywak
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Przez ostatnie miesiące mieliśmy okazję spędzać więcej czasu w kuchni. Dlatego doceniamy w niej urządzenia, które ułatwiają nam przygotowywanie posiłków. Należy do nich Box Center, który jest prawdziwym kombajnem funkcji. Jego mniejsza komora mieści przybornik na 3 noże, 2 deski do krojenia, wkładkę ociekową i suszarkę do naczyń. Dzięki temu najpotrzebniejsze akcesoria są zawsze pod ręką w miejscu, w którym wykonujemy aż 60% kuchennych prac.

Box Center w nowej wersji - więcej niż zlewozmywakBox Center w nowej wersji - więcej niż zlewozmywak

Praktyczne zalety Box Center zostały szybko docenione przez użytkowników, dlatego Franke Polska wprowadził do oferty dwie dodatkowe wersje zlewozmywaka. Pierwszym jest model do podbudowy, który ma szerokość 82 cm i nadaje się do blatów z kamienia naturalnego lub różnego rodzaju kompozytów i konglomeratów. Ten sposób montażu daje jednolitą powierzchnię blatu i łatwość jego czyszczenia. Drugim wariantem jest model o długości 79 cm. Przeznaczony jest on do montażu na równi z blatem lub jako Slim Top, co ułatwia opatentowany system mocowania Fast Fix.

Box Center to również większa funkcjonalność. Dzięki praktycznemu przyciskowi Easy Click, komorę opróżnimy bez moczenia rąk, a zredukowany do 12 mm promień zaokrąglenia w komorze ułatwia codzienne czyszczenie. Stalowy model świetnie sprawdzi się na wyspie kuchennej, wymaga szafki o szerokości 90 cm.

Nowatorskie rozwiązania, jak również nowoczesny design, zapewniły Box Center prestiżową nagrodę iF Design Award 2019

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: franke.com/pl/pl/home-solutions.html
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z materiału Fragranite® » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » płyty zintegrowane z okapem » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » zmywarki do zabudowy » młynki do mielenia odpadów » sortowniki do odpadów


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:

Franke AGDFranke - baterie kuchenneFranke - zlewozmywakiFranke - AGDFranke - baterie kuchenne

franke Facebook   franke  instagram   Youtube franke    franke  linkedin
Partnerzy


    Laveo   Kuchinox

Franke

Ferro

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj sięFacebook
Instagram