konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

patron działu Meble kuchenne Peka

Wyciągi podstawą organizacji pracy w kuchni

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:40 – artykuł promocyjny

Czynnikiem, który w decydujący sposób wpływa na sprawność pracy, jest organizacja. W kuchni znajduje się wiele rzeczy, które z uwagi na ich częste wykorzystywanie, powinny znajdować się zawsze w zasięgu ręki. Chodzi tu przede wszystm o narzędzia i przybory kuchenne oraz różnego rodzaju akcesoria do sprzątania. Ważne jest, aby miały one swoje stałe miejsce przechowywania. W tym celu warto pomyśleć o montażu w meblach kuchennych wyciągów. Do najważniejszych zalet tego rozwiązania zaliczyć można uniwersalność, łatwość korzystania i możliwość zastsowoania w każdej strefie roboczej.

Wyciągi podstawą organizacji pracy w kuchni

Wyciągi CookingAGENT oraz CleaningAGENT to najnowsze systemy firmy Peka, dzięki którym korzystanie z zaplecza kuchennego stało się znacznie bardziej wygodne. Umożliwiają one bowiem dostosowanie materiału i wielkości koszy oraz ich umiejscowienia do rodzaju oraz gabarytów przechowywanych przedmiotów i produktów.


CookingAGENT - organizacja strefy gotowania


CookingAGENT to kompaktowy wyciąg, dzięki któremu możemy zebrać w jednym miejscu produkty często używane podczas gotowania - pojemniki na przyprawy, butelki z octem i oliwą, narzędzia kuchenne czy też deski do krojenia. Przeznaczony jest on do montażu w dnie szafek położonych pod lub tuż obok płyty grzejnej, co znacznie ułatwia organizację strefy gotowania.
 

CookingAGENT PEKA


Wyciąg CookingAGENT składa się z
:

  • prowadzenia mocowanego od dołu,
  • 3 przewieszanych, metalowych koszyków, których położenie można w każdej chwili zmienić - wystarczy przepiąć je w inne miejsce
  • 5 plastikowych pojemników, podwieszanych na relingach. Jeden z  pojemników ma dopasowane listwy z tworzywa sztucznego, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie do przechowywania noży. Pojemniki można zdejmować do czyszczenia, a nawet myć w zmywarce.
  • 8 przegródek

 

CookingAGENT PEKACookingAGENT PEKA

Wyróżniamy dwa typy systemów: do szafek z frontem na zawiasach i do szafek z mocowaniem frontu


Deski do krojenia można przechowywać pośrodku wyciągu, ustawiając je pionowo. Takie rozwiązanie nie ogranicza przestrzeni i zapewnia łatwy dostęp do całej zawartości szafki.

 

CleaningAGENT - wygodne sprzątanie


CleaningAGENT stanowi praktyczny organizer, który pozwala na przechowywanie wszystkich potrzebnych w domu środków czystości. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania mamy je zawsze pod ręką, gdziekolwiek ich potrzebujemy, umożliwa nam to wyjmowany stelaż z poręcznym uchwytem, który można przenieść w dowolne miejsce. Dzięki gumowym nóżkom nie spowodujemy zarysowań na delikatnych powierzchniach, np. lakierowanych.
 

CleaningAGENT PEKA


Wyciąg CleaningAGENT przeznaczony jest do montażu w dnie szafki kuchennej, np. zlewozmywakowej. Składa się on z:

  • prowadzenia mocowanego od dołu,
  • wyjmowanego stelaża z uchwytem,
  • 2 dużych pojemników z trzema przegrodami
  • 1 dużego pojemnika z czterema przegrodami


Wyciąg CleaningAGENTCleaningAGENT pozwala przechowywać butelki, ściereczki i gąbki w oddzielnych przegródkach, dzięki czemu wszystko jest na swoim miejscu. Na najwyższym poziomie wyciągu można przechowywać drobne przybory, a na dolnym - butelki z płynami czyszczącymi. Wnętrza wszystkich trzech pojemników podzielone są na mniejsze przestrzenie, co zapobiega powstawaniu bałaganu wśród akcesoriów do sprzątania.
Plastikowe elementy można zdejmować do czyszczenia, a nawet myć w zmywarce.

Komfort użytkowania wyciągów CookingAGENT oraz CleaningAGENT gwarantuje system cichego domykania.


 

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Sposoby na aranżację niewielkiej kuchni

meble kuchenne

Sposoby na aranżację niewielkiej kuchni

Połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem kuchni to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w przypadku... więcej...

Czerń jako główny dodatek

meble kuchenne

Czerń jako główny dodatek

Czerń ma ponadczasowy charakter, ale w ostatnim czasie widać ją w coraz odważniejszym wydaniu. Podbija... więcej...

Rodzaje frontów do mebli kuchennych

meble kuchenne

Rodzaje frontów do mebli kuchennych

Meble kuchenne to bardzo ważny element wystroju kuchni. Pierwsze wrażenie oraz styl wnętrza zawdzięczamy... więcej...