Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron działu Meble kuchenne Peka

Wyciągi podstawą organizacji pracy w kuchni

artykuł promocyjny

Czynnikiem, który w decydujący sposób wpływa na sprawność pracy, jest organizacja. W kuchni znajduje się wiele rzeczy, które z uwagi na ich częste wykorzystywanie, powinny znajdować się zawsze w zasięgu ręki. Chodzi tu przede wszystm o narzędzia i przybory kuchenne oraz różnego rodzaju akcesoria do sprzątania. Ważne jest, aby miały one swoje stałe miejsce przechowywania. W tym celu warto pomyśleć o montażu w meblach kuchennych wyciągów. Do najważniejszych zalet tego rozwiązania zaliczyć można uniwersalność, łatwość korzystania i możliwość zastsowoania w każdej strefie roboczej.

Wyciągi podstawą organizacji pracy w kuchni
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Wyciągi CookingAGENT oraz CleaningAGENT to najnowsze systemy firmy Peka, dzięki którym korzystanie z zaplecza kuchennego stało się znacznie bardziej wygodne. Umożliwiają one bowiem dostosowanie materiału i wielkości koszy oraz ich umiejscowienia do rodzaju oraz gabarytów przechowywanych przedmiotów i produktów.


CookingAGENT - organizacja strefy gotowania


CookingAGENT to kompaktowy wyciąg, dzięki któremu możemy zebrać w jednym miejscu produkty często używane podczas gotowania - pojemniki na przyprawy, butelki z octem i oliwą, narzędzia kuchenne czy też deski do krojenia. Przeznaczony jest on do montażu w dnie szafek położonych pod lub tuż obok płyty grzejnej, co znacznie ułatwia organizację strefy gotowania.
 

CookingAGENT PEKA


Wyciąg CookingAGENT składa się z
:

  • prowadzenia mocowanego od dołu,
  • 3 przewieszanych, metalowych koszyków, których położenie można w każdej chwili zmienić - wystarczy przepiąć je w inne miejsce
  • 5 plastikowych pojemników, podwieszanych na relingach. Jeden z  pojemników ma dopasowane listwy z tworzywa sztucznego, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie do przechowywania noży. Pojemniki można zdejmować do czyszczenia, a nawet myć w zmywarce.
  • 8 przegródek

 

CookingAGENT PEKACookingAGENT PEKA

Wyróżniamy dwa typy systemów: do szafek z frontem na zawiasach i do szafek z mocowaniem frontu


Deski do krojenia można przechowywać pośrodku wyciągu, ustawiając je pionowo. Takie rozwiązanie nie ogranicza przestrzeni i zapewnia łatwy dostęp do całej zawartości szafki.

 

CleaningAGENT - wygodne sprzątanie


CleaningAGENT stanowi praktyczny organizer, który pozwala na przechowywanie wszystkich potrzebnych w domu środków czystości. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania mamy je zawsze pod ręką, gdziekolwiek ich potrzebujemy, umożliwa nam to wyjmowany stelaż z poręcznym uchwytem, który można przenieść w dowolne miejsce. Dzięki gumowym nóżkom nie spowodujemy zarysowań na delikatnych powierzchniach, np. lakierowanych.
 

CleaningAGENT PEKA


Wyciąg CleaningAGENT przeznaczony jest do montażu w dnie szafki kuchennej, np. zlewozmywakowej. Składa się on z:

  • prowadzenia mocowanego od dołu,
  • wyjmowanego stelaża z uchwytem,
  • 2 dużych pojemników z trzema przegrodami
  • 1 dużego pojemnika z czterema przegrodami


Wyciąg CleaningAGENTCleaningAGENT pozwala przechowywać butelki, ściereczki i gąbki w oddzielnych przegródkach, dzięki czemu wszystko jest na swoim miejscu. Na najwyższym poziomie wyciągu można przechowywać drobne przybory, a na dolnym - butelki z płynami czyszczącymi. Wnętrza wszystkich trzech pojemników podzielone są na mniejsze przestrzenie, co zapobiega powstawaniu bałaganu wśród akcesoriów do sprzątania.
Plastikowe elementy można zdejmować do czyszczenia, a nawet myć w zmywarce.

Komfort użytkowania wyciągów CookingAGENT oraz CleaningAGENT gwarantuje system cichego domykania.


 

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:

peka kargo narożnesystem cargo w narożnych szafkach w niskiej zabudowiewysokie cargo od peka

PEKA  Facebook   PEKA  instagram   Youtube PEKA
Partnerzy


logo Amix     Peka

Magma

Hafele    GTV

BlumREJS
Colorimo  partner serwisu Hettich

Aurora Technika Świetlna

ernestrust

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram