Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Kuchnia z mozaiką w artystycznym wydaniu

artykuł promocyjny

Mozaika to wyjątkowo wdzięczny materiał wykończeniowy. Dodaje każdej aranżacji elegancji, a czasem nawet wytworności. To zdecydowanie jeden z tych elementów, który przykuwa wzrok i jest w stanie odmienić każdą typową przestrzeń. Decydując się na mozaikę w kuchni, najczęściej wybieramy ścianę nad blatem. To właśnie ta przestrzeń skupia nasz wzrok i wpływa na wizualny odbiór mebli i całego wyposażenia. Marka Trufle Mozaiki oferuje specjalne wzory, które w wyjątkowy sposób zaakcentują pomysł na nietypowe wykończenie. Kolekcje szklanych mozaik projektowanych przez artystów i układanych w autorskiej technologii z wykorzystaniem pracy robotów pozwalają stworzyć na ścianie niemal każdy projekt.

Kuchnia z mozaiką w artystycznym wydaniu
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Wzory mozaiki mogą zapewniać estetyczną neutralność i subtelność, wprowadzać do wnętrza tak dobrze nam znany i lubiany od dziecka rytm lub po prostu być naszym autorskim wyrażeniem emocji i artystycznej duszy. Dostępność wielu kolekcji tego wyjątkowego materiału wykończeniowego pozwala na bezpieczną i sprawdzoną aranżację, a dla bardziej odważnych daje możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Wyrazista i niebanalna mozaika pozwala zaakcentować charakter wnętrza.

Geometryczne wzory są klasyką, która pozostaje modna przez lata i nigdy się nie nudzi. Jednolita mozaika może być ciekawym tłem do dalszych eksperymentów aranżacyjnych. Odpowiednio dobrany wzór jest w stanie nadać dynamizmu we wnętrzu, pobudzić do działania lub wręcz przeciwnie, czyli zaprowadzić spokój i ład. Przełamując rutynowy wzór jednym szczegółem - może to być zmiana koloru - jeszcze mocniej zwrócimy uwagę na daną powierzchnię. To prosty, ale bardzo efektowny zabieg aranżacyjny.

Nowa kolekcja Basic od Trufle Mozaiki może być stosowana również na podłodze. Choć jest to propozycja dla osób ceniących gotowe wzory, to w rzeczywistości każdy może odkryć zupełnie inny wymiar kwietnej łąki, harmonii wzorów kropkowanych, falowanych, czy rytmicznie się powtarzających. To wyjątkowy sposób na nudę we wnętrzu. Wszystkie wzory tworzone są na kostkach 23 mm × 23 mm w kształcie kwadratu lub heksagonu.

Obok kolekcji czysto regularnych pojawiają się propozycje zdecydowanie bardziej odważne, niebanalne, wyjątkowo artystyczne. Jest to możliwe dzięki misji marki Trufel Mozaiki, która współpracuje z artystami z ASP, a do tworzenia gotowych wzorów wykorzystuje specjalne roboty odpowiedzialna za automatyzację produkcji i możliwość ułożenia dowolnej kombinacji na ponumerowanych polach, które później z łatwością można przenieść na ścianę lub podłogę. W Trufle Mozaiki możliwe jest wykonanie mozaiki na zamówienie oraz indywidualnych wzorów na podstawie własnego projektu.

Robotyzacja procesu produkcji sprawiła, że wyjątkowe mozaiki marki Trufle mogą być wykorzystane na niemal każdej powierzchni — na zewnątrz i w środku, w prywatnych domach, jak i w pomieszczeniach komercyjnych.

Mozaika robot

Kontakt w sprawie produktów:

Trufle Mozaiki
Zabrska 9
40-083 Katowice
tel. +48 32 7390215
www: trufle.eu
mail: wyślij wiadomośćmozaiki personalizowane

Zobacz zdjęcia w galerii Trule Mozaiki:

Trufle MozaikaTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle Mozaiki

Trufle Mozaiki Facebook   Trufle Mozaiki instagram

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram