patron działu Meble kuchenne Peka

Meble i AGD do Twojej kuchni

data aktualizacji: 03-11-2020, 07:00 – artykuł promocyjny

Kuchnia może być nowoczesna, klasyczna, retro albo industrialna, ale zawsze muszą się w niej znaleźć odpowiednie meble i dopasowane urządzenia AGD. Standardem są meble na wymiar, które pozwalają na ergonomiczne rozplanowanie dostępnej przestrzeni oraz zapewniają oryginalny wygląd. Coraz częściej naturalnym ich dopełnieniem jest sprzęt do zabudowy. Oprócz zgranego wyglądu i estetycznego wykończenia zapewnia on ciekawe funkcje godne miana rozwiązań inteligentnych.
 

Meble i AGD do Twojej kuchni

Współczesna kuchnia to pomieszczenie o wyjątkowym charakterze. Urządzamy ją na lata i cieszymy się nią każdego dnia. Wspólne śniadania, rodzinne obiady, uroczyste kolacje wymagają odpowiedniej oprawy, a kuchnia powinna stwarzać nam warunki do wygodnej pracy, bez skrępowania i obaw. Dlatego niezwykle ważny jest wybór rozwiązań trwałych, najwyższej jakości, o dopasowanych do nas wymiarach, parametrach i funkcjach. Kuchnię tworzą meble i sprzęt AGD, a możliwość zakupu pełnego wyposażenia w jednym miejscu to duże ułatwienie dla każdego, kto urządza swoją kuchnię marzeń. Studio Sto Procent oferuje niemieckie meble HACKER oraz urządzenia AGD wielu znanych i renomowanych producentów.   

Meble i AGD do Twojej kuchni

Atmosferę przytulności we wnętrzu zapewniają między innymi elementy wykonane z drewna. Bardzo modne fronty o gładkim dekorze w jednym odcieniu można przełamać drewnianą półką wkomponowaną w zabudowę, czy panelem ściennym o strukturze drewna. Taki zabieg ociepli wnętrze i będzie ciekawym urozmaiceniem. W kuchni tego typu idealnie sprawdzi się sprzęt do zabudowy.

Meble i AGD do Twojej kuchni

W nowoczesnych kuchniach często pojawia się metaliczne wykończenie, które zawsze wnosi powiew elegancji i designerskiego szyku. W takim pomieszczeniu niezwykle ważne jest oświetlenie odpowiedzialne za powstawanie efektu gry światła. W taki nurt idealnie wpisują się sprzęty AGD w wykończeniu stalowym.

Meble i AGD do Twojej kuchni

Współczesna kuchnia najczęściej posiada wyspę kuchenną, która pełni coraz więcej funkcji – jest wielowymiarowa. To naiej chętnie umieszczmy nasze centrum dowodzenia w postaci płyty grzewczej, a warto wspomnieć, że asortyment płyt indukcyjnych potrafi zaskoczyć. Oprócz standardowych rozmiarów znajdziemy również modele o nietypowym rozkładzie, dzięki czemu zagospodarowanie wyspy kuchennej jako miejsca do gotowania, stołu i blatu roboczego nie będzie problemem. Przykładem jest płyta indukcyjna Siemens iQ700 flexInduction, która ma możliwość zarządzania na odległość za pomocą dedykowanej aplikacji Home Connect.

Meble i AGD do Twojej kuchni

W kuchni lubimy eksperymentować. Inteligentne rozwiązania z pewnością pomagają zdobywać nowe umiejętności, dlatego domowe piekarniki, zmywarki oraz lodówki mają coraz więcej przydatnych funkcji. Dużym atutem są również rozwiązania zintegrowane jak chociażby płyta z wbudowanym okapem, która zapewnia nie tylko skuteczność, ale także wygląda bardzo designersko. Wielofunkcyjność to także domena piekarników do zabudowy, które mają dodatkową opcję kuchenki mikrofalowej, wbudowaną opcję pieczenia parowego, czy grillowania, a do tego robią to w najkrótszym możliwym czasie.

Meble i AGD do Twojej kuchni

Kuchnia to także mądre przechowywanie, dlatego nowoczesne lodówki do zabudowy posiadają systemy przedłużające świeżość produktów. Specjalne komory z regulacją wilgotności stwarzają optymalne warunki do dłuższego przechowywania żywności, a do tego pomagają zachować smak, zapach i witaminy.

Kontakt w sprawie produktów:

Studio Sto Procent - Salon Mebli Kuchennych w Radomiu
ul. Słowackiego 83
26-600 Radom
tel. 791 73 73 73
www: studiostoprocent.pl , www.platformaagd.pl
mail: wyślij wiadomośćwww.facebook.com/niemieckiekuchnie
www.instagram.com/studiostoprocent
 

Salon Mebli Kuchennych » kuchnie nowoczesne » kuchnie klasyczne » kuchnie retro

Zobacz zdjęcia w galerii Studio Sto Procent:

Studio Sto ProcentStudio Sto ProcentStudio Sto ProcentStudio Sto ProcentStudio Sto Procent
Podobne artykuły
Le Mans vs. Magic-Corner, czyli co wybrać do szafki narożnej

meble kuchenne

Le Mans vs. Magic-Corner, czyli co wybrać do...

Strefa narożna w kuchni do niedawna uznawana była za mało komfortową. Nowoczesne rozwiązania meblowe... więcej...

Jak zrobić i utrzymać porządek w kuchennych szufladach

meble kuchenne

Jak zrobić i utrzymać porządek w kuchennych szufladach

Któż z nas nie ma takiej szuflady, w której jest wszystko? I nie ma w tym nic złego o ile,... więcej...

Zabudowa narożna w kuchni

meble kuchenne

Zabudowa narożna w kuchni

W każdej kuchni przechowuje się dużo różnego rodzaju produktów i akcesoriów. Wszystkie... więcej...