patron działu Meble kuchenne Peka

Aluminium w złotej anodzie

data aktualizacji: 03-09-2020, 04:29 – artykuł promocyjny

ZOBAL to marka premium specjalizująca się w produkcji akcesoriów aluminiowych takich jak uchwyty, fronty, system bezuchwytowy czy lekkie regały IQube. Poszerzył swoją ofertę wykończeń anodowanych o kolejną barwę. Do rodziny naturalnego aluminium, brązów oraz czerni dołączyło długo wyczekiwane złoto.

Aluminium w złotej anodzie

Matowe złoto

 

Aluminium to materiał coraz częściej wykorzystywany w meblarstwie. Ma doskonałe właściwości plastyczne. Co ważne jest poddawany recyklingowi. Po nadaniu powłoki anodowanej jego powierzchnia jest bardzo trwała i nie podlega ścieraniu. Nowa barwa to właśnie złota anoda. Idealnie sprawdzi się przy białych lub czarnych frontach. Wykończenie ich złotymi uchwytami krawędziowymi lub towarzyszącym im systemem bezuchwytowym wygląda elegancko. Uchwyty bardziej standardowe, to flagowe U-9 lub U-9 R9, także pojawiają się w złotym wykończeniu.

 

 

Doskonała kompozycja ze złotym frontem

 

Rama Z-1 ze szkłem przeziernym, ornamentowym, lacobel lub matelac. Fronty wykonywane pod maksymalny wymiar wys. 2700 mm x szer. 700 mm. Możliwość zastosowania jako drzwi, klapa uchylna, klapa łamana lub jako front przesuwny. Kolejny profil ramowy, pojawiający się w wykończeniu złotej anody to Z-11. Jeden z niewielu frontów, w którym nie ma możliwości zastosowania szkła przeziernego. Doskonale komponuje się z grafiką na szkle. Delikatny zarys ramy od strony frontowej zapewnia efekt przeszklenia całego frontu. Maksymalny wymiar frontu Z-11 to 2800 mm x 800 mm. Ostatnim frontem w złotej anodzie to Z-23. Te fronty dedykowane są pod zawias ukryty w korpus. Przy zastosowaniu przeziernego szkła osiągamy efekt niesamowitego zaskoczenia. Dodatkowym niezwykłym atutem ramy są maksymalne wymiary. Bez dodatkowego usztywnienia możemy uzyskać maksymalną wysokość aż 3000 mm oraz szerokość 600 mm! Dzięki dostępności wielu wybarwień drewna, jak i płyt mdf możemy bez zastanowienia skomponować zestaw ze złotym uchwytem wpuszczanym w krawędź frontu. Uchwyty krawędziowe oraz frezowane w typach UKW- 11, UKW- 14, UKW- 19 oraz UKW- 21. Szczególnej uwadze polecamy bardzo uznany i lubiany uchwyt UKW- 21 w typie frezowanie S, który zachwyca subtelnym, acz wyrazistym kształtem.

 

Regał IQube 22

 

To lekka, subtelna i co najważniejsze wytrzymała konstrukcja, która wykonywana jest pod zamówienie klienta. Zastosować ją można jako regał stojący na ślizgaczu bądź stopce z regulacją, regał wiszący lub za pomocą zawieszki uniwersalnej zawieszony na systemie ściennym. Możliwość zastosowania półek szklanych bądź z płyty. Wszechstronność zastosowania konstrukcji. Regał doskonale sprawdzi się jako elegancka ekspozycja do porcelany bądź szkła. Nośność jednej półki z płyty to 25 kg, ze szkła 20 kg - przy równomiernym obciążeniu. IQube wykorzystać można jako stolik. Zastosowanie IQube spotykane jest także jako zabudowa garderoby.

Mnogość półek oraz budowanie konstrukcji z dopasowaniem do wnętrza czyni go meblem idealnym i obowiązkowym wyposażeniem. Złoto w naszych wnętrzach zagościło już na dobre. Jego zastosowanie jest znacząco bardziej zauważalne. Jest to barwa wyjątkowo elastyczna, potrafi dopasować się do odcieni zarówno jasnych, jak i ciemnych, ciepłych oraz zimnych. To właśnie złoto nadaje charakteru i wieńczy każde wnętrze. Zastosowanie złota w kuchni niegdyś należało do odważnych. Ludzi zamożnych, traktowanych jako ekscentrycznych i lubiących się pokazać. Dziś takie wykończenie jest dostępne dla każdego. Dla każdego, kto ceni sobie dobry design, styl, kto zwraca uwagę na to, co ma w swoich wnętrzach. Złote wykończenie we wnętrzu nie przejdzie
bez echa.

Kontakt w sprawie produktów:

Zobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Siedlisko 81A
64-910 Trzcianka
tel. +48 67 216 80 00
www: www.zobal.com.pl/
mail: wyślij wiadomośćUchwyty meblowe » Fronty meblowe » Rolety aluminiowe » Regały IQube » System regałowy » Ścianki działowe i ekrany » Panele LED » System ścienny » Szafki aluminiowe » System bezuchwytowy » System jezdny » Nóżki do mebli » Podstawy do mebli » Cokoły » Listwy do blatów » Kratki wentylacyjne

 

Zobacz zdjęcia w galerii ZOBAL:

ZOBALZOBALZOBALZOBALZOBAL
Podobne artykuły
Sposoby na aranżację niewielkiej kuchni

meble kuchenne

Sposoby na aranżację niewielkiej kuchni

Połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem kuchni to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w przypadku... więcej...

Kuchenny Le Mans

meble kuchenne

Kuchenny Le Mans

Czy wyścigi samochodowe i aranżacja kuchni mogą mieć coś ze sobą wspólnego? Okazuje się, że... więcej...

Oświetlenie podszafkowe do kuchni

meble kuchenne

Oświetlenie podszafkowe do kuchni

Oświetlenie w kuchni warto zróżnicować, a jedną z podstawowych stref, o którą musimy szczególnie... więcej...