konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Stylowa kuchnia od ernestrust

data aktualizacji: 14-10-2020, 04:57 – artykuł promocyjny

Styl nowoczesny kojarzy się nam z prostymi i przejrzystymi rozwiązaniami, w którym dominują otwarte przestrzenie, a dekoracje są ograniczone. Takie zabiegi wcale nie pozbawiają wnętrza charakteru, a właśnie działają przeciwnie, czyli przyciągają wzrok. Uchwycenie minimalistycznych rozwiązań w ciekawy i oryginalny sposób to nie lada wyzwanie. Doskonałym przykładem aranżacji w takiej odsłonie jest kuchnia S4 z kolekcji STYLE od marki ernestrust. Została ona zaprojektowana w nowoczesnym stylu z elementami stylu shaker.

Stylowa kuchnia od ernestrust

Kuchnia nowoczesna i funkcjonalna

 

W nowoczesnych rozwiązaniach projektowych stawia się na wygodę i estetykę. Kuchnia ma być dopełnieniem całości, a najważniejszą rolę odgrywa jej funkcjonalność. Najczęściej stanowi otwartą przestrzeń, dlatego tak ważne jest, by była spójna z aranżacją salonu, jak i całego mieszkania. Ponieważ stanowi centralne pomieszczenie, nie może przodować w aranżacji, by nie przyćmić pozostałych stref. Z drugiej strony jej wystrój nie może być przypadkowy. Tutaj ogromna rola spoczywa na architektach, którzy mają za zadanie wypośrodkowanie wszystkich kwestii.

Stylowa kuchnia od ernestrustStylowa kuchnia od ernestrustStylowa kuchnia od ernestrustStylowa kuchnia od ernestrust

Meble kuchenne w nowoczesnej kuchni są zwykle proste w formie, bardzo często wykonane z drewna bądź forniru, a jedyną ozdobą jest subtelne wykończenie lub uchwyty np. chromowane, ze stali czy nawet specjalne uchwyty ukryte we frontach.

Stylowa kuchnia w bieliStylowa kuchnia w bieli

 

Kolekcja w stylu shaker

 

Nowoczesne kuchnie mogą być zaprojektowane w wielu odcieniach. Od bieli, aż po… delikatny róż! Przykładem na to, że nowoczesność może być oryginalna, jest kolekcja S4 od marki ernestrust prezentująca zabudowę kuchenną w pastelowym, aksamitnym kolorze. S4 nawiązuje do stylu klasycznego, ale w nowoczesnym wydaniu. W projekcie kuchni architekci zainspirowali się stylem shaker, wywodzącym się z Ameryki, który wyróżnia się prostotą formy, funkcjonalnością i wręcz ascetycznym wzornictwem.

Kuchnia w stylu shakerKuchnia w stylu shaker

Kuchnię S4 charakteryzuje wyważona kompozycja szafek z ozdobnymi, profilowanymi frontami. Charakteru tej kompozycji dodają efektowne, toczone nogi. Dopełnieniem jest blat wykonany ze spieku kwarcowego.

Kuchnia w stylu shaker

Wybierając nowoczesną kuchnię, warto postawić na prostotę formy, za którą idzie jednolita kolorystyka i ciekawe elementy uzupełniające wysoką zabudowę. Taki produkt poznamy także po jakości wykonania oraz wyspie zlokalizowanej w centrum, na czele z oryginalnym blatem.

Więcej na www.rust.pl

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUSTKuchnia RustKuchnia Rust
Podobne artykuły
Le Mans vs. Magic-Corner, czyli co wybrać do szafki narożnej

meble kuchenne

Le Mans vs. Magic-Corner, czyli co wybrać do...

Strefa narożna w kuchni do niedawna uznawana była za mało komfortową. Nowoczesne rozwiązania meblowe... więcej...

Kamienne blaty kuchenne i ich alternatywne pochodne

meble kuchenne

Kamienne blaty kuchenne i ich alternatywne pochodne

Blat w kuchni odgrywa bardzo ważną rolę. Jest wizytówką mebli, ale także organizuje całą przestrzeń... więcej...

W kuchni najważniejsze są ... szuflady

meble kuchenne

W kuchni najważniejsze są ... szuflady

Zacinające się i wyginające szuflady. Szuranie i piski przy otwieraniu. Jak zadbać o to, aby meble nie... więcej...