patron działu Meble kuchenne Peka

Zaprojektuj kuchnię ze Studiem Sto Procent

data aktualizacji: 11-04-2022, 07:17 – artykuł promocyjny

Nowoczesne projekty kuchni pod zabudowę łączą w sobie doskonałą jakość mebli, perfekcję sprzętu AGD oraz umiejętne wykorzystanie przestrzeni. Funkcjonalny układ można zaprojektować w każdym wnętrzu, bez względu na jego wielkość. Wygoda i ergonomia w połączeniu z trwałością to cechy pasujące do wszystkich stylów, od nowoczesnego po klasyczny. Studio Sto Procent współpracując z firmą HACKER, proponuje innowacyjne niemieckie meble kuchenne.

Zaprojektuj kuchnię ze Studiem Sto Procent

Kuchnia na wiele lat

 

Niemieckie meble kuchenne uznawane są za synonim trwałości i jakości. Produkcja mebli to dbałość o każdy szczegół, wybór najlepszych materiałów oraz nowoczesne technologie. To, co na pozór może wyglądać identycznie, w rzeczywistości różni się sposobem wykonania, a to przekłada się na późniejszą wytrzymałość. Trzeba pamiętać, że kuchnia to najmocniej eksploatowana część domu. Nie warto zatem stawiać na rozwiązania tymczasowe czy o niskiej jakości. Inwestując w solidne i piękne meble niemieckie, zyskamy pewność, że w czasie codziennych eksperymentów kulinarnych będziemy czuć się pewnie. Do tego warto zadbać o modną stylistykę oraz posłuchać rad ekspertów w zakresie ergonomicznego połączenia poszczególnych stref funkcjonalnych w danym pomieszczeniu.

Zaprojektuj kuchnię ze Studiem Sto Procent

Powtarzalność i precyzja w procesie produkcyjnym sprawiają, że meble niemieckiego pochodzenia gwarantują najwyższą jakość bez jakichkolwiek uchybień czy niedociągnięć. Częstym problem przy rodzimych produkcjach jest błąd ludzki wynikający z niedokładności. W meblach niemieckich HACKER wykorzystuje się maszyny i technologie zapewniające perfekcyjne dopasowanie. Zachwyca także ilość i jakość dostępnych rozwiązań tak funkcjonalnych, jak i estetycznych.

Zaprojektuj kuchnię ze Studiem Sto Procent

Najwyższa jakość pozwala na udzielenie 5-letniej gwarancji na meble zakupione w Studio Sto Procent. Każdy zestaw montowany jest przez wykwalifikowaną ekipę, co zapewnia idealne dopasowanie. Do tego w jednym miejscu oprócz mebli, możemy skompletować również potrzebny sprzęt AGD. W ofercie marki znajdują się renomowani producenci jak na przykład Siemens, falmec, Bosch, AEG, Franke. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i praktyczne.

Zaprojektuj kuchnię ze Studiem Sto Procent

Meble Hacker gwarantują odporność na odbarwienia, lakier nie blaknie, a całość doskonale znosi warunki wzmożonej wilgotności oraz zmian temperatury, które są typowe dla miejsca gotowania.

 

Zabudowa kuchni — ciekawe pomysły

 

Każdy z nas wie, jak bardzo ważna jest wygodna zabudowa w kuchni. Powtarzanie tych samych czynności — krojenie, mycie, gotowanie — sprawia, że praca w kuchni może być męcząca lub sprawiać nam przyjemność. Nowoczesne podejście do projektowania kuchni sprawia, że coraz chętniej stawiamy na układ otwarty pełen ciekawych i oryginalnych pomysłów. W Studio Sto Procent nie brakuje innowacyjnych rozwiązań, które mogą posłużyć jako inspiracja do stworzenia wyjątkowej kuchni marzeń.

Zaprojektuj kuchnię ze Studiem Sto Procent

Zabudowa kuchenna, która płynnie przechodzi w pokój, ogromna wyspa w centrum lub mała kuchnia na jednej ścianie dla doświadczonego studia projektowego to nie problem. Stworzenie unikalnego projektu dopasowanego do każdego wnętrza zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Doświadczenie pracowników pozwala nawet na łączenie różnych stylów w jednym projekcie. Wychodzenie poza utarte schematy, nietypowe połączenia czy zaskakująca interpretacja znanych form sprawiają, że kuchnia nabierze charakteru.

Zaprojektuj kuchnię ze Studiem Sto Procent

 

Niemiecka jakość w niższej cenie

 

Do końca sierpnia 2020 niemieckie kuchnie HACKER można nabyć w atrakcyjnej cenie. Studio Sto Procent oferuje 23% rabatu na zestawy mebli z AGD. Sprawdź >> szczegóły...

Kontakt w sprawie produktów:

Studio Sto Procent - Salon Mebli Kuchennych w Radomiu
ul. Słowackiego 83
26-600 Radom
tel. 791 73 73 73
www: studiostoprocent.pl , www.platformaagd.pl
mail: wyślij wiadomośćwww.facebook.com/niemieckiekuchnie
www.instagram.com/studiostoprocent
 

Salon Mebli Kuchennych » kuchnie nowoczesne » kuchnie klasyczne » kuchnie retro

Zobacz zdjęcia w galerii Studio Sto Procent:

Studio Sto ProcentStudio Sto ProcentStudio Sto ProcentStudio Sto ProcentStudio Sto Procent
Podobne artykuły
Kuchnia gotowa na lockdown. Jak stworzyć nowoczesną spiżarnię w Twojej kuchni?

meble kuchenne

Kuchnia gotowa na lockdown. Jak stworzyć nowoczesną...

W ciągu ostatniego roku, wraz z wybuchem pandemii koronawirusa, świat mocno się zmienił. Ludzie utknęli... więcej...

Kolorowe szkło Colorimo w aranżacjach kuchennych

meble kuchenne

Kolorowe szkło Colorimo w aranżacjach kuchennych

Szkło jako materiał wykończeniowy ścian i frontów mebli kuchennych to jeden z najmodniejszych trendów... więcej...

Jak zrobić i utrzymać porządek w kuchennych szufladach

meble kuchenne

Jak zrobić i utrzymać porządek w kuchennych szufladach

Któż z nas nie ma takiej szuflady, w której jest wszystko? I nie ma w tym nic złego o ile,... więcej...