Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

stopka patrona Electrolux

AGD do małej kuchni - przegląd rozwiązań

artykuł promocyjny

Sprzęt gospodarstwa domowego musi znaleźć się w każdej kuchni. Tam, gdzie mamy mało przestrzeni możemy zrezygnować z niektórych urządzeń, ale są też takie, które warunkują prawidłowe funkcjonowanie i trudno się bez nich obejść. Wybierając AGD do małej kuchni, warto przyjrzeć się dostępnym na rynku rozwiązaniom, wśród których królują ciekawe alternatywy połączenia różnych urządzeń oraz tradycyjny wariant tylko w mniejszym rozmiarze. Nawet w małej kuchni nie musimy rezygnować z wygody.

AGD do małej kuchni - przegląd rozwiązań

fot.: Candy

 

Kitchenettes od Franke - zestaw zintegrowany

 

Kitchenettes to ciekawa propozycja łączenia różnych urządzeń gospodarstwa domowego w jednej obudowie. Dzięki temu zyskujemy znacznie więcej miejsca. Wolnostojący moduł kuchenny występuje w 3 wariantach - zlewozmywak z ociekaczem oraz z 2 polami grzejnymi, drugi wariant został poszerzony o szafkę w kolorze buku, a w trzeciej opcji posiada dodatakowo niewielką chłodziarkę. Blok kuchenny pozwala znacznie zaoszczędzić miejsce w kuchni.

AGD do małej kuchni - Kitchenettes od Franke   AGD do małej kuchni - Kitchenettes od Franke AGD do małej kuchni - Kitchenettes od Franke


Zobacz więcej >>
Kitchenettes

 

Kompaktowe AGD od Electrolux

 

Kompaktowe sprzęty przydają się nie tylko wtedy, gdy doskwiera nam brak miejsca, ale również w przypadku singli, czy rodzin, które mało czasu spędzają w kuchni. Nie ma potrzeby inwestowania w pełnowymiarowe urządzenia, jeśli nie będą one efektywnie wykorzystywane. Mniejsze AGD to także mniejszy pobór energii. Wśród kompaktowych rozwiązań oferowanych przez Electrolux znajdują się 

AGD do małej kuchni - kompaktowa zmywarka Electrolux    AGD do małej kuchni - kompaktowy piekarnik    AGD do małej kuchni - kompaktowa płyta grzewcza


Poznaj pozostałe rozwiązania z linii >> Kompaktowe urządzenia do zabudowy

 

Combi Ceral 100 od Alveus

 

Combi Ceral 100 Alveus to rozwiązanie typu 2w1. Zlewozmywak z ociekającą powierzchnią i ceramiczno-szklano-ceramiczną płytę grzejną idealnie sprawdzą się w przypadku aneksów kuchennych, domów wakacyjnych, letnich kuchni, studiów itp. Cała rama i zlewozmywak wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Płyta jest szklano-ceramiczna, sterowana dotykowo.

Combi Ceral 100 od Alveus

fot.: Alveus

 

Duo i  Trio od Candy

 

Trio i Duo to seria produktów łączących urządzenia AGD potrzebne w każdym gospodarstwie z zachowaniem jak najmniejszej zajmowanej powierzchni. Jako urządzenie wolnostojące może być dopasowane do już istniejacej zabudowy lub wkomponowane w nowej kuchni. Jest to rozwiązanie idealne, gdy chcemy rozbudować kuchnię, np. o zmywarkę a nie ma w niej już miejsca na kolejne urządzenie. Wymiary Trio to: szerokość - 596, głębokość - 570, wysokość - 835-900 [mm]. Płyta w tym urządzeniu może być elektryczna lub gazowa. Do wyboru są dwa kolory - biały lub stalowy.

AGD do małej kuchni - DUO CandyAGD do małej kuchni - TRIO Candy

fot.: Candy Duo - piekarnik i zmywarka ortaz Candy Trio - płyta, piekarnik i zmywarka w wyjątkowym połączeniu


 

AGD narożne w małej kuchni

 

Wykorzystanie narożników to kolejna alternatywa dla małej powierzchni. Często pozwala nam to zaoszczędzić cenny blat roboczy - część narożna jest mniej wygodna, np. do krojenia, ale całkiem sprawnie może nam pójść tu gotowanie. 

Płyty grzewcze do małej kuchni - modele narożne

fot.: Franke

Okap narożny FalmecOkap narożny do kuchni o małym metrażu

fot.: Studio Sto Procent - AGD: okap narożny Falmec

 

 

Płyty grzewcze do małej kuchni

 

Płyty grzewcze na 2 pola mają zazwyczaj około 30 cm szerokości. To bardzo przydatne rozwiązanie, gdy zabudowa kuchenna jest zwarta i krótka. Wygospodarowanie tak niewielkiej powierzchni nie będzie trudne, a funkcjonalność płyty pozostanie wysoka. Jeśli lubimy minimalizm lub gotujemy sporadycznie możemy pokusić się o wariant z 1 polem grzewczym.

Płyta indukcyjna 29 cm Electrolux 29 cmAGD do małej kuchni - wybór płyty          

          fot.: Electrolux                       fot.: Franke

Płyta OPTIMA gaz pod szkłem - jaki okap wybrać?

fot.: Solgaz - płyta OPTIMA

 

Okap kuchenny w małej kuchni

Decydując się na okap kuchenny w kuchni, w której jest mało miejsca warto postawić na modele do zabudowy. Najpopularniejszy a zarazem najtańszy jest ten chowany w szafce wiszącej nad płytą. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ścian do zawieszenia jak największej ilości szafek. Druga opcja to okap chowany w blacie. Ma niewielkie wymiary i jest praktycznie nie widoczny, gdyż w momencie kiedy nie gotujemy można zupełnie go schować. Jeszcze inny wariant to okap montowany w powierzchni sufitu.

AGD do małej kuchni - okap schowanyAGD do małej kuchni - okap wysuwany Electrolux

  fot.: Franke - płyta Mythos 2gether, czyli okap                               fot.: Electrolux - okap wysuwany    
na równi z blatem                                                                       

Globalo - okap do zabudowy, podszafkowy Silentioczarny okap do zabudowy Globalo Loteo 60 - okapykuchenne.pl

fot.: Okapykuchenne.pl - okapy do zabudowy Globalo

Okap nablatowy Down Draft marki Falmec

fot.: Studio Sto Procent- okap nablatowy Down Draft marki Falmec

 

 

Mała kuchnia - sprawdź, jak sobie poradzić z jej wyposażeniem

 

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Franke, Candy, Alveus, Solgaz, Studio Sto Procent, Electrolux, Okapykuchenne.pl

Partnerzy


Electrolux
     logo novy
 

Lacanche  Okapykuchenne.pl

Emako      Franke

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj sięFacebook
Instagram