Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

patron działu Meble kuchenne Peka

Nowe kolory szkła COLORIMO

artykuł promocyjny

Gładka, przezroczysta i połyskująca powierzchnia to cechy, które charakteryzują szkło - materiał znany od tysiącleci. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji możliwe jest wytworzenie nie tylko gładkich powierzchni matowych, ale również imponująco ciekawych, zdobionych struktur. Szkło lakierowane znajduje swoje zastosowanie w aranżcji kuchni. Dużym powodzeniem ciesza się szklane fronty kuchenne, jak również okładziny szklane na ścianę nad blatem.

Nowe kolory szkła COLORIMO
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Szkło dekoracyjne do kuchni

 

Aranżacja kuchni może być prawdziwym wyzwaniem. Urządzając ją, trzeba pamiętać o wielu aspektach m.in. o wielkości, funkcjonalności czy rozmieszczeniu przyłączy. Aby usprawnić pracę w kuchni, należy stawiać przede wszystkim na praktyczność, stosując trwałe i sprzyjające utrzymaniu w czystości materiały.

Szklane fronty w butelkowej zieleni

fot.: Aranżacja kuchni ze szklanymi frontami w kolorze zieleni

Idealnym rozwiązaniem spełniającym oczekiwania klientów pod każdym z tych względów jest szkło dekoracyjne do kuchni marki Colorimo. Niezwykle uniwersalne, wykorzystywane jako okładziny szklane, szklane panele czy jako blaty do stołów. Szkło lakierowane sprawdzi się świetnie na frontach mebli kuchennych. Ze względu na swoją trwałość fronty kuchenne Colorimo, podobnie jak inne warianty szkła dekoracyjnego do kuchni mogą być z powodzeniem wykorzystywane w takich pomieszczeniach jak kuchnia.

Fronty matowe sati toffi Colorimo kuchenne

fot.: Fronty matowe Sati Toffi Colorimo w aranżacji dużej kuchni

 

Szkło hartowane

 

W strategicznych miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur zaleca się zastosowanie szkła hartowanego, wykonywanego w różnych barwach i wzorach. Farby ekologiczne wykorzystywane do malowania szkła z oferty Colorimo stanowią niezwykle istotny element pod względem bezpieczeństwa korzystania. Obejmuje wszystkie rodzaje szkła lakierowanego: szkła z połyskiem, szkła matowego, szkła z nadrukiem, trójwymiarowego itp. Cecha ta sprawia, że szkło z asortymentu Colorimo nadaje się zarówno przy aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i  w przestrzeniach publicznych, użytkowych, korytarzach.

colorimo sati bzaltowy i cappuccino

fot.: Aranżacja kuchni z matowym fronetem z kolekcji Sati

 

Kolekcja COLORIMO SATI - w Twojej kuchni

 

Niezwykłego szyku i elegancji meblom dodaje matowa powierzchnia szkła. Dzięki temu, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kupujących, kolekcja ta systematycznie jest poszerzana o nowe kolory.

Kuchnia skandynawska w kolorze bazaltowym Colorimo Kuchnia lakierowana Sati bazaltowy Sati orzechowy Sati czarny

fot.: Przykłady aranżacji kuchni z wykorzystaniem szklanych frontów Sati

Kontynuacją znanej i cenionej przez architektów, producentów mebli i projektantów kolekcji szkieł lakierowanych matowych jest Colorimo Sati Kolekcja. Kolekcję poszerzono o ciepły kolor Toffi, zdecydowany brąz Kawowy, królewską zieleń Szmaragdu, chłodną szarości Platyny oraz elegancką Czerń. Satynowe szkło lakierowane dzięki swej gładkiej matowej powierzchni sprawia, że fronty meblowe mają elegancki i wyrafinowany wygląd, czyniąc w ten sposób każde wnętrze imponującym. Obecnie oferta zawiera 12 kolorów matowych - w odcieniach jaśniejszych i ciemniejszych.

 

Nowa kolekcja ŚRÓDZIEMNOMORSKA

 

Mówi się, że klimat śródziemnomorski rozciąga się od pierwszego drzewa oliwnego jakie napotkamy idąc z północy na południe, do pierwszych plantacji palmowych, pojawiających się jednocześnie z pustynią. Postanowiliśmy zatem stworzyć kolekcję kolorów szkła Colorimo, która została zainspirowana m.in. gajami oliwnymi, kiściami winogron i ciepłymi, piaszczystymi plażami.

kolekcja śródziemnomorska colorimo

fot.: Aranżacjia kuchni z wykorzystaniem szklanych frontów Śródziemnomorskich

Mamy nadzieję, że szkła te wzbogacą projektowane wnętrza o taki właśnie klimat.
Kolekcja składa się z pięciu nowych kolorów szkieł, każdy w dwóch wydaniach:
z powierzchnią o wysokim połysku i z elegancką powierzchnią matową.

rander colorimo

fot.: Fronty matowe Śródziemnomorskie w aranżacji aneksu kuchennego

Kontakt w sprawie produktów:

Mochnik Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Składowa 6
45-125 Opole
tel. +48 77 42 32 800
www: www.colorimo.eu
mail: wyślij wiadomośćszkło lakierowane farbami ekologicznymi

Zobacz listę dystrybutorów


Zobacz zdjęcia w galerii MOCHNIK
:

MochnikMochnikMochnikMochnikMochnik

colorimo mochnik Facebook
Partnerzy


logo Amix     Peka

Magma

Hafele    GTV

BlumREJS
Colorimo  partner serwisu Hettich

Aurora Technika Świetlna

ernestrust

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram