Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

stopka patrona Electrolux

Elastyczne sprzątanie z nowym odkurzaczem Hoover

artykuł promocyjny

Nowy, elastyczny odkurzacz pionowy marki Hoover H-FREE HF103X 011 umożliwia wygodne, higieniczne sprzątanie. Wyposażony jest w dopasowane szczotki zdolne do oczyszczenia każdej powierzchni i zaginaną rurę FLEX, dzięki której można łatwo i wygodnie odkurzyć trudno dostępne kąty i zakamarki. To nie jedyne zalety, dzięki którym nowy odkurzacz Hoover może ułatwić sprzątanie.

Elastyczne sprzątanie z nowym odkurzaczem Hoover
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Odkurzacz do zadań specjalnych

 

Elastyczna rura, szczotka do mebli, szczelinówka, wymienna bateria - oto wyposażenie nowego odkurzacza Hoover, które sprzyja precyzyjnemu i wygodnemu sprzątaniu. Zaginana, elastyczna rura FLEX pozwala szybko odkurzyć zakamarki pod szafkami w łazience czy szczelinę pod kanapą. Nie trzeba się przy tym schylać, nadwyrężać pleców lub przyjmować innej niewygodnej pozycji. Z kolei sprzątanie wysoko położonych miejsc ułatwi długa rura, szczelinówka oraz niska waga urządzenia. To sprawia, że zasięg pracy odkurzacza jest większy - użytkownik bez trudu może odkurzyć nawet sufit. W skład zestawu wchodzi również uchwyt ze zintegrowaną szczotką, która dobrze sprawdzi się przy czyszczeniu mebli, powierzchni twardych czy kanap. Do tego odkurzacz ma specjalny tryb maksymalnej mocy pracy - sprawdzi się m.in. w odkurzaniu dywanów z długim włosiem, w których brud może osadzić się głęboko. Dzięki temu, że odkurzacz jest wyposażony w diody LED, można dokładnie oświetlić sprzątaną powierzchnię i znaleźć nawet najmniejszy okruch. Odkurzacz można w każdym momencie wyłączyć i wygodnie odstawić - konstrukcja Park & Go sprawia, że odkurzacz jest w stanie samodzielnie utrzymać stojącą pozycję, bez opierania o ścianę itp.

Odkurzacz Hoover

 

Łatwość sterowania i wygoda

 

Hoover H-FREE HF103X 011 zaprojektowano z myślą o jak najłatwiejszym użytkowaniu - świadczy o tym m.in. ergonomiczny uchwyt z przyciskiem typu All in One. Zmiana ustawień odkurzacza będzie szybka, wygodna i dostępna w czasie pracy urządzenia. Przycisk umożliwia włączanie i wyłączanie odkurzacza, zmianę mocy, zmianę trybu pracy oraz blokadę rączki do wysunięcia szczelinówki.

Odkurzacz Hoover

Akcesoria do odkurzacza są łatwo dostępne, bo przechowuje się je w korpusie urządzenia. Do tego dzięki wyjmowanej baterii można zostawić odkurzacz w dogodnym miejscu, a akumulator wpiąć do ładowarki przy gniazdku. Jest to równie łatwe jak ładowanie telefonu. Łatwe jest również czyszczenie odkurzacza po pracy - opróżnianie pojemnika z kurzem odbywa się za pomocą jednego przycisku i śmieci wpadają od razu do kosza. To gwarantuje higieniczne, komfortowe sprzątanie bez narażania użytkownika na kontakt z kurzem i brudem.

 

Więcej informacji: https://www.euro.com.pl/odkurzacze-pionowe/hoover-hf1-hf103x-011-park-go-stojacy.bhtml

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel.
www: www.candy.pl , www.hoover.pl
mail: wyślij wiadomośćDuży sprzęt AGD: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:

CANDY HOOVER POLSKA  Facebook   CANDY HOOVER POLSKA  instagram   Youtube CANDY HOOVER POLSKA


Partnerzy


Electrolux
     logo novy
 

Lacanche  Okapykuchenne.pl

Emako      Franke

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj sięFacebook
Instagram