konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

patron działu Meble kuchenne Peka

Salony pokazowe Peka

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:17 – artykuł promocyjny

Planujesz nową kuchnię i szukasz najlepszych pomysłów na organizację jej przestrzeni? A może robisz remont i zastanawiasz się jakie meble i rozwiązania pod zabudowę wybrać, aby stworzyć ergonomiczne i wygodne wnętrze? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania otrzymasz odwiedzając salony pokazowe Peka. Sprawdź rozwiązania firmy Peka i dowiedz się jak stworzyć nowoczesne, funkcjonalne i piękne wnętrze Twoich marzeń!

Salony pokazowe Peka

Peka od lat oferuje ergonomiczne, funkcjonalne i piękne systemy pozwalające wydobyć zawartość szafek na zewnątrz. Firma dopracowała w najdrobniejszych detalach możliwości wyposażenia wnętrz, zagospodarowania przestrzeni i stworzyła showroomy w trzech miastach w Polsce właśnie po to, aby pokazywać Ci ergonomiczne i nowoczesne rozwiązania, które służą wygodzie domowników.

W salonach w Swarzędzu koło Poznania, Gdyni i Warszawie Peka pokazuje na czym polega ergonomia nie tylko w kuchni. W stworzonych apartamentach firma prezentuje funkcjonalne rozwiązania umożliwiające zrozumienie na czym polega wygoda w mieszkaniu.

showroom Peka

Showroom w siedzibie firmy w Swarzędzu urządzony jest w konwencji apartamentu pokazowego. Prezentowane są w nim aranżacje charakterystyczne dla każdej strefy mieszkania: kuchni, salonu, biura, garderoby, łazienki oraz pralni. Peka pokazuje jak najkorzystniej doposażyć wnętrza szafek, aby osiągnąć ergonomię, którą zapewniają np. systemy do zabudowy wysokiej: Dispensa, Tandem, Convoy czy szafki narożne Le Mans lub Magic Corner. Prezentuje funkcjonalne pomysły na urządzenie garderoby, pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki przy wykorzystaniu rozwiązań typu HAWA czy HAWA Folding Concepta umożliwiające schowanie za jednolitą taflą drzwi dużego sprzętu AGD, jak np. pralka, a nawet stworzenie biura w salonie.

Showroom Showroom Showroom

Salon w Gdańsku wyposażony został w sztandarowe systemy do wysokiej zabudowy, ergonomiczne szafki podblatowe oraz systemy do szafek wiszących. Warto przyjść i osobiście przekonać się jak wygląda nowoczesna i funkcjonalna kuchnia. Można tu dotknąć szafek, otworzyć je i sprawdzić jak działają. Trójmiejski salon to dwupoziomowe, minimalistyczne wnętrze wykończone w stylu loftowym.

Showroom GdańskShowroom Gdańsk

W warszawskim showroomie, oprócz mebli kuchennych w zabudowie wysokiej, szafek podblatowych, narożnych i wiszących, Peka prezentuje także nowoczesne rozwiązania do wyposażenia garderoby, strefy gospodarczej i szaf wnękowych.

Showroom PekaShowroom PekaShowroom PekaShowroom Peka

Firma Peka serdecznie zaprasza na spotkanie z swoimi doradcami do showroomów Peka w Swarzędzu, Gdańsku i Warszawie, którzy z przyjemnością porozmawiają o Twoim wymarzonym wnętrzu i pokażą, jak je urządzić, aby cieszyło wszystkich domowników oraz tworzyło przyjemną, rodzinną atmosferę. Więcej informacji o showroomach pod linkiem www.peka.pl/pl/page/showroomy.


Showroom Poznań Swarzędz

Jasin, ul. Wrzesińska 183, 62-020 Swarzędz
godziny otwarcia: pn-pt 8.00 - 16.00
tel.: 61 81 86 376
office@peka.plShowroom Warszawa

CH Panorama, Al. Wincentego Witosa 31, lok. 11, 00-710 Warszawa
godziny otwarcia: pn-pt 10.00 - 19.00, sob. 10.00 - 15.00
tel.: 604 544 850, 660 576 912
showroom.peka@gmail.comShowroom Gdynia

Budynek Altus, ul. Legionów 112, lok. 8 Gdynia
godziny otwarcia: pn-pt 10.00 - 19.00, sob. 10.00 - 14.00
tel.: 501 014 244, 509 449 386,
krzysztof@pracowniaagd.com.pl ryszard@pracowniaagd.com.pl

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Cargo włoskie typu nerka firmy SIGE

meble kuchenne

Cargo włoskie typu nerka firmy SIGE

AMIX jest jedynym w Polsce dystrybutorem renomowanej firmy SIGE. W bogatej ofercie firmy znajdują się między... więcej...

Akrylowe fronty - nowoczesny materiał do kuchni w wielu stylach

meble kuchenne

Akrylowe fronty - nowoczesny materiał do kuchni...

Fronty szafek i szuflad zajmują największą powierzchnię kuchni, zatem w dużej mierze mają wpływ... więcej...

Podnośniki do wysokich szafek górnych

meble kuchenne

Podnośniki do wysokich szafek górnych

Rozwiązaniem umożliwiającym płynne i bezgłośne otwieranie i zamykanie klap górnych szafek, są... więcej...