konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Szuflada dobrze zorganizowana

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:22 – artykuł promocyjny

Szuflady kuchenne wypełnione są sztućcami oraz innymi drobnymi przyborami do gotowania. Aby zaprowadzić w nich ład i porządek, a tym samym usprawnić wykonywanie codziennych prac warto skorzystać z gotowych rozwiązań, takich jak wkłady, segregatoty czy maty.

Szuflada dobrze zorganizowana

SKY to solidny i trwały wkład na sztućce wykonany z wysokiej jakości polistyrenu. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne zapewniają dużo miejsca - nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Wytłoczki te są bardzo wygodne w zastosowaniu. Łatwo je utrzymać w czystości. Wkłady SKY z powodzeniem można zastosować w każdej szufladzie. Mogą być dopasowane do całych szuflad w szerokości od 30 do 120 cm.

wkład na sztućce SCOOP II

SCOOP

Kolejnym rozwiązaniem, w które warto wyposażyć kuchenne szuflady, są białe wkłady SCOOP. Użytkownicy mają do dyspozycji przegródki różnej wielkości, zarówno małe jak i duże. Dzięki temu użytkownik ma możliwość indywidualnego dopasowania wielkości komór do własnych preferencji. Poziome ustawienie komór sprawia, że wkład idealnie sprawdza się na przykład w przypadku, kiedy jeden z domowników jest leworęczny. Dzięki temu wyjmując sztućce nie musi on chwytać za ostrze noża.

wkład na sztućce FUTURAwkład na sztućce FUTURA

FUTURA

Wytłoczki SEPARADO to system wkładek do szuflad, który można zastosować w szufladach o różnej szerokości. W celu maksymalnego dopasowania do potrzeb użytkowników, firma Peka oferuje wkładkę na przyprawy w buteleczkach, sztućce lub wkład na inne akcesoria. Dodatkową ich zaletą jest możliwość regulacji przegródek. SEPARADO ma szerokość 30 cm i może być docinany na głębokość, dzięki czemu elastycznie dopasowuje się do różnych szuflad. Dodatkowo użytkownicy mogą tworzyć własne kombinacje i zestawiać jeden lub więcej wkładów z matą antypoślizgową.

wkład na sztućce SEPARADOwytłoczka na przyprawy SEPARADOwytłoczka na akcesoria SEPARADO

SEPARADO

Niezwykle praktycznym elementem wyposażenia kuchni są maty antypoślizgowe do szuflad, zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem, ułatwiając tym samym utrzymanie czystości. Firma Peka w swojej ofercie posiada maty FIBRE w eleganckich teksturach i kolorach. Użytkownicy mogą tworzyć własne kompozycje. Mogą oni wybierać spośród bieli, antracytu czy szarości. Maty te można docinać do odpowiedniego wymiaru. Łatwo je wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Maty poprawiają estetykę wnętrza szuflad. Zapobiegają też przesuwaniu się przechowywanych przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni podczas otwierania i zamykania szuflad. Dodatkowo wytłumiają dźwięk kładzionych przedmiotów.

Do szafek zlewozmywakowych dedykowana jest mata AGO-PROTECT. Pozwala ona zachować czystość. Posiada specjalnie wyprofilowane wytłoczki, które umożliwiają zatrzymanie wyciekających płynów, dzięki czemu mebel jest skutecznie zabezpieczony przed zawilgoceniem. 

mata antypoślizgowa FibreAGO-PROTECT

                            FIBRE                                                             AGO-PROTECT

Kolejnym ciekawym narzędziem do organizacji szuflad są wkłady na talerze. Dzięki nim bez problemów można przekładać talerze wprost ze zmywarki do szuflady. Resztki wilgoci pozostałe na talerzach zatrzymują się na wytłoczce i nie mają styczności z dnem szuflad.

wkłady na talerze

Zaprezentowane wyżej rozwiązania zamienią każdą szufladę w doskonale zorganizowane miejsce, w którym wszystkie przybory, naczynia i inne kuchenne drobiazgi mają swoje miejsce.

Więcej rozwiązań: www.peka.pl

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Innowacyjny system do zabudowy szuflady SB10

meble kuchenne

Innowacyjny system do zabudowy szuflady SB10

Standardowe szafki są powoli wypierane z przestrzeni kuchennej przez szuflady. Dzieje się tak, dzięki wykorzystaniu... więcej...

Barek kuchenny obowiązkowym elementem funkcjonalnej kuchni

meble kuchenne

Barek kuchenny obowiązkowym elementem funkcjonalnej kuchni

Rola kuchni na przestrzeni ostatnich lat uległa znacznej transformacji - z pomieszczenia służącego tylko... więcej...

Modne kuchnie w neutralnych kolorach

meble kuchenne

Modne kuchnie w neutralnych kolorach

W ostatnich latach, odkąd nastała prawdziwa moda na gotowanie i zdrowy styl życia, kuchnia stała się... więcej...