konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Podnośniki do wysokich szafek górnych

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:32 – artykuł promocyjny

Rozwiązaniem umożliwiającym płynne i bezgłośne otwieranie i zamykanie klap górnych szafek, są podnośniki FREElift, zaliczane do najbardziej zaawansowanych podnośników na rynku. Spełniają one wszystkie kryteria, zarówno w zakresie estetyki, jak i funkcjonalności. Precyzyjna technologia firmy Kesseböhmer to gwarancja pełni jakości.

Podnośniki do wysokich szafek górnych

Rodzina FREElift składa się z czterech wersji podnośników, któe obejmują wszystkie potrzebne zastosowania dla domu. Można je wykorzystać w szerokim zakresie wysokości, grubości i ciężaru frontów. Niezależnie od tego, czy potrzebne są rozwiązania dla małej czy dużej kuchni, zawsze można znaleźć idealny mechanizm!

Dzięki smukłej, płaskiej konstrukcji wszystkich podnośników możemy mieć pewność, iż zajmą one bardzo mało miejsca w szafkach, pozostawiając dużą przestrzeń do przechowywania i ułatwiając użytkownikowi dostęp do przedmiotów.

FREEfoldFREEfold to inteligentny podnośnik, dzięki któremu front szafki podczas podnoszenia składa się, zapewniając oszczędność miejsca. Rozwiązanie to jest polecane przede wszystkim do montażu w szafkach górnych w kuchniach z niskim sufitem. Ponadto  dzięki zastosowaniu zintegrowanego ogranicznika wielopozycyjnego mamy gwarancję, że front bezpiecznie zatrzyma się w dowolnym położeniu. Bezpieczne zawiasy na zagięciu zapobiegają przycięciu palców. FREEfold to idealne rozwiązanie w przypadku frontów z przezroczystego szkła oraz szafek z oświetleniem wewnętrznym - daje to fascynujące wrażenie przejrzystości i doświetlenia.
Zobacz więcej o FREEfold ...
FREEslideFREEslide to podnośnik równoległy, którego zastosowanie w szafkach górnych powoduje, że płyta czołowa podnosi się w pionie, dając nowe możliwości planowania zabudowy. To idealny wybór, gdy szafki są ustawione jedna na drugiej albo w przypadku szafek z oświetleniem górnym lub gzymsami. Polecany jest także do szafek na sprzęt AGD, na przykład na kuchenkę mikrofalową. Zintegrowany ogranicznik wielopozycyjny gwarantuje, że front zatrzyma się w dowolnym położeniu. Oznacza to, że za płynnym ruchem frontów kryje się wielka wygoda dla użytkownika - nie tylko w kuchni, ale w każdym pomieszczeniu domu.
Zobacz więcej o FREEslide ...FREEswing

FREEswing
to podnośnik przeznaczony do górnych szafek z dużym lub średnim frontem, który umożliwia jego  podniesienie w elegancki, niewymagający wysiłku sposób. Został ona zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej przestrzeni do przechowywania oraz swobodnego dostępu do przedmiotów. Podnośniki FREEswing są również wyposażone w ogranicznik wielopozycyjnego zatrzymania. Dzięki kompaktowej konstrukcji i dużej wydajności podnośniki FREEswing idealnie nadają się do szerokiego zakresu zastosowań w kuchni, łazience i salonie.
Zobacz więcej o FREEswing ...
FREEflap
FREEflap to minipodnośnik, który przeznaczony jest do podnoszenia frontów górnych szafek o wadze do 27 kg, gwarantując optymalny dostęp do całej przestrzeni szafki. Jego głębokość montażowa wynosi jedynie 118 mm. Zintegrowany ogranicznik wielopozycyjny gwarantuje, że front bezpiecznie zatrzyma się w dowolnym położeniu. Do nowoczesnych kuchni z frontami bezuchwytowymi polecany jest podnośnik FREEflap z mechanizmem Push-to-Open, dzięki któremu wystarczy tylko lekkie dotknięcie frontu, aby spowodować jego uchylenie.
Zobacz więcej o FREEflap ...

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Aluminium w złotej anodzie

meble kuchenne

Aluminium w złotej anodzie

ZOBAL to marka premium specjalizująca się w produkcji akcesoriów aluminiowych takich jak uchwyty,... więcej...

Najmodniejsze kolory w kuchni

meble kuchenne

Najmodniejsze kolory w kuchni

Kolor od zawsze postrzegany jest jako nośnik emocji, odzwierciedlenie charakteru oraz posiada wielką moc... więcej...

Innowacyjny system do zabudowy szuflady SB10

meble kuchenne

Innowacyjny system do zabudowy szuflady SB10

Standardowe szafki są powoli wypierane z przestrzeni kuchennej przez szuflady. Dzieje się tak, dzięki wykorzystaniu... więcej...