Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Bateria kuchenna Glamour z elastyczną wylewką i filtrem - ciesz się smaczną wodą prosto z kranu!

artykuł promocyjny

Wyobraź sobie kuchnię, w której masz więcej przestrzeni roboczej, gdyż kolejny dzbanek na wodę okazuje się być zbędny, w trakcie dnia nie zgniatasz kolejnej butelki po wodzie i nie dorzucasz jej do przepełnionego już plastikiem kosza, a woda z kranu jest świeża i ma doskonały smak pozbawiony tego wodociągowego. To wszystko może się zdarzyć się w Twojej kuchni dzięki najnowszej propozycji marki Invena - baterii kuchennej Glamour z elastyczną wylewką i kompletnym zestawem do filtrowania wody!

Bateria kuchenna Glamour z elastyczną wylewką i filtrem - ciesz się smaczną wodą prosto z kranu!
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Bateria kuchenna Glamour – doskonała synergia funkcjonalności i estetyki

Invena zdążyła już zasłynąć ze swoich proekologicznych rozwiązań. – W produktach już dawno wprowadziliśmy perlatory, które pozwalają na ograniczenie zużycia wody. Zmieniliśmy także opakowania na jednomateriałowe. Szukamy także rozwiązań by wyeliminować papier i plastik, które do tej pory były nieodłącznym elementem pakowania. Wprowadzając te rozwiązania cały czas czuliśmy niedosyt i zastanawialiśmy się co jeszcze możemy zrobić, żeby ułatwić naszym klientom proekologiczną codzienność. I tak powstał pomysł, żeby jeden z naszych flagowych produktów – baterię kuchenną z elastyczną wylewką połączyć z możliwością filtrowania wody – wyjaśnia Eliza Fornal, Product Manager marki Invena.

Bateria kuchenna Glamour ma dwa uchwyty, z czego ten do wody pitnej został specjalnie oznaczony. To pozwala nam uniknąć nadmiernej eksploatacji filtra, a całość wygląda subtelnie, dlatego będzie pasować zarówno do dużego zlewu, jak i do kuchni o niewielkim metrażu. W opakowaniu znajdziemy kompletny zestaw z filtrem polskiego producenta. Zestaw jest jednak kompatybilny ze wszystkimi filtrami dostępnymi na rynku (w opakowaniu znajdziemy także przejściówki do filtrów, które nie zostały nagwintowane). – W tym wypadku nawiązaliśmy partnerstwo z polskim producentem filtrów. Naszym klientom pozostawiamy jednak dowolność – dodaje Eliza Fornal, PM Invena. Co najważniejsze bateria kuchenna Glamour nie wymaga dodatkowych zmian w instalacji i wymaga nieznaczniej ilości miejsca w szafce.

 

turkusowa kuchnia z baterią kuchenną invena glamour

 

Bateria kuchenna Glamour z filtrem to pierwsze takie rozwiązanie na rynku przez wzgląd na to, że to jedyny model z elastyczną wylewką. Ta daje nam możliwości dopasowania wysokości kranu indywidualnie do wzrostu użytkownika lub do wielkości naczyń, które w danym momencie chcemy umyć. Dodatkowo ułatwia nam opłukanie całego zlewu i daje dowolność w kierowaniu strumienia nawet w najdalsze zakamarki komory zlewowej.

Bateria ma także system szybkiego montażu, który ułatwia jej instalację. Całość zajmie nam nie więcej niż 10 minut i możemy to zrobić bez użycia narzędzi.

Bateria Glamour jest dostępna w 3 wariantach kolorystycznych: czerni, czerni połączonej z chromem oraz czerni zestawionej z modnym złotem. To daje nam szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala dopasować baterię do dowolnego stylu wnętrzarskiego.

 

invena bateria kuchenna glamour  - czarna

złota bateria kuchenna invena glamour

czarna bateria kuchenna invena glamour
 

Ekologia i ekonomia w jednym
 

Węglowy filtr będący w zestawie z baterią eliminuje związki chloru i pozbawia wodę posmaku wodociągowego.

1 taki filtr wystarcza na 10 000 litrów, a to oznacza, że jeśli do tej pory piliśmy wodę z butelek o pojemności 1,5 litra to zużyjemy ich dokładnie 6 666 mniej. O tyle mniej plastiku wyląduje w naszym koszu. Do tego jak zostało wspomniane takie rozwiązanie w kuchni eliminuje potrzebę posiadania dodatkowych dzbanków do filtrowania wody i potrzeby częstej zmiany filtrów.

Idąc dalej za te 6 666 butelek wody przy średniej cenie zakupu zapłacimy ok. 11 265 zł co daje nam ogromną kwotę. Sugerowana cena baterii to 569 PLN. Jeśli dodamy do tego koszt zużycia 10m3 wody, czyli ok. 130 zł, to nadal mamy ogromną oszczędność. Jednorazowy koszt filtra dowolnej marki to ok. 50 zł.

Tu oczywiście mówimy o ujęciu w skali makro. W ujęciu rocznym, przy założeniu, że przeciętna rodzina 3-4 osobowa zużywa min. 1 butelkę o pojemności 1,5 litra dziennie (choć wiemy, że jest to ilość, którą powinna wypijać jedna osoba), to koszt baterii zwróci nam się po roku. Kolejne lata użytkowania będą generować jedynie oszczędności.

 

bateria kuchenna z funkcją filtrowania wody

 

Bateria kuchenna Glamour to zatem rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Sprawia, że nasza codzienność staje się prostsza, a dbałość o otaczającą nas naturę nie wymaga żadnego wysiłku. Troszcząc się o środowisko, dbamy także o zasobność naszego portfela. To produkt, który w doskonały sposób realizuje 3 wartości, które przyświecają marce Invena: design, funkcjonalność i ekologia.

Sprawdź z Inveną jakie to proste!

Kontakt w sprawie produktów:

Invena S.A.
ul. Grabskiego 3
75-209 Koszalin
tel. Dział Obsługi Klienta: 801 108 072
www: www.invena.pl
mail: wyślij wiadomośćArmatura łazienkowa: baterie umywalkowe, baterie wannowe, natryskowe, bidetowe, deszczownie, słuchawki, panele i zestawy natryskowe
Kabiny i brodziki
Umywalki
Armatura kuchenna
Armatura do instalacji wodnych, grzewczych i gazowych
Grzejniki

Zobacz zdjęcia w galerii Invena:

invena Facebook   invena  instagram   invena  linkedin


Facebook
Instagram