patron działu Meble kuchenne Peka

Cargo włoskie typu nerka firmy SIGE

data aktualizacji: 04-02-2020, 10:12 – artykuł promocyjny

AMIX jest jedynym w Polsce dystrybutorem renomowanej firmy SIGE. W bogatej ofercie firmy znajdują się między innymi włoskiej produkcji carga mini oraz corner magic typu „nerka” - systemy do szafek kuchennych o wysokiej funkcjonalności i eleganckim wyglądzie.

Cargo włoskie typu nerka firmy SIGE

Carga, oferowane od ostatniego półrocza, zdobyły uznanie wśród Kontrahentów firmy głównie ze względu na konkurencyjną cenę i wysoką jakość wykonania.

 

Carga Sige


Cargo typu „nerka” firmy SIGE to system funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni szafek narożnych dolnych w kolorze białym z chromowanym obramowaniem.
 

Carga Sige


Wysuwające się niezależnie od siebie półki w znacznym stopniu poprawiają funkcjonalność oraz ułatwiają dostęp do produktów. Przeznaczone jest do szafek o szerokości 900 mm z frontem na zawiasach, cechuje je cicha oraz płynna praca. Dodatkowym atutem jest regulowana wysokość 650-750 mm. Maksymalne obciążenie: 20 kg na jedną półkę.
 

Carga Sige - mechanizm dociągu

fot.: mechanizm dociągu


Dodatkowo AMIX oferuje mechanizm dociągu, który gwarantuje bezgłośne wysunięcie półki oraz jej miękkie domknięcie. Carga mini dostępne są do szafek o wymiarach 150, 200 lub 300 mm. Montowane do dna lub boku (po stronie lewej) szafki z możliwością zamontowania frontu meblowego. Wszystkie carga mini wyposażone są w prowadnice kulkowe z systemem pełnego wysuwu z cichym domykiem.

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:
Podobne artykuły
Praktycznie wygodne wnętrze

meble kuchenne

Praktycznie wygodne wnętrze

Urządzając pomieszczenia w naszych domach, staramy się połączyć nowoczesny, wyjątkowy design z funkcjonalnością... więcej...

Kuchnia gotowa na lockdown. Jak stworzyć nowoczesną spiżarnię w Twojej kuchni?

meble kuchenne

Kuchnia gotowa na lockdown. Jak stworzyć nowoczesną...

W ciągu ostatniego roku, wraz z wybuchem pandemii koronawirusa, świat mocno się zmienił. Ludzie utknęli... więcej...

Blaty z konglomeratu kwarcowego - wieczna wygoda w kuchni

meble kuchenne

Blaty z konglomeratu kwarcowego - wieczna wygoda w kuchni

Blat kuchenny jeszcze do niedawna wykorzystywany był wyłączenie jako przestrzeń robocza. Obecnie jest... więcej...