patron działu Meble kuchenne Peka

Cargo włoskie typu nerka firmy SIGE

data aktualizacji: 04-02-2020, 10:12 – artykuł promocyjny

AMIX jest jedynym w Polsce dystrybutorem renomowanej firmy SIGE. W bogatej ofercie firmy znajdują się między innymi włoskiej produkcji carga mini oraz corner magic typu „nerka” - systemy do szafek kuchennych o wysokiej funkcjonalności i eleganckim wyglądzie.

Cargo włoskie typu nerka firmy SIGE

Carga, oferowane od ostatniego półrocza, zdobyły uznanie wśród Kontrahentów firmy głównie ze względu na konkurencyjną cenę i wysoką jakość wykonania.

 

Carga Sige


Cargo typu „nerka” firmy SIGE to system funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni szafek narożnych dolnych w kolorze białym z chromowanym obramowaniem.
 

Carga Sige


Wysuwające się niezależnie od siebie półki w znacznym stopniu poprawiają funkcjonalność oraz ułatwiają dostęp do produktów. Przeznaczone jest do szafek o szerokości 900 mm z frontem na zawiasach, cechuje je cicha oraz płynna praca. Dodatkowym atutem jest regulowana wysokość 650-750 mm. Maksymalne obciążenie: 20 kg na jedną półkę.
 

Carga Sige - mechanizm dociągu

fot.: mechanizm dociągu


Dodatkowo AMIX oferuje mechanizm dociągu, który gwarantuje bezgłośne wysunięcie półki oraz jej miękkie domknięcie. Carga mini dostępne są do szafek o wymiarach 150, 200 lub 300 mm. Montowane do dna lub boku (po stronie lewej) szafki z możliwością zamontowania frontu meblowego. Wszystkie carga mini wyposażone są w prowadnice kulkowe z systemem pełnego wysuwu z cichym domykiem.

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:
Podobne artykuły
Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń szafki kuchennej

meble kuchenne

Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń szafki kuchennej

Bardzo często spotykamy się z problemem głębokich szafek, w których trudno jest nam ulokować rzeczy... więcej...

Pora na lekkość - nowa kolekcja Modalus marki Rejs

meble kuchenne

Pora na lekkość - nowa kolekcja Modalus marki Rejs

Masywne, ciężkie meble już dawno wyszły z mody. W aktualnych trendach królują lekkie, modułowe... więcej...

Czy otwarta na salon kuchnia to dobry pomysł aranżacyjny?

meble kuchenne

Czy otwarta na salon kuchnia to dobry pomysł aranżacyjny?

Kuchnia to serce domu. Przestrzeń wypełniona nie tylko smakowitymi zapachami, ale i miłością rodzinną,... więcej...