konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

patron działu Meble kuchenne Peka

Pojemniki do segregacji odpadów do szafek i szuflad

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:25 – artykuł promocyjny

Oszczędzając wodę i energię, a także segregując odpady przyczyniamy się codziennie do ochrony środowiska naturalnego. Dzięki nowoczesym rozwiązaniom i akcesoriom, takim jak specjalne pojemniki - segregatory na śmieci firmy REJS, segregowanie odpadów jest łatwe i wygodne, a co najważniejsze nie odbywa się kosztem przestrzeni kuchennej.

Pojemniki do segregacji odpadów do szafek i szuflad

Segregowanie odpadów może być kłopotliwe. Wymaga bowiem osobnych koszy na śmieci zmieszane (czyli takie, których nie da się odzyskać - odpady kuchenne, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, zatłuszczony papier itp.), i te które można poddać recyklingowi - czyli papier, plastik, metal i szkło. Trzeba również pamiętać, iż baterii, żarówek, ładowarek, sprzętów RTV/AGD oraz leków nie można wyrzucać do domowych śmietników. Należy je zanieść je do specjalnych pojemników w sklepach lub aptekach albo do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Pomieszczenie oddzielnych pojemników na różnego rodzaju odpady w jednej kuchni jest niezwykle trudno lub wręcz niewykonalne, zwłaszcza, gdy mamy do dyspozycji niewielki metraż. Nie oznacza to jednak, iż musimy rezygnować z segregacji odpadów. Z pomocą zróżnicowanych systemów pojemników na odpady firmy REJS, możemy pogodzić dbałość o środowisko naturalne z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni naszej kuchni. W ofercie firmy każdy z pewnością znajdzie rozwiązanie skrojone na miarę własnej kuchennej aranżacji. Mogą to być pojemniki na odpady do szafek z frontem na zawiasie, z mocowaniem frontu, wstawiane do szuflady, a nawet pojemniki i akcesoria do indywidualnych zestawień!


Rozwiązania do szafek

pojemniki na odpady do szafekJeśli chodzi o pojemniki do szafek do wybory mamy dwa rodzaje systemów: z frontem na zawiasie oraz z mocowaniem frontu (zazwyczaj do dna korpusu, niekiedy też do jego boków). W pierwszej grupie znajdziemy różne, uniwersalne kosze wykonane z tworzywa sztucznego. Mogą składać się z jednego wiadra lub większej ich liczby. Spośród tej kategorii produktów możemy wybierać różne sposoby montażu (w tym pojemniki typu cargo). Przy otwieraniu szafek – pokrywy pojemników unoszą się, co ułatwia nam wyrzucanie śmieci. W zależności od tego, jaki system wybierzemy – możemy liczyć na ładowność od 10 do 20 kg.
Natomiast jeśli chodzi o drugą grupę pojemników - z mocowaniem frontu – również do wyboru mamy różne konfiguracje liczby koszy. W przypadku tej propozycji, ładowność pojemników jest nieco wyższa – od 15 do 25 kg. Doskonale sprawdzi się więc w domach, w których mieszka więcej osób.


...i do szuflad

pojemniki na odpady do szufladW ofercie firmy REJS znajdziemy także szuflady z pojemnikami do segregacji śmieci o ładowności do 20 kilogramów. Producent zapewnia użytkownikom możliwość wyboru nie tylko różnych układów pojemników, ale również ich liczbę. Dodatkowo zadbał on również o bezproblemowy dostęp do wszystkich koszy (prowadnice szuflad z pełnym wysuwem i miękkim dociągiem), przy jednoczesnej eliminacji nieprzyjemnych zapachów odpadów.
Warto też podkreślić, że możemy zdecydować się na same pojemniki, które można wstawić do szuflady w naszej kuchni. Dodatkowo, producent oferuje nam etykiety, dzięki którym nie pomylimy pojemników w chwili wrzucania do nich segregowanych śmieci. W perfekcyjny sposób połączono tu kwestię estetyki z funkcjonalnością.

Pamiętajmy, że w kwestii dbania o środowisko warto zacząć od siebie. Dzięki rozwiązaniom marki REJS – nie mamy już żadnych wymówek!

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Wybór blatu do kuchni

meble kuchenne

Wybór blatu do kuchni

Z laminatu, czy z drewna? Wybór blatu kuchennego zawsze jest bardzo trudny. Na rynku jest dostępnych... więcej...

Ore Collection - kolekcja marki ernestrust, która podbija serca polskich projektantów

meble kuchenne

Ore Collection - kolekcja marki ernestrust,...

Za nami kolejna, VI edycja konkursu Design dla Konesera podczas której zaprezentowano najciekawsze... więcej...

Rodzaje frontów do mebli kuchennych

meble kuchenne

Rodzaje frontów do mebli kuchennych

Meble kuchenne to bardzo ważny element wystroju kuchni. Pierwsze wrażenie oraz styl wnętrza zawdzięczamy... więcej...