Montaż młynka do odpadów

data aktualizacji: 17-01-2020, 09:14 – artykuł promocyjny

Młynki pozwalają błyskawicznie pozbyć się odpadów żywnościowych, co ułatwia utrzymanie kuchni w czystości i czyni ją bardziej higieniczną. Montaż młynka dla osoby, która tego jeszcze nie robiła, może wydać się nieco skomplikowaną czynnością. Aby ułatwić to zadanie warto obejrzeć film na kanale YouTube „EkspertFranke”, który prezentuje montaż młynka TP do odpadów, w zlewozmywaku z materiału Fragranit+.

Montaż młynka do odpadów

Ekspert firmy krok po kroku pokazuje co należy zrobić, aby samodzielnie, prawidłowo zamontować młynek w taki sposób, by bez zarzutu spełniał swoją funkcję przez długie lata użytkowania.


Młynki do odpadów marki Franke z linii TP są niezwykle przydatne w każdej kuchni. Szybko rozprawią się z większością domowych odpadków organicznych. Kości z kurczaka, obierki, skorupki z jajek z powodzeniem można zutylizować w „odpływie” zamiast składować je w koszu na śmieci. Wystarczy wrzucić odpady, odkręcić wodę oraz uruchomić młynek za pomocą pneumatycznego włącznika, który jest wygodnie montowany w blacie, aby zmielone odpady popłynęły do kanalizacji.

młynek do odpadów Franke

Młynki z serii TP dostępne są w trzech różnych wariantach, różniących się mocą urządzenia, dzięki temu każdy dobierze odpowiedni model do swoich potrzeb.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Zlewozmywaki narożne - przegląd oferty

zlewozmywaki

Zlewozmywaki narożne - przegląd oferty

Szafki narożne stały się standardem w wielu kuchniach. Wykorzystują trudną przestrzeń, a za sprawą... więcej...

Zlewozmywaki wbudowywane Franke Antea

zlewozmywaki

Zlewozmywaki wbudowywane Franke Antea

Oferta szwajcarskiego producenta urządzeń kuchennych - firmy Franke wzbogacona została o zlewozmywaki wbudowywane... więcej...

Jak modnie urządzić jasną kuchnię

zlewozmywaki

Jak modnie urządzić jasną kuchnię

Jasna kuchnia najczęściej bazuje na połączeniu bieli z beżem. To kolory o ciepłej tonacji, bardzo lubiane... więcej...