konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Trwałe piękno zlewozmywaków z Fragranitu+ Franke

data aktualizacji: 03-12-2021, 13:11 – artykuł promocyjny

Odporne na zarysowania, przebarwienia oraz zabrudzenia, a przy tym idealnie gładkie i higieniczne. Takimi właśnie cechami charakteryzują się zlewozmywaki z Fragranitu+ firmy Franke. Ponadto, są wyjątkowo trwałe, a odpowiednio pielęgnowane odwdzięczą się niezmienionym wyglądem przez długie lata użytkowania.

Trwałe piękno zlewozmywaków z Fragranitu+ Franke

Fragranit+ to niezwykle odporny na zarysowania, przebarwienia oraz zabrudzenia materiał, w którego składzie znajduje się aż 80% granitu, czyli jednego z najtwardszych materiałów występujących w przyrodzie. Pozostałe 20% stanowi niezwykle trwałe spoiwo akrylowe. To sprawia, że wszystkie zlewozmywaki Franke wykonane z tego innowacyjnego materiału, są odporne na wysoką temperaturę, powstawanie plam, zarysowania, uderzenia i co ważne, nie tracą koloru. Barwa jest trwale związana z cząsteczkami granitu i zabezpieczona przed promieniowaniem UV, dzięki temu kolor obecny jest w całej jego strukturze i nie blaknie. Wyjątkowa technologia produkcji i rygorystyczne normy jakości Franke sprawiają, że nawet przy intensywnym użytkowaniu zlewozmywaki zachowują idealny wygląd przez długie lata użytkowania.

Franke BelliniFranke Mythos

Wszystkie zlewozmywaki i komory do podbudowy firmy Franke wykonane z Fragranitu+ posiadają powierzchnię zabezpieczoną powłoką Sanitized®. Fragranit+ zawiera jony srebra, które są aktywnym składnikiem materiału. Ograniczają one rozwój bakterii i mikroorganizmów aż w 99%. Zabezpieczenie powierzchni powłoką Sanitized® charakteryzuje się trwałą skutecznością i nawet po wielu latach użytkowania jony srebra nie tracą swoich właściwości.

Franke MarisFranke Mythos Fusion

Wybrane zlewozmywaki z Fragranitu+ dostępne są aż w siedmiu kolorach: orzechowym, beżowym, cappuccino, białym polarnym, kamiennym szarym, onyx oraz w czarnym macie. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że zlewozmywak z tego innowacyjnego materiału dopasujemy do każdego kuchennego wnętrza.

Franke Mythos

Zlewozmywaki Franke z Fragranitu+ to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz ponadczasową elegancję i piękny styl w aranżacji strefy wody.

Wszystkie zlewozmywaki Franke obejmuje 15-letnia gwarancja!
 

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:

Franke AGDFranke - baterie kuchenneFranke - zlewozmywakiFranke - AGDFranke - baterie kuchenne

Podobne artykuły
Zlewozmywaki wielozadaniowe od Franke

zlewozmywaki

Zlewozmywaki wielozadaniowe od Franke

Wielofunkcyjność to cecha przypisywana nowoczesnym rozwiązaniom. Spotykamy ją również w naszych... więcej...

Montaż młynka do odpadów

zlewozmywaki

Montaż młynka do odpadów

Młynki pozwalają błyskawicznie pozbyć się odpadów żywnościowych, co ułatwia utrzymanie kuchni... więcej...

Zlewozmywaki narożne - przegląd oferty

zlewozmywaki

Zlewozmywaki narożne - przegląd oferty

Szafki narożne stały się standardem w wielu kuchniach. Wykorzystują trudną przestrzeń, a za sprawą... więcej...