Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Witaj w świecie zlewozmywaków Schock!

artykuł promocyjny

Od ponad 40 lat z pasją tworzymy zlewozmywaki z piasku kwarcowego Piasek kwarcowy to najtwardszy składnik granitu. Od tego czasu zajmujemy się właściwie tylko jednym – wymyślaniem zlewozmywaków granitowych, bo tak nazwaliśmy nasze zlewozmywaki.

Witaj w świecie zlewozmywaków Schock!
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy


Jak powstają zlewozmywaki Schock?

Od ponad 40 lat z pasją tworzymy zlewozmywaki z piasku kwarcowego  Piasek kwarcowy to najtwardszy składnik granitu. Od tego czasu zajmujemy się właściwie tylko jednym – wymyślaniem zlewozmywaków granitowych, bo tak nazwaliśmy nasze zlewozmywaki.

I pomyśleć, że to tylko zlewozmywak jest naszą inspiracją. Wykonany z  jakże niezwykłego naturalnego granitu z Bawarskiego Lasu, stworzony w harmonii z naturą i z myślą o  każdym pokoleniu. Każdy zlewozmywak to ręcznie wykonane dzieło sztuki Handmade in Germany.

Od wyprodukowania pierwszego zlewozmywaka zmieniło się wiele w technologii i w designie kuchennym, ale niezmiennym pozostaje fakt, że ciągle udoskonalamy nasze dzieło. Efekt – zlewozmywaki granitowe Schock są wyjątkowo twarde, odporne na zarysowania, zadrapania, uderzenia, działanie niskich i wysokich temperatur, higieniczne, bezpieczne dla nas i dla środowiska.

Mamy bzika na punkcie potwierdzania jakości we własnych i niezależnych laboratoriach, a wszystkie nowe pomysły patentujemy.

 

Nowa seria CRISTADUR SINK GREEN®.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bezpieczne dla środowiska.  Z myślą o tym wszystkim stworzyliśmy najnowsze zlewozmywaki CRISTADUR SINK GREEN®.
Zlewozmywaki SCHOCK CRISTADUR® Green składają się z ponad 75% z piasku kwarcowego oraz odnawialnych i odtwarzalnych komponentów. To prawdziwa rewolucja w świecie zlewozmywaków granitowych! Efekt: niezwykle wytrzymały i odporny zlewozmywak SCHOCK w naturalnej kolorystyce i  wzorach odpowiadających najbardziej wymagającym trendom designerskim.

 

Zlewozmywaki Schock

Na zdjęciu Zlewozmywak Cristadur® Mono D-100 S kolor NIght z baterią Keto 518.120 i elementami ozdobnymi w kolorze białego złota. Zlewozmywak wykonany z materiału w technologii Sink Green.A co jeszcze oprócz zlewozmywaków?

Uzupełnieniem  oferty są baterie. Na szczególną uwagę zasługują te z serii S.C. ( Sc510.120, SC520.120, SC530.120 i S.C. 540.120) obłożone pierścieniami w kolorze granitu, tego samego, z którego wykonane są zlewozmywaki. Spośrod wielu zalet należy wymienić zdecydowanie większą odporność na uderzenia, zadrapania czy parę a także niespotykaną jak dotąd możliwość idealnego dopasowania koloru baterii do zlewozmywaka.

 

Baterie CCI Schock

Zapraszamy Cię do poznania fascynującego świata zlewozmywaków granitowych Schock łączącego pasję z wiedzą, doświadczeniem, jakością i odpowiedzią na najbardziej wymagające trendy każdego pokolenia…. „ Schock Niecodziennie, każdego dnia…”.

Więcej szczegółów na www.schock.com.pl

Zlewoymzwaki CCI Schock

Kontakt w sprawie produktów:

CCI Sp. z o. o.
Długołęka, ul. Robotnicza 69
55-095 Mirków
tel. +48-71-346-78-29
Infolinia: 800 165 255
www: schock.com.pl , cci.com.pl
mail: wyślij wiadomośćniemieckie zlewozmywaki kompozytowe SCHOCK® z materiału Granit CRISTALITE® i Granit CRISTADUR® » baterie kuchenne » meble oraz inne elementy wyposażenia wnętrz tworzone przy wykorzystaniu materiału CORIAN® » blaty kuchenne i łazienkowe wykonane z materiału CORIAN® » okładziny zewnętrzne oraz wewnętrzne z materiału CORIAN®
 

Zobacz zdjęcia w galerii Schock

Facebook cci schock
Partnerzy


    Laveo   Kuchinox

Franke

Ferro

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj sięFacebook
Instagram