Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

data aktualizacji: 02-11-2020, 05:47 – artykuł promocyjny

Praktyczna. Ergonomiczna. Funkcjonalna. Modna. Wygodna. Estetyczna. Nasze wymagania w stosunku do nowoczesnych kuchni są wysokie. Chcemy zrealizować je na wszystkich polach. Modne, ładne i praktyczne mają być zarówno meble i dodatki, jak i sprzęty. Z pozoru wybór takich wydaje się prosty. Wszak na rynku wyposażenia i akcesoriów kuchennych nie brakuje. Kiedy w grę wchodzą wymiary sprzętu, jego właściwości i funkcjonalności okazuje się, że wybór zawęża się zaledwie do kilku modeli.  Czy wśród nich znajdzie się miejsce dla zlewozmywaków Sao Paulo i Philadelphia? Dlaczego obowiązkowo powinno?

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

Po co zlew w kuchni ze zmywarką?

 

Zmywarki do naczyń stają się podstawowym wyposażeniem w polskich kuchniach. Ostatnie badanie Open Finance pokazały, że sprzęt ten posiada 5 razy więcej gospodarstw domowych niż jeszcze dekadę temu. Dziś zmywarka znajduje się w 29,2% domach. Mimo że cieszy się ona coraz większą popularnością, to niemal żadna pani domu nie wyobraża sobie kuchni bez zlewozmywaka. Ten nadal jest potrzebnym i nieocenionym pomocnikiem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Zlew w kuchni służy nie tylko do mycia naczyń. Potrzebny jest on, chociażby do nalania wody do czajnika czy oczyszczania owoców, warzyw mięsa przed gotowaniem. Zlewozmywak będzie też nieocenioną pomocą w myciu wielkogabarytowych naczyń, patelni, garnków. Aby jednak zlew spełniał swoje role, do kuchni ze zmywarką trzeba dobrać odpowiedni model. Najlepszym wyborem będą zlewozmywaki z głębokimi komorami, a jednocześnie o niewielkich wymiarach.

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

 

Wielkość, która odpowiada każdej kuchni

 

Kiedy w zmywaniu naczyń pomaga zmywarka, w kuchni niepotrzebny jest zlew dwukomorowy, a nawet półtorakomorowy. O wiele praktyczniejszym rozwiązaniem będzie mały model, ale z komorą o głębokości XXL. Takimi pochwalić mogą się nowe modele zlewów marki Primagran. Kompaktowe modele Sao Paulo i Philadelphia pozwalają zaoszczędzić miejsce na blacie roboczym, a jednocześnie zagwarantuje komfort pracy. Ich głębokie komory idealnie sprawdzą się przy myciu wielkogabarytowych naczyń, a praktyczne ociekacze będą wystarczająco duże, aby odłożyć do wyschnięcia umyte talerze, szklanki czy garnki. Model Sao Paulo i Philadelphia doskonale odpowiadają na potrzeby kuchni ze zmywarką i nie tylko. Bardzo dobrze sprawdzą się one również w kuchni singla lub w wielkim aneksie kuchennym. Zlewozmywaki Sao Paulo i Philadelphia mogą stanowić również wyposażenie kuchni w mieszkaniu urządzonym pod najem krótkoterminowy.

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

 

Design, który zawsze zachwyca

 

W kuchni liczy się nie tylko praktyczność, ale i design. Modne kuchenne wnętrza to te, które bez problemu mogą pełnić rolę pomieszczenia reprezentacyjnego i stoją na równi z salonem. Marząc o modnej kuchni, warto pamiętać o najnowszych trendach. W cenie w tym sezonie będzie przede wszystkim minimalizm. Ten odnaleźć można w designie zlewozmywaka Sao Paulo, który inspirowany jest morskimi falami. Uzupełnieniem nowoczesnych kuchni będzie natomiast zlew Philadelphia. Obydwa modele dostępne są w 5 uniwersalnych barwach, które pasują do wszystkich stylów aranżacyjnych. Design strefy zmywania dopełnić może dostępna w Primagran armatura kuchenna, dozowniki na płyn, korki automatyczne.

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

 

 

Jakość, która nie idzie na kompromisy

 

Klienci Primagran od lat przekonują się, że design może iść w parze z jakością. Nie inaczej jest w przypadku nowych modeli zlewozmywaków. Podobnie jak pozostałe propozycje zostały one wykonane z mieszanki wytrzymałego kruszywa granitowego i żywicy. Dzięki temu mogą pochwalić się odpornością na przebarwienia, uszkodzenia, szoki temperaturowe, urazy mechaniczne. Wysokiej klasy materiały gwarantują również łatwą pielęgnację i proste utrzymanie zlewu w czystości. Dodatkowo powłoka antybakteryjna ogranicza natomiast rozwój szkodliwych drobnoustrojów na powierzchni zlewu i zapewnia 100% higienę. Pozostaje więc tylko zadać pytanie, czy od kuchennego sprzętu można chcieć coś więcej?

Kontakt w sprawie produktów:

Primagran Sp. z o.o.
ul. Żuławki 15C
82-103 Stegna
tel. +48 58 500 5 600
www: primagran.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki granitowe w atrakcyjnych cenach: modele jedno, półtora i dwukomorowe w różnych wariantach kolorystycznych dostępnych z ociekaczem lub bez
baterie kuchenne: chromowane, granitowe, z wyciąganą wylewką, retro, elastyczne
akcesoria: dozowniki, syfony, środki do pielęgnacji zlewozmywaków
 

Zobacz zdjęcia w galerii Primagran:

zlewozmywak Primagranzlewozmywak Primagranzlewozmywak Primagranzlewozmywak Primagranzlewozmywak Primagran
Podobne artykuły
Zlewozmywak wszystko umyje

zlewozmywaki

Zlewozmywak wszystko umyje

Obecnie niemal każdy kto urządza lub remontuje kuchnię, chcąc ułatwić sobie codzienne prace w kuchni,... więcej...

Zlewozmywak granitowy z dwiema komorami

zlewozmywaki

Zlewozmywak granitowy z dwiema komorami

Zlewozmywaki granitowe stają się coraz bardziej popularne. Najczęściej wybieranym modelem jest zlew jednokomorowy... więcej...

Biały zlew granitowy wpuszczany w blat

zlewozmywaki

Biały zlew granitowy wpuszczany w blat

Ostatnimi czasy bardzo modne są biało-czarne aranżacje kuchni. Producenci i projektanci sanitarni, w odpowiedzi... więcej...