konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

data aktualizacji: 02-11-2020, 05:47 – artykuł promocyjny

Praktyczna. Ergonomiczna. Funkcjonalna. Modna. Wygodna. Estetyczna. Nasze wymagania w stosunku do nowoczesnych kuchni są wysokie. Chcemy zrealizować je na wszystkich polach. Modne, ładne i praktyczne mają być zarówno meble i dodatki, jak i sprzęty. Z pozoru wybór takich wydaje się prosty. Wszak na rynku wyposażenia i akcesoriów kuchennych nie brakuje. Kiedy w grę wchodzą wymiary sprzętu, jego właściwości i funkcjonalności okazuje się, że wybór zawęża się zaledwie do kilku modeli.  Czy wśród nich znajdzie się miejsce dla zlewozmywaków Sao Paulo i Philadelphia? Dlaczego obowiązkowo powinno?

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

Po co zlew w kuchni ze zmywarką?

 

Zmywarki do naczyń stają się podstawowym wyposażeniem w polskich kuchniach. Ostatnie badanie Open Finance pokazały, że sprzęt ten posiada 5 razy więcej gospodarstw domowych niż jeszcze dekadę temu. Dziś zmywarka znajduje się w 29,2% domach. Mimo że cieszy się ona coraz większą popularnością, to niemal żadna pani domu nie wyobraża sobie kuchni bez zlewozmywaka. Ten nadal jest potrzebnym i nieocenionym pomocnikiem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Zlew w kuchni służy nie tylko do mycia naczyń. Potrzebny jest on, chociażby do nalania wody do czajnika czy oczyszczania owoców, warzyw mięsa przed gotowaniem. Zlewozmywak będzie też nieocenioną pomocą w myciu wielkogabarytowych naczyń, patelni, garnków. Aby jednak zlew spełniał swoje role, do kuchni ze zmywarką trzeba dobrać odpowiedni model. Najlepszym wyborem będą zlewozmywaki z głębokimi komorami, a jednocześnie o niewielkich wymiarach.

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

 

Wielkość, która odpowiada każdej kuchni

 

Kiedy w zmywaniu naczyń pomaga zmywarka, w kuchni niepotrzebny jest zlew dwukomorowy, a nawet półtorakomorowy. O wiele praktyczniejszym rozwiązaniem będzie mały model, ale z komorą o głębokości XXL. Takimi pochwalić mogą się nowe modele zlewów marki Primagran. Kompaktowe modele Sao Paulo i Philadelphia pozwalają zaoszczędzić miejsce na blacie roboczym, a jednocześnie zagwarantuje komfort pracy. Ich głębokie komory idealnie sprawdzą się przy myciu wielkogabarytowych naczyń, a praktyczne ociekacze będą wystarczająco duże, aby odłożyć do wyschnięcia umyte talerze, szklanki czy garnki. Model Sao Paulo i Philadelphia doskonale odpowiadają na potrzeby kuchni ze zmywarką i nie tylko. Bardzo dobrze sprawdzą się one również w kuchni singla lub w wielkim aneksie kuchennym. Zlewozmywaki Sao Paulo i Philadelphia mogą stanowić również wyposażenie kuchni w mieszkaniu urządzonym pod najem krótkoterminowy.

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

 

Design, który zawsze zachwyca

 

W kuchni liczy się nie tylko praktyczność, ale i design. Modne kuchenne wnętrza to te, które bez problemu mogą pełnić rolę pomieszczenia reprezentacyjnego i stoją na równi z salonem. Marząc o modnej kuchni, warto pamiętać o najnowszych trendach. W cenie w tym sezonie będzie przede wszystkim minimalizm. Ten odnaleźć można w designie zlewozmywaka Sao Paulo, który inspirowany jest morskimi falami. Uzupełnieniem nowoczesnych kuchni będzie natomiast zlew Philadelphia. Obydwa modele dostępne są w 5 uniwersalnych barwach, które pasują do wszystkich stylów aranżacyjnych. Design strefy zmywania dopełnić może dostępna w Primagran armatura kuchenna, dozowniki na płyn, korki automatyczne.

Największe małe zlewy na rynku - rozwiązanie dla każdej kuchni

 

 

Jakość, która nie idzie na kompromisy

 

Klienci Primagran od lat przekonują się, że design może iść w parze z jakością. Nie inaczej jest w przypadku nowych modeli zlewozmywaków. Podobnie jak pozostałe propozycje zostały one wykonane z mieszanki wytrzymałego kruszywa granitowego i żywicy. Dzięki temu mogą pochwalić się odpornością na przebarwienia, uszkodzenia, szoki temperaturowe, urazy mechaniczne. Wysokiej klasy materiały gwarantują również łatwą pielęgnację i proste utrzymanie zlewu w czystości. Dodatkowo powłoka antybakteryjna ogranicza natomiast rozwój szkodliwych drobnoustrojów na powierzchni zlewu i zapewnia 100% higienę. Pozostaje więc tylko zadać pytanie, czy od kuchennego sprzętu można chcieć coś więcej?

Kontakt w sprawie produktów:

Primagran Sp. z o.o.
ul. Żuławki 15C
82-103 Stegna
tel. +48 58 500 5 600
www: primagran.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki granitowe w atrakcyjnych cenach: modele jedno, półtora i dwukomorowe w różnych wariantach kolorystycznych dostępnych z ociekaczem lub bez
baterie kuchenne: chromowane, granitowe, z wyciąganą wylewką, retro, elastyczne
akcesoria: dozowniki, syfony, środki do pielęgnacji zlewozmywaków
 

Zobacz zdjęcia w galerii Primagran:

zlewozmywak Primagranzlewozmywak Primagranzlewozmywak Primagranzlewozmywak Primagranzlewozmywak Primagran

Podobne artykuły
Granitowa jakość od Deante

zlewozmywaki

Granitowa jakość od Deante

Jeśli szukamy tworzywa idealnego do kuchni koniecznie zwróćmy uwagę na kompozyt granitowy, który... więcej...

Zlewozmywaki wbudowywane Franke Antea

zlewozmywaki

Zlewozmywaki wbudowywane Franke Antea

Oferta szwajcarskiego producenta urządzeń kuchennych - firmy Franke wzbogacona została o zlewozmywaki wbudowywane... więcej...

Czy szklany zlewozmywak to właściwy wybór?

zlewozmywaki

Czy szklany zlewozmywak to właściwy wybór?

Zlewozmywaki kuchenne zaskakują już nie tylko kształtem, funkcjonalnością, ale także kolorami i dostępnymi... więcej...