konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Spersonalizowana kuchnia z Alveus

data aktualizacji: 23-07-2021, 08:20 – artykuł promocyjny

W urządzaniu wnętrz połączenie estetycznego wyglądu i funkcjonalności może być wyzwaniem. Nie warto jednak rezygnować z praktycznych zalet aranżacji, na rzecz atrakcyjnego wyglądu. Wysoką jakość i funkcjonalność, a przy tym elegancki i nowoczesny design proponuje Alveus, producent zlewozmywaków i baterii kuchennych.

Spersonalizowana kuchnia z Alveus

Alveus w swojej ofercie ma zlewozmywaki i krany kuchenne najwyższej jakości. Dzięki bogatej ofercie - stosowaniu różnych materiałów i kolorystyki, indywidualnej produkcji - każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zlewozmywak i bateria kuchenna - designerskie wyposażenie Twojej kuchni

 

Rozwój technologii sprawił, że zlewozmywak i bateria kuchenna przestały być nudnymi elementami wyposażenia kuchni o domyślnym wyglądzie, a stały się prawdziwymi dziełami sztuki i perełkami designu. Alveus wkłada wiele pracy w projektowanie swoich produktów, podążając za światowymi trendami. Dzięki wysiłkom designerów Alveus stworzył nowoczesne i minimalistyczne zlewozmywaki i baterie, różniące się wzorami, kolorami i materiałem wykonania. Wszystkie świetnie się uzupełniają. Nowe metody produkcji pozwoliły osiągnąć nowoczesne, czyste linie, mniej krzywizn i głębsze miski.

 

Alveus - wyjątkowy jak ty

 

Planując nową kuchnię, warto odwiedzić stronę Alveusa lub jeden z partnerskich oddziałów producenta w Polsce. Alveus to aż 43 rodziny zlewozmywaków. Firma specjalizuje się w zlewozmywakach ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego. Ta kombinacja dostępna jest w dowolnej kolorystyce. Równie wielki jest wybór baterii kuchennych. Idealny model można odnaleźć wśród 41 dostępnych wzorów, w różnych kolorach i wzorach. W praktyce liczba kombinacji wzorów i kolorów zlewozmywaków i baterii kuchennych Alveus jest niezliczona.

 

Co wybrać?

 

Dzięki dostępnemu na stronie producenta Alveus Configurator wybór upragnionego wyposażenia może być łatwiejszy. Konfigurator zawęzi poszukiwania i zaoferuje odpowiednie produkty. Cena, ilość misek, materiał, orientacja, kolor - to niektóre parametry wykorzystywane przez konfigurator.

 

Cena

 

O cenie zlewozmywaków decyduje przede wszystkim wielkość misy, a także użyty materiał, sposób obróbki itp. Najtańszy mały zlewozmywak Basic 10 kosztuje 279 zł.
W przypadku baterii kuchennych ceny oscylują od 149 do 900 zł, jednak modele specjalne pod względem funkcji i materiału to koszt około 1500 zł.

 

Materiał

 

W konfiguratorze można wybierać wśród produktów wykonanych z różnych materiałów. W przypadku baterii są one łączone lub pokryte specjalnymi powłokami, aby odwzorowywać wygląd zlewozmywaka.

  • stal nierdzewna lub Inox;
  • Inox Monarch (szczególnie barwiona stal nierdzewna w czterech specjalnych odcieniach złota, brązu, różu antracytowej szarości);
  • szkło hartowane;
  • Granital (materiał kompozytowy wykonany z mączki granitowej, w odcieniach ziemi – także hit ubiegłego roku: czarny zlewozmywak);
  • Granital Plus.

 

Tutaj możesz znaleźć swój zlewozmywak zgodnie z odpowiednim materiałem

 

Orientacja

 

W zależności od kierunku obrotu zlewozmywaka w czasie montażu, można wyróżnić zlew lewy, prawy niezorientowany, odwracalny oraz narożny (baterię należy również dostosować do orientacji zlewozmywaka).

 

Kolor

 

Kolor zlewozmywaka i baterii zależy od wybranego materiału. W najszerszej palecie kolorów dostępne są zlewozmywaki Granital, za to linia Monarch jest najbardziej kolorowa. Wyróżnia tu się zlewozmywak z unikalnego wzoru szkła hartowanego, który firma może wyprodukować całkowicie według życzenia klienta.

 

Montaż i ilość misek

 

Zlew można zamontować w blacie kuchennym na cztery sposoby - krawędź możne znajdować się nad blatem, równolegle do niego lub pod blatem, a w przypadku modelu Classic Pro krawędź zlewozmywaka stanowi jednocześnie krawędź blatu. Ze względu na liczbę komór, rozróżniamy zlewozmywaki jedno- lub dwukomorowe. Te drugie sprawdzą się zwłaszcza w większych domach i tam, gdzie myje się ręcznie wiele naczyń.

 

Więcej o typach montażu zlewozmywaków możesz przeczytać tutaj

 

Minimalna szerokość szafki kuchennej

 

W przypadku małej kuchni i węższych szafek kuchennych zlewozmywak powinien być odpowiednio dobrany, w czym pomaga konfigurator. Lub jeśli chcemy mieć wyraźnie dużą mokrą część kuchni, można zaznaczyć większą szerokość szafki kuchennej.

 

Seria

 

Prócz opisanych parametrów, wybierać można między poszczególnymi rodzinami/seriami zlewozmywaków. Fanom ostrzejszych, minimalistycznych linii polecane są serie: Rock, Quadrix, Formic, Stylus, Pure. Jeśli ktoś jednak preferuje krzywe, warto zaznaczyć w konfiguratorze następujące rodziny: Elegant, Form, More, Zoom.

 

Odkryj wszystkie rodziny zlewozmywaków Alveus z uwzględnieniem rodzaju materiału:

  • Zlewozmywaki kuchenne ze stali nierdzewnej (inox)
  • Zlewozmywaki kuchenne ze szkła hartowanego
  • Zlewozmywaki z granitu
  • Zlewozmywaki kuchenne z kolekcji Monarch

Kontakt w sprawie produktów:

Alveus Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 155 A
05-506 Lesznowola
tel. (+48 22) 643 95 32 (+48 22) 643 99 58
www: alveus.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki kuchenne » baterie kuchenne » okapy kuchenne » akcesoria kuchenne » systemy segregacji odpadów » odpływy i zestawy instalacyjne
 

facebook.com/AlveusOdKuchni
instagram.com/alveus_pl/

 

Zobacz zdjęcia w galerii ALVEUS:

AlveusAlveusAlveusAlveusAlveus

Podobne artykuły
Zlewozmywaki wielofunkcyjne nie tylko do zmywania

zlewozmywaki

Zlewozmywaki wielofunkcyjne nie tylko do zmywania

Zlewozmywaki wielofunkcyjne to hit w ostatnim czasie. Dzięki możliwości zastosowania zlewu jako blatu kuchennego,... więcej...

Zgrany duet - zlewozmywaki granitowe i baterie Ferro

zlewozmywaki

Zgrany duet - zlewozmywaki granitowe i baterie Ferro

Zlewozmywaki granitowe są obecnie jedną z najczęściej wybieranych możliwości w kwestii wyposażenia... więcej...

Montaż młynka do odpadów

zlewozmywaki

Montaż młynka do odpadów

Młynki pozwalają błyskawicznie pozbyć się odpadów żywnościowych, co ułatwia utrzymanie kuchni... więcej...