konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Zlewozmywaki Schock - dobre rozwiązania, komfort i elegancja

data aktualizacji: 11-04-2022, 08:12 – artykuł promocyjny

Zlewozmywaki Schock to nowa generacja wśród zlewozmywaków. Charakteryzują się niemiecką solidnością oraz komfortem pracy. Połączenie pasji do piękna i elegancji z nowoczesnym designem zaowocowało produktem, który wręcz nas mobilizuje do prac kuchennych. To prawdziwy must have w naszej kuchni!

Zlewozmywaki Schock - dobre rozwiązania, komfort i elegancja

Sekretem prezentowanych zlewozmywaków granitowych Schock jest opatentowany materiał Cristadur®. Cechą szczególną tego materiału jest wyjątkowa gładkość, co nadaje zlewozmywakowi wygląd wręcz ceramiki. Dzięki takiej powierzchni zlewozmywaki te można łatwo utrzymać w czystości. Dodatkowe zalety to odporność na uszkodzenia i zarysowania oraz plamy, a także bogata gama kolorystyczna, wzornictwo i estetyka wykonania

 

Schock Cristadur® Prepstation D-150

 

Zlewozmywak ten został stworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. To prawdziwa stacja przygotowania potraw. Idealnie wyprofilowane głębokie komory, pomiędzy nimi ociekacz, a do tego cała gama akcesoriów takich jak deska do krojenia i wkładki ze stali nierdzewnej. Piękno, prostota i styl stworzone dla miłośników eksperymentów kuchennych.

Schock Cristadur - Prepstation D-150

fot.: Zlewozmywak Prepstation D-150Schock Cristadur® Tia D-100 L

 

Zlewozmywaki o prostej formie z lekko zaokrąglonymi liniami, które idealnie wpasują się do każdej przestrzeni mieszkalnej. Mają także bardziej praktyczną stronę. Na wyprofilowanych rantach opierają się ramki, na których można umieścić, chociażby wielofunkcyjne pojemniki czy ociekarkę stalową. Dodatkowy element, w który warto się wyposażyć to deska do krojenia z wyjątkowo odpornego tworzywa Fibre Rock. Takie wyposażenie sprawia, że zlewozmywak TIA D-100 L to prawdziwe centrum przygotowania potraw. To już kolejny zlewozmywak nowej generacji — stacja przygotowania potraw, gdzie wszystko pozostaje w zasięgu ręki.

Schock Cristadur? Tia D-100 L - zlowozmywak o prostej formie

fot.: Zlewozmywak TIA D – 100 L w kolorze Magma z dodatkamiSchock Cristadur® Greenwich N-100 XL

 

Kolejna propozycja to zlewozmywak podwieszany. Głęboka komora z wyprofilowanymi rantami wewnątrz pozwala wygodnie oprzeć drewnianą deskę lub stalową wkładkę.

Schock Cristadur Greenwich N-100 XL

fot.: Zlewozmywak Greenwich N-100 XLSchock Cristadur® Mono N-100 - strefa komfortu

 

Na pozór niewielki zlewozmywak Mono N100 w rzeczywistości zasługuje na miano prawdziwego centrum przygotowania potraw. Posiada głęboką komorę, w której bez problemu zmieścimy duże naczynie. Szeroka listwa brzegowa pozwala umieścić wszystko, co potrzebne w jednej linii: baterie, korek automatyczny, dozownik do płynu . Dodatkowe akcesoria typu wkładki stalowe, w których nie tylko opłuczemy i osuszymy  na przykład warzywa czy produkty mięsne. Wszystko w zasięgu ręki!

Zlewozmywak Mono N-100

fot.: Zlewozmywak Mono N-100

 

Schock Crisatdur® MONO D-100 XS

 

Na pozór niewielki zlewozmywak, w praktyce świetnie sprawdza się jako miejsce przygotowania potraw niczym w prawdziwej dżungli kuchennych eksperymentów. Wszystko mamy w zasięgu reki, a do tego zaskoczą nas bardzo przemyślane detale. Zlewozmywak wyróżnia duża komora, krótki, wyprofilowany ociekacz i praktyczne eleganckie akcesoria. To wszystko sprawia, że nawet najbardziej początkujący kucharz zapanuje nad porządkiem w kuchni.

Schock Crisatdur? MONO D-100 XS

fot.: MONO D-100 XS

 

Baterie kuchenne

 

W ofercie marki Schock znajdziemy również ciekawe i funkcjonalne baterie kuchenne. Oto przykładowe modele w bardzo modny kolorze złota:

Bateria Schock Laios 517120 linia studio w kolorze Copper, z wyciaganą wylewką. Bateria jest dostępna także w wersji czarny metal (Gunmetal), czarny mat (Puro),  Białe złoto ( White Gold),  stal nierdzewna (EDM) jak również w kolorach Cristadur®.

Bateria Schock Laios 517120 linia studio w kolorze CopperBateria Schock Kavus 559120 linia studio w kolorze White Gold, z wyciaganą wylewką. Bateria jest dostępna także w wersji czarny metal (Gunmetal), miedź (Copper) i stal nierdzewna (EDM).

 Biżuteria kuchenna

 

Ze zlewozmywakami jest dokładnie tak jak z modą. Dodatki stanowią przysłowiową wisienkę na torcie. Poniżej przykładowe aranżacje:

fot.: Zlewozmywak Kallio M-175 w kolorze Day,  bateria Kavus 5591120 czarny mat i dodatki w kolorze czarnym (dostępne w ofercie 2022)

fot.: Dozowniki i elementy ozdobne w kolorach Copper, Inox, Czarny mat, Białe złoto i Miedź

fot.: Zlewozmywak Schock Cristadur® Greenwich N-100 L Linia studio w wersji podwieszanej z baterią Dion 510.000 w kolorze Copper (miedzi) z dodatkami w kolorze Copper (miedzi)

Kontakt w sprawie produktów:

CCI Sp. z o. o.
Długołęka, ul. Robotnicza 69
55-095 Mirków
tel. +48-71-346-78-29
Infolinia: 800 165 255
www: schock.com.pl , cci.com.pl
mail: wyślij wiadomośćniemieckie zlewozmywaki kompozytowe SCHOCK® z materiału Granit CRISTALITE® i Granit CRISTADUR® » baterie kuchenne » meble oraz inne elementy wyposażenia wnętrz tworzone przy wykorzystaniu materiału CORIAN® » blaty kuchenne i łazienkowe wykonane z materiału CORIAN® » okładziny zewnętrzne oraz wewnętrzne z materiału CORIAN®

Zobacz zdjęcia w galerii SchockPodobne artykuły
Fresno - nowy zlewozmywak Franke

zlewozmywaki

Fresno - nowy zlewozmywak Franke

Minimalistyczny wygląd, który kryje maksimum funkcjonalności to wyznaczniki stylu nowego zlewozmywaka... więcej...

Zlew granitowy z miejscem na baterię po nietypowej stronie

zlewozmywaki

Zlew granitowy z miejscem na baterię po nietypowej stronie

Funkcjonalność w kuchni to bardzo ważna sprawa, dlatego też urządzając kuchnię poszukujemy rozwiązań,... więcej...

Zlewy stalowe - wybór, zakup, czyszczenie i pielęgnacja

zlewozmywaki

Zlewy stalowe - wybór, zakup, czyszczenie i pielęgnacja

Jednym z rodzajów zlewozmywaków są zlewy stalowe. Wbrew pozorom ich wybór nie jest taki... więcej...