konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Lodówka 800 MultiSpace - swoboda i wygoda przechowywania

data aktualizacji: 02-06-2021, 06:13 – artykuł promocyjny

Czas pandemii zmusił nas do przygotowywania posiłków w domu. Musieliśmy nauczyć się również robić zakupy na zapas oraz przechowywać znacznie więcej produktów niż wcześniej. To także doskonały moment, by zwrócić uwagę na jakość spożywanych potraw i produktów. Chcemy prowadzić życie w stylu fit i nasza dieta coraz częściej bazuje na świeżych owocach i warzywach. Ich przechowywanie może być łatwiejsze, jeśli będziemy posiadać odpowiednią lodówkę. Model 800 MultiSpace pomaga jeść w sposób zrównoważony za sprawą zawsze świeżych składników.

Lodówka 800 MultiSpace - swoboda i wygoda przechowywania

Inteligentne rozwiązania dla dłuższej świeżości produktów

 

Zdrowe odżywianie pozwala zachować lepsze samopoczucie, dba o nasze zdrowie i kondycję, a świadoma konsumpcja posiada coraz większe grono zwolenników. Każdy z nas wie, jak ważna jest świeżość produktów używanych do gotowania. Ich wygląd, smak, a także właściwości ulegają zmianie pod wpływem niewłaściwego przechowywania. Tak samo jest z gotowanymi daniami, którym możemy wydłużyć okres przydatności do spożycia dzięki odpowiednim warunkom przetrzymywania.

Lodówka 800 MultiSpace - swoboda i wygoda przechowywania

Technologia TwinTech NoFrost pozwala cieszyć się idealnie świeżymi produktami aż do 7 dni. Dwa niezależne obiegi chłodzące są w stanie zapewnić stabilną temperaturę oraz odpowiedni poziom wilgotności, jednocześnie zapobiegając osadzaniu się szronu. Urządzenie z takim obiegiem powietrza umożliwia utrzymanie obu parametrów na optymalnym poziomie w górnej komorze chłodziarki oraz obniżyć wilgotność w dolnej komorze zamrażarki, aby pozbyć się ryzyka osadzania się szronu.

Lodówka 800 MultiSpace - swoboda i wygoda przechowywaniaLodówka 800 MultiSpace - swoboda i wygoda przechowywania

 

Większa pojemność z MultiSpace

 

Chłodziarko-zamrażarka MultiSpace to nie tylko większa pojemność do przechowywania, ale także wyjątkowa elastyczność i maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wiele praktycznych rozwiązań pozwala doskonale dostosować jej wnętrze do naszych potrzeb. Dodatkowe 12 cm zapewniają większą pojemność niż standardowe modele do zabudowy. To cenne miejsce dające nowe możliwości. 

Lodówka 800 MultiSpace - swoboda i wygoda przechowywania

CustomFlex to pomysłowe rozwiązanie, dzięki któremu na wszystkie produkty znajdzie się odpowiednie miejsce. Indywidualne dostosowanie wnętrza urządzania możliwe jest dzięki przenośnym pojemnikom o różnej wielkości, które możemy przestawiać, wyjmować i układać na drzwiach lodówki według uznania.

 

Dla jeszcze większej wygody przechowywania różnych rzeczy w lodówce stworzono półkę FlexiShelf, którą można wysunąć na całą głębokość lub tylko do połowy. Ta ruchoma, szklana półka gwarantuje odpowiednie miejsce na wyższe produkty, np. wysokie butelki.

Lodówka 800 MultiSpace - swoboda i wygoda przechowywania

 

Lodówka skrojona na miarę

 

Sterowanie elektroniczne oraz wyświetlacz LCD to inteligentny sposób na udoskonaloną obsługę lodówki. Precyzyjne ustawienia dają możliwość zadbania o odpowiednią temperaturę, a to oznacza dłuższą świeżość produktów. Spokój i bezpieczeństwo na długie lata zapewnia wydłużona na aż 10 lat gwarancja na kompresor! Zastosowany kompresor inwerterowy zapewnia równomierne chłodzenie z wyższą wydajnością, niższym zużyciem energii i niższym poziomem hałasu. Gwarancja obejmuje usuwanie i napełniane gazu, ogólną konserwację oraz usterki, które mogą powstać podczas pracy kompresora.

Lodówka 800 MultiSpace - swoboda i wygoda przechowywania

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz informacje o firmie


sprzątanie:
odkurzacze » odkurzacze centralne » odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: piekarniki parowe » kuchnie » okapy » płyty indukcyjne » płyty do zabudowy » urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki » pralko-suszarki » suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy » zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy » chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy » gotowanie » przygotowywanie jedzenia » żelazka parowe » zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux

Podobne artykuły
Jak dbać o sprzęty AGD w kuchni?

sprzęt AGD

Jak dbać o sprzęty AGD w kuchni?

Zalanie, przypalenie, uszkodzenia mechaniczne oraz nieprawidłowe użytkowanie to najczęstsze przyczyny awarii... więcej...

Niewidoczna wentylacja w kuchni

sprzęt AGD

Niewidoczna wentylacja w kuchni

Urządzając wnętrze kuchni, staramy się stworzyć aranżację zgodną z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi.... więcej...

Partnerzy

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022