konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

data aktualizacji: 21-02-2020, 11:59 – artykuł promocyjny

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

Firma Electrolux powstała w Szwecji w 1919 roku. Od 100 lat nasze innowacje ułatwiają codzienne życie użytkownikom sprzętu AGD na całym świecie. Teraz patrzymy w przyszłość i mierzymy jeszcze wyżej. Jesteśmy marką myślącą przyszłościowo o ludziach pragnących bogatszego, łatwiejszegoi bardziej zrównoważonego życia.  Projektujemy tak, aby kształtować lepsze życie, każdego dnia. Nasze szwedzkie podejście do projektowania  jest ukierunkowane na człowieka. Oznacza  to, że urządzenia kuchenne Electrolux  zostały stworzone w taki sposób, aby korzystanie z nich nie wymagało wysiłku, dawało więcej przyjemności i możliwości, pozwalało na odkrywanie smaków i przeżywanie nowych doświadczeń kulinarnych. Jesteśmy zawsze na czele zmian, wybierając materiały  i wykończenia na podstawie ich funkcjonalności, jakości i minimalnego oddziaływania na środowisko. Nasze skandynawskie wzornictwo sprawia, że doświadczenia stają się bardziej ludzkie i niezapomniane, ponadczasowe, a jednocześnie mające charakter eksperymentalny. Dbamy o to, aby proponowane przez nas rozwiązania wspierały codzienne życie naszych użytkowników, pozwalając im i ich najbliższym osiągać więcej, w sposób bardziej zrównoważony.

Dostarczanie doskonałych urządzeń najbardziej wymagającym szefom kuchni i najlepszym hotelom nauczyło nas, jak tworzyć wartościowe produkty, przydatne w każdym domu. Dobrze przemyślane urządzenia i usługi zapewniające wysokiej jakości doświadczenia.

Wykwintny łosoś dłużej zachowa świeżość i będzie niezwykle soczysty, dzięki przygotowaniu na parze. Najdelikatniejsza, jedwabna koszula, uprana z największą starannością, będzie noszona z prawdziwą radością.  Swobodne oddychanie możliwe jest przy świadomości, że dzieci mają w domu zdrowsze powietrze. Wszystkie nasze urządzenia pracują dla Ciebie i wszystkie ze sobą współpracują.

Bo wiemy, jak bardzo ważne jest życie rodzinne. Dlatego my pomagamy ludziom gotować, sprzątać i czuć się bardziej komfortowo.

Więcej informacji na www.electrolux.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz informacje o firmie


sprzątanie:
odkurzacze » odkurzacze centralne » odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: piekarniki parowe » kuchnie » okapy » płyty indukcyjne » płyty do zabudowy » urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki » pralko-suszarki » suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy » zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy » chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy » gotowanie » przygotowywanie jedzenia » żelazka parowe » zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux

Podobne artykuły
Płyty gazowe - przegląd

sprzęt AGD

Płyty gazowe - przegląd

Płyty gazowe nadal należą do grupy najchętniej kupowanych przez polskich konsumentów. Gotowanie... więcej...

Energooszczędne innowacje w urządzeniach AGD

sprzęt AGD

Energooszczędne innowacje w urządzeniach AGD

Wybierając urządzenia gospodarstwa domowego powinniśmy zwracą uwagę na ich energooszczędność. Pozwoli... więcej...

Zacznij dzień od kawy - ekspres do zabudowy Frames by Franke

sprzęt AGD

Zacznij dzień od kawy - ekspres do zabudowy...

Zapach aromatycznej kawy to zapowiedź idealnego poranka. Firma Franke z myślą o koneserach domowej kawy,... więcej...

Partnerzy

Ciarko Design

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022