konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Klasyczne i nowoczesne - zlewozmywaki do każdej kuchni

data aktualizacji: 08-01-2020, 10:01 – artykuł promocyjny

Rola zlewozmywaka w kuchni nie jest jednoznaczna. Ma on nie tylko świetnie wyglądać, ale przede wszystkim dobrze sobie radzić z działaniem wilgoci i opierać się rozgrzanym tłuszczom, oraz uszkodzeniom mechanicznym. Wybór idealnego zlewozmywaka spełniającego wszystkie wymienione wymagania może okazać się nie lada wyzwaniem, jednak szeroka oferta produktów na rynku pozwoli z pewnością znaleźć odpowiedni model.

Klasyczne i nowoczesne - zlewozmywaki do każdej kuchni

Prime
Zlewozmywak 1- komorowy z ociekaczem

Stalowa klasyka

Ogromną zaletą zlewozmywaków stalowych jest fakt, że pasują niemal do każdej kuchni. Świetnie prezentują się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i minimalistycznym. Ten rodzaj zlewozmywaków odznacza się trwałością i odpornością na ścieranie oraz zanieczyszczenia.

Najnowsze stalowe zlewozmywaki firmy Deante przyciągają uwagę minimalistycznym wzornictwem i doskonałym wykonaniem. Kolekcje Fobos, Avior i Virgo charakteryzują proste linie komory, podkreślone szlachetnym, satynowym wykończeniem.

Avior Avior Fobos
Avior
Zlewozmywak 1,5- komorowy 
z ociekaczem - satyna
Avior
Zlewozmywak 1- komorowy 
z ociekaczem - satyna
Fobos
Zlewozmywak 1,5- komorowy 
z ociekaczem - satyna
Fobos Fobos Virgo
Fobos
Zlewozmywak 1- komorowy 
z ociekaczem - satyna
Virgo
Zlewozmywak 1,5- komorowy 
z ociekaczem - satyna
Virgo
Zlewozmywak 1- komorowy 
z ociekaczem - satyna


Zlewozmywaki stalowe Fobos zachwycają nietuzinkowym wyglądem. Szeroki ociekacz w połączeniu z głęboką komorą 21,5 cm tworzą bardzo komfortową przestrzeń do wygodnego przygotowywania posiłków. Avior i Virgo z kolei to zlewozmywaki o ponadczasowym wzornictwie. Do wyboru modele 1- lub 1,5-komorowe.


Nowoczesne połączenie

Absolutną innowacją w ofercie Deante jest zlewozmywak Prime. Ciepła granitowa płaszczyzna na pierwszy rzut oka nie zdradza, że tuż pod jej powierzchnią znajduje się funkcjonalna komora ze stali nierdzewnej. Zastosowanie dwóch tak różnych materiałów pozwoliło na uzyskanie ciekawej kompozycji kolorów i faktur.

Część granitową można dobrać w jednym z trzech klasycznie modnych kolorów: alabastrowej bieli, grafitowej czerni i betonowej szarości. Delikatna satynowa powierzchnia kontrastuje z ostrymi liniami ociekacza o aerodynamicznym stylu, charakterystycznym dla zlewozmywaków granitowych Deante. Wyjątkowo dużą i głęboką komorę (40x40x22 cm) wykonano z grubej stali i ozdobiono szczotkowanym wykończeniem.

PrimePrimePrime

Zastosowany w granicie dodatek srebra utrudnia namnażanie bakterii, antyseptyczne właściwości ma również stal nierdzewna. Ta stosowana do produkcji zlewozmywaków Prime to typ 304 – jeden z najbardziej szlachetnych gatunkowo. Jest to stal austenityczna, o niskiej zawartości węgla, chromowo-niklowa. Granitowa część zlewozmywaka jest równie wytrzymała, odporna na zadrapania, uderzenia oraz temperaturę do 280°C.

Do wszystkich wymienionych w artykule zlewozmywaków polecamy osprzęt typu „space saver”, oszczędzający miejsce w szafce pod zlewozmywakiem. Prime oraz Virgo posiadają go w komplecie, pozostałe modele należy uzupełnić o syfon.

Deante

Stojący przed wyborem zlewozmywaka użytkownicy mogą być pewni, że stal z pewnością doskonale uzupełni minimalistyczny wystrój pomieszczenia wyposażonego w liczne sprzęty najnowszej generacji. Z kolei granit zamknięty w prostej formie ociepli surowe wnętrze, nadając mu wyjątkowy charakter.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

DeanteDeanteDeanteDeanteDeante

Podobne artykuły
Zlewozmywak i bateria - zestaw idealny

zlewozmywaki

Zlewozmywak i bateria - zestaw idealny

Kuchenna strefa wody jest miejscem stanowiącym centrum prac kuchennych. Składa się ona ze zlewozmywaka... więcej...

Zlewozmywaki podblatowe - nowoczesność w granitowej oprawie

zlewozmywaki

Zlewozmywaki podblatowe - nowoczesność w granitowej...

Zlewozmywak to sprzęt, który dyktuje charakter kuchennego wnętrza. Komory podblatowe Corda nadają... więcej...

Zlew granitowy w odważnym kolorze czerwieni

zlewozmywaki

Zlew granitowy w odważnym kolorze czerwieni

Sztuka aranżacji wnętrz opiera się na modnym designie, stawiającym na ergonomię i niebanalny wygląd... więcej...