Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Baterie kuchenne w stylu retro - zestawienie oferty producentów

artykuł promocyjny

Retro to jeden z najbardziej wyrazistych stylów we wnętrzach. Trudno go pomylić z jakimkolowiek innym nurtem. Jego popularność stale wzrasta, a producenci oferują wiele produktów w serii retro, również w zakresie baterii kuchennych. Poniżej prezentujemy zestawienie najciekawszych baterii w starym stylu.

Baterie kuchenne w stylu retro - zestawienie oferty producentów

fot.: Deante

 

Invena

ROMA jest to kolekcja tradycyjna, zawierająca w sobie baterie przeznaczone do kuchni i łazienki. Wyglądem nawiązuje do stylu retro dzięki czemu zyskuje bardzo dużo zwolenników.

Invena

ROMA

 

Deante

Dwupokrętłowe baterie stojące Ixia w wykończeniu z mosiądzu w dwóch wersjach kolorystycznych - szczotkowana lub chromowana. Wygląd tej sentymentalnej serii nawiązuje do przeszłości, ale wyposażonie jest jak najbardziej nowoczesne. Baterie posiadają nowoczesny mechanizm oraz aerator napowietrzający strumień wody. Wysoka, obrotowa wylewka jest wygodna w użytkowaniu i pozwala na napełnianie nawet wysokich naczyń.

Dwupokrętłowe baterie stojące IxiaDwupokrętłowe baterie stojące Ixia

Ixia

 

Ferro

Baterie Retro posiadają tradycyjne okrągłe kurki z czterema praktycznymi motylkami o niepowtarzalnym uroku. Występują w wersji ściennej oraz stojącej. Na pokrętłach dodatkowo pojawiają się napisy cold i hot.

kolekcja baterii Retro firmy Ferro

kolekcja Retro firmy Ferro

 

Kuchinox

Baterie w stylu retro z serii Stilo w ofercie marki Kuchinox to dwa modele w dwóch odcieniach każdy - mosiądz antyczny oraz chrom. Doskonale pasujące do klasycznie urządzonych wnętrz. Wyróżnia je przede wszystkim obecność dwóch krzyżowych pokręteł.

Ścienne baterie kuchenne w stylu retroŚcienne baterie kuchenne w stylu retro

Baterie w stylu retro z serii StiloBaterie w stylu retro z serii Stilo

Stilo

 

Laveo

Laveo oferuje serię baterii Evora, która nosi wszelkie znamiona stylu retro. Wykonana jest w 4 postarzanych odcieniach - miedź, chrom, mosiądz antyczny oraz czarny, ale z widocznymi przetarciami. Do tego posiada stylizowany uchwyt ceramiczy w kolorze białym, a na korpusie widoczne są wdzięczne tłoczenia przypominające rurę lub instalację.

Evora - kuchenna bateria w stylu retroEvora - kuchenna bateria w stylu retroEvora - kuchenna bateria w stylu retroEvora - kuchenna bateria w stylu retro

Evora


Prima Gran

Bateria Prima Retro G3000 czarna to elegancki  stylowy model o niebanalnym kształcie. Dedykowana jest wnętrzom urządzonym w stylu retro oraz vintage, pasuje też do kuchni klasycznych oraz w stylu angielskim.
Bateria Prima Retro G3000 mosiężna to funkcjonalny i designerski model z  obrotową wylewką. Wysoko umieszczony perlator gwarantuje optymalny zasięg wody oraz pełen komfort użytkowania. Bateria retro w kolorze mosiężnym dedykowana jest zlewozmywakom jedno, półtora i dwukomorowym o dowolnym kształcie. Najlepiej prezentuje się w połączeniu ze zlewami utrzymanymi w stylistyce retro i vintage, ale dobrze będzie też wyglądać z modelami klasycznymi.


Bateria Kuchenna PRIMA RETRO G3000 Czarna - Prima GranBateria Kuchenna PRIMA RETRO G3000 Mosiądz - Prima Gran

   Prima Retro G3000 czarna                 Prima Retro G3000 mosiężna     

 

LuxusTrade

Armatura z oferty sklepu Retrowoda.pl odznaczają się wyjątkowym wyglądem, który dopracowany jest w każdym szczególe. Ciekawe kształty, wysokiej jakości tworzywa oraz oryginalne wykończenie idealnie wpisują się w założenia stylu retro. Wisienką na torcie są dodatki ceramiczne obecne w wybranych modelach.

AmaniSokratesWanessaGojeneKordia

Retrowoda.pl

 

Franke

Bateria kuchenna Franke Old Scotland Clear Water to wyjątkowa propozycja do kuchni w stylu klasycznym oraz retro. Stylowa wygięta wylewka oraz dwa mieszacze z ceramicznymi uchwytami tworzą korpus o wyjątkowej konstrukcji. Dostępna w trzech odsłonach kolorystycznych - stare złoto, chrom i złoto - odpowidających wyznacznikom stylu retro oraz aktualnym trendom.

Bateria kuchenna Franke Old Scotland Clear Water

Old Scotland Clear Water

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: LuxusTrade, Laveo, Kuchinox, Franke, Deante, Invena, Ferro, Prima Gran

Facebook
Instagram