konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Baterie kuchenne Deante

Giętkie baterie kuchenne z elastyczną wylewką - oferta rynkowa

data aktualizacji: 26-04-2021, 07:42 – artykuł promocyjny

Giętka wylewka zapewnia elastyczność pracy, a to zwiększa nasz komfort i ułatwia wiele zadań. Plastyczność przydaje się także w sytuacjach nietypowych, gdy musimy zmierzyć się z dużymi naczyniami. Z całą pewnością baterie z innowacyjną wylewką, którą można wyginać w każdą stronę, stają się nie tylko wygodnym elementem kuchennego wyposażenia, ale również ciekawą ozdobą, gdyż dostępne są również w wielu oryginalnych kolorach. Poniżej prezentujemy najciekawsze modele baterii z elastyczną wylewką.

Giętkie baterie kuchenne z elastyczną wylewką - oferta rynkowa

Ferro

 

Marka Ferro słynie z rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie zarówno w łazience, jak i w kuchni. Stąd też w ofercie producenta znajdziemy kilka modeli z elastyczną wylewką, które różnią się nie tylko wyglądem, ale też funkcjonalnością.

Baterie kuchenne z elastyczną wylewkąBaterie kuchenne z elastyczną wylewką

Zumba

Libretto ZUMBA II

Libretto                                    Zumba II

 

 

Primagran

 

Baterie kuchenne z elastyczną wylewką należą do efektownych wizualnie rozwiązań, a jednocześnie wyróżniają się dużą ergonomią podczas codziennego użytkowania. Modele baterii dostępne w ofercie Primagran doskonale komponują się z każdym rodzajem granitowego zlewozmywaka. Oferujemy baterie z elastyczną wylewką w eleganckim, czarnym kolorze oraz klasycznie chromowane. Uniwersalna kolorystyka naszej armatury sprawia, że z łatwością można ją dopasować do każdej stylistyki kuchni, zarówno tej nowoczesnej, jak i utrzymanej w klasycznym tonie.

Baterie kuchenne z elastyczną wylewkąBaterie kuchenne z elastyczną wylewkąBaterie kuchenne z elastyczną wylewką

   Prima 7000 złota                         FLEX 5000 Czarna                  Primagran® 7000 Czarna

 

 

Kuchinox

 

Największą zaletą elastycznej wylewki jest plastyczność, umożliwiająca dowolne jej ustawienie, dzięki czemu możemy dotrzeć do trudnodostępnych miejsc naczyń o nietypowym kształcie. Kolejnym atutem jest wygodne mycie samego zlewu oraz swobodne obmywanie warzyw czy owoców. Cechy te znajdziemy w serii Elza od Kuchinox.

Elza - bateria z elastyczną wylewkąElza - bateria z elastyczną wylewkąElza - bateria z elastyczną wylewką

 

Invena

 

Wygodny kran i elastyczna wylewka z pamięcią kształtu w bateriach Hula marki Invena zdecydowanie usprawniają kuchenne prace – możemy zmieniać kierunek i wysokość strumienia i dostosowywać je do własnych potrzeb. Odpowiednio ustawiona wylewka pozwala uniknąć rozchlapywania wody oraz dotrzeć wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy.

Bateria POGO

 

KFA

 

W ofercie marki KFA znajdziemy model Rumba o elastycznej wylewce w kolorze czarnym. Ta wygodna i praktyczna bateria pozwala dokładnie umyć zlewozmywak i charakteryzuje się dużym zasięgiem, jeśli chodzi o napełnianie większych naczyń. Rumba jest wyposażona w napowietrzacz typu „coin slot”, który można odkręcić za pomocą np. zwykłej monety. Czemu jest to tak pomocne? Bo znacząco ułatwia czyszczenie. Demontaż, a potem ponowne zakręcenie są szybkie i proste. A każdy napowietrzacz dobrze spełnia swoje funkcje wyłącznie gdy nie jest zakamieniony czy brudny.

 

Deante

 

Silikonowy wąż w baterii Gerbera marki Deante sprzyja lepszej ergonomii i zwiększa zasięg wylewki. Dodatkowo posiada słuchawkę 2-funkcyjną (strumień napowietrzony i deszczowy) i element wyciągany. Wysoki korpus będzie się pięknie prezentował w nowoczesnych aranżacjach.

Bateria zlewozmywakowa stojąca Gerbera chrom, czarny

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Ferro, Primagran, Invena, Kuchinox, Laveo, KFA, DeantePodobne artykuły
Jak dopasować baterię do zlewozmywaka

baterie kuchenne

Jak dopasować baterię do zlewozmywaka

Zlewozmywak to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Stanowi on centralny punkt kuchennego wnętrza.... więcej...

Bateria tworzy wnętrze

baterie kuchenne

Bateria tworzy wnętrze

Urządzanie kuchni warto zacząć od... baterii. Z pewnością taka koncepcja może zdziwić wiele osób,... więcej...

Baterie kuchenne w kolorze

baterie kuchenne

Baterie kuchenne w kolorze

Kolor to ważny element w urządzaniu wnętrz. Może pojawić się jako skromny akcent na stonowanym tle lub... więcej...