Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Giętkie baterie kuchenne z elastyczną wylewką - oferta rynkowa

artykuł promocyjny

Giętka wylewka zapewnia elastyczność pracy, a to zwiększa nasz komfort i ułatwia wiele zadań. Plastyczność przydaje się także w sytuacjach nietypowych, gdy musimy zmierzyć się z dużymi naczyniami. Z całą pewnością baterie z innowacyjną wylewką, którą można wyginać w każdą stronę, stają się nie tylko wygodnym elementem kuchennego wyposażenia, ale również ciekawą ozdobą, gdyż dostępne są również w wielu oryginalnych kolorach. Poniżej prezentujemy najciekawsze modele baterii z elastyczną wylewką.

Giętkie baterie kuchenne z elastyczną wylewką - oferta rynkowa

Ferro

 

Marka Ferro słynie z rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie zarówno w łazience, jak i w kuchni. Stąd też w ofercie producenta znajdziemy kilka modeli z elastyczną wylewką, które różnią się nie tylko wyglądem, ale też funkcjonalnością.

Baterie kuchenne z elastyczną wylewkąBaterie kuchenne z elastyczną wylewką

Zumba

Libretto ZUMBA II

Libretto                                    Zumba II

 

 

Primagran

 

Baterie kuchenne z elastyczną wylewką należą do efektownych wizualnie rozwiązań, a jednocześnie wyróżniają się dużą ergonomią podczas codziennego użytkowania. Modele baterii dostępne w ofercie Primagran doskonale komponują się z każdym rodzajem granitowego zlewozmywaka. Oferujemy baterie z elastyczną wylewką w eleganckim, czarnym kolorze oraz klasycznie chromowane. Uniwersalna kolorystyka naszej armatury sprawia, że z łatwością można ją dopasować do każdej stylistyki kuchni, zarówno tej nowoczesnej, jak i utrzymanej w klasycznym tonie.

Baterie kuchenne z elastyczną wylewkąBaterie kuchenne z elastyczną wylewkąBaterie kuchenne z elastyczną wylewką

   Prima 7000 złota                         FLEX 5000 Czarna                  Primagran® 7000 Czarna

 

 

Kuchinox

 

Największą zaletą elastycznej wylewki jest plastyczność, umożliwiająca dowolne jej ustawienie, dzięki czemu możemy dotrzeć do trudnodostępnych miejsc naczyń o nietypowym kształcie. Kolejnym atutem jest wygodne mycie samego zlewu oraz swobodne obmywanie warzyw czy owoców. Cechy te znajdziemy w serii Elza od Kuchinox.

Elza - bateria z elastyczną wylewkąElza - bateria z elastyczną wylewkąElza - bateria z elastyczną wylewką

 

Invena

 

Wygodny kran i elastyczna wylewka z pamięcią kształtu w bateriach Hula marki Invena zdecydowanie usprawniają kuchenne prace – możemy zmieniać kierunek i wysokość strumienia i dostosowywać je do własnych potrzeb. Odpowiednio ustawiona wylewka pozwala uniknąć rozchlapywania wody oraz dotrzeć wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy.

Bateria POGO

 

KFA

 

W ofercie marki KFA znajdziemy model Rumba o elastycznej wylewce w kolorze czarnym. Ta wygodna i praktyczna bateria pozwala dokładnie umyć zlewozmywak i charakteryzuje się dużym zasięgiem, jeśli chodzi o napełnianie większych naczyń. Rumba jest wyposażona w napowietrzacz typu „coin slot”, który można odkręcić za pomocą np. zwykłej monety. Czemu jest to tak pomocne? Bo znacząco ułatwia czyszczenie. Demontaż, a potem ponowne zakręcenie są szybkie i proste. A każdy napowietrzacz dobrze spełnia swoje funkcje wyłącznie gdy nie jest zakamieniony czy brudny.

 

Deante

 

Silikonowy wąż w baterii Gerbera marki Deante sprzyja lepszej ergonomii i zwiększa zasięg wylewki. Dodatkowo posiada słuchawkę 2-funkcyjną (strumień napowietrzony i deszczowy) i element wyciągany. Wysoki korpus będzie się pięknie prezentował w nowoczesnych aranżacjach.

Bateria zlewozmywakowa stojąca Gerbera chrom, czarny

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Ferro, Primagran, Invena, Kuchinox, Laveo, KFA, Deante

Facebook
Instagram