Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                        nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   lazienkowy.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Mozaika na ścianie nad blatem

artykuł promocyjny

Wykończenie ściany między blatem a górnym rzędem szafek to jeden z ważniejszych punktów kuchennej aranżacji. To miejsce od razu rzucające się w oczy, które ma duży wpływ na ogólne wrażenie, jakie robi dane wnętrze. Jednym ze sposobów na jego wykończenie jest mozaika. Mozaika na ścianie nad blatem prezentuje się zachwycająco, odświeża i ożywia przestrzeń. Jakie mozaiki warto wybrać do kuchni?

Mozaika na ścianie nad blatem
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Mozaika Riso

 

Mozaika Riso. Sposób na ścianę nad blatem

Mozaika Riso to żelazna klasyka. To jeden z najprostszych, najbardziej tradycyjnych wzorów. A jednak podany w nowej, ciekawej formie. Riso wprowadza do przestrzeni więcej ładu, spokoju i elegancji. Powtarzalność kropkowanego wzoru daje dużo możliwości przy urządzaniu kuchennego wnętrza. Warto zastanowić się nad odpowiednim doborem kolorów - mozaika Riso świetnie wygląda jako klasyczna czarno-biała mozaika - w tej kolorystyce dobrze prezentuje się w aranżacjach retro, vintage czy glamour. Równie ciekawie prezentuje się Riso w kolorze. Sprawdź aranżację żółtymi frontami i lodówką, której dopełnieniem jest mozaika Riso nad blatem w kolorach szmaragdowych.

Mozaika Riso zielona

Mozaika Riso

 

Riso to mozaika z nowej kolekcji Trufli - Basic, autorstwa projektantki Patrycji Lisnikowskiej. To klasyczne, ponadczasowe wzory podane w nowoczesnym wydaniu, które sprawdzą się zarówno w bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

 

Mozaiki do kuchni w ofercie Trufle Mozaiki

Prócz nowej kolekcji Basic, w ofercie Trufle Mozaiki znajduje się wiele innych ciekawych wzorów, które świetnie sprawdzą się na ścianie nad blatem w kuchni.

Mozaika Deka RubaMozaika Oooops

Mozaika Deka Ruba                                                  Mozaika Ooops! #4

Mozaika Spotty ThinImpresje Paryżanka

Mozaika Spotty Thin                                                 Mozaika Impresje Paryżanka

 

Moja Mozaika

Katalog wzorów Trufle Mozaiki jest ciekawy i obfity w propozycje, ale marka może zaprojektować również mozaikę od podstaw według Twojego projektu/inspiracji. Projekt mozaiki otrzymasz bezpłatnie. W tym celu wystarczy wypełnić formularz na stronie - podać wymiary i wymagania estetyczne, inspiracje itp. Szczegóły dostępne są na podstronie Moja Mozaika.

Kontakt w sprawie produktów:

Trufle Mozaiki
Zabrska 9
40-083 Katowice
tel. +48 32 7390215
www: trufle.eu
mail: wyślij wiadomośćmozaiki personalizowane

Zobacz zdjęcia w galerii Trule Mozaiki:

Trufle MozaikaTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle MozaikiTrufle Mozaiki

Trufle Mozaiki Facebook   Trufle Mozaiki instagram

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

Galeria łazienek - zainspiruj się

Facebook
Instagram