stopka patrona Electrolux

Energooszczędne innowacje w urządzeniach AGD

data aktualizacji: 17-01-2020, 09:18 – artykuł promocyjny

Wybierając urządzenia gospodarstwa domowego powinniśmy zwracą uwagę na ich energooszczędność. Pozwoli to nam osiągnąć korzyści nie tylko dla domowego budżetu, ale również przyczyni się do ochrony środowiska. Warto pamiętać, że to co wypracujemy teraz, z pewnością da wymierne efekty w przyszłości. Zatem nadszedł czas na wymianę sprzętu AGD na nowy.

Energooszczędne innowacje w urządzeniach AGD

Firma Franke także stawia na ochronę środowiska i w pełni angażuje się w rozwój technologii oszczędzających energię. Najbardziej energooszczędne innowacje, producent wprowadził do gamy piekarników, okapów i płyt indukcyjnych. Spektakularna technologia zastosowana w piekarnikach Franke polega na wykorzystaniu zupełnie nowej, energooszczędnej metody grzania - Dynamic Cooking Technology, w skrócie DCT. Grzałki wykorzystane w piekarniku nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych i zużywają na to znacznie mniej energii. Dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii DCT można przygotować czterodaniowy posiłek wykorzystując zaledwie 1 kW energii.
 

Piekarnik Crystal


Modele okapów Sinos i Swing oznaczone zostały jako GREEN LINE. Wybór jednego z tych okapów to korzyść zarówno dla użytkownika jak i środowiska. Poprzez zastosowanie bezszczotkowych silników oraz oświetlenia LED zużywają znacząco mniej energii elektrycznej. Okapy te w porównaniu do urządzeń ze standardowym silnikiem oraz halogenami pozwalają rocznie uniknąć nawet 288 kg emisji CO2.
 

Okap Franke Swing


W przypadku płyt indukcyjnych Franke, producent zastosował nową technologię Plus, która znacząco zmniejsza zużycie energii. Polega na zwiększeniu mocy w krótszym czasie i przy mniejszym zużyciu energii, co daje znaczną poprawę energooszczędności.
 

płyta indukcyjna Franke Sinos


Nowe urządzenia AGD Franke ułatwiają codzienne prace domowe, są funkcjonalne i pięknie się prezentują nadając niepowtarzalny charakter przestrzeni kuchennej, ale co ważne, producent oferuje swoim Klientomszereg rozwiązań, które przyczyniają się do oszczędności energii i pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.


 

Ceny produktów na zdjęciach:
 

  • Piekarnik Crystal White CR 981 M WH M DCT: 4 799 zł
  • Okap Swing FSW 918 BK XS: 6 899 zł
  • Płyta indukcyjna Sinos FHI 904 4l ST WH: 5 999 zł
     

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl/ks
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Lumio - mini ekspres, maksimum możliwości

sprzęt AGD

Lumio - mini ekspres, maksimum możliwości

Lumio to nowy kompaktowy ekspres automatyczny na kapsułki z oferty NESCAFÉ Dolce Gusto. Pomimo swoich... więcej...

Smaki lata przez cały rok - suszarki do warzyw, owoców i grzybów

sprzęt AGD

Smaki lata przez cały rok - suszarki do warzyw,...

Aromatyczne skarby lata i jesieni to przede wszystkim sezonowe owoce i warzywa oraz grzyby. Zachowanie ich... więcej...

Poznaj Esperta - najnowszy ekspres sterowany aplikacją

sprzęt AGD

Poznaj Esperta - najnowszy ekspres sterowany aplikacją

Dziś praktycznie w każdym domu znajdziemy szereg urządzeń, które ułatwiają życie. Szczególnie... więcej...