konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

stopka patrona Electrolux

KERNAU - witaj w domu

data aktualizacji: 04-06-2018, 11:18 – artykuł promocyjny

KERNAU to polska marka z wieloletnim doświadczeniem, w której ofercie znajduje się nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Odpowiadając na potrzeby polskich konsumentów, osiągnęła ugruntowaną pozycję na rynku. Przekazywana z pokolenia na pokolenie wiedza i tradycja biznesowa oraz odpowiednio rozwinięta sieć sprzedaży i profesjonalne zaplecze techniczne stanowią mocny fundament. Wszystkie te aspekty pozwalają wyznaczać ambitne cele na przyszłość. Dbając o klientów, KERNAU tworzy ofertę w taki sposób, by umożliwić im wyposażenie domu w piękne i funkcjonalne produkty.

KERNAU - witaj w domu

Są nimi zarówno produkty do zabudowy kuchennej, takie jak okapy, piekarniki, czy płyty grzewcze, jak również sprzęt wolnostojący, drobne AGD i RTV. Warto wspomnieć, iż spośród innych producentów obecnych na rynku ofertę KERNAU wyróżnia obecność w niej zlewów, dozowników i baterii kuchennych.

Wygoda użytkowania urządzeń, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię to priorytety dla firmy KERNAU. Dlatego też produkty marki cechują się niskim zużyciem prądu i wody. Wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. KERNAU wprowadza na rynek sprzęt, który pozwoli Polakom żyć ekologicznie. Poprzez 26 lat działalności w branży, marka nabyła doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala zadbać o najwyższą klasę produktów. KERNAU stawia na europejską jakość, współpracując z polskimi, niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Pozwala to spełniać wysokie oczekiwania w zakresie parametrów technicznych oraz wzornictwa.

KERNAU pragnie wyposażyć polskie domy w sprzęt funkcjonalny i niezawodny, podążając za potrzebami rynku oraz wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę gromadzoną przez lata. KERNAU to polska marka z tradycjami sięgającymi kilku pokoleń. Tożsamość firmy definiuje jednocześnie jej misję. KERNAU dąży do przypomnienia istoty obecności sprzętu AGD w naszych domach. Produkty te mają usprawniać i uprzyjemniać codzienne czynności. Dlatego urządzenia KERNAU wyposażone zostały wyłącznie w potrzebne funkcję, takie, które rzeczywiście są wykorzystywane.

Piekarnik elektryczny do zabudowy Kernau KBO 0964 V PT XChłodziarko-zamrażarka wolnostojąca KFRC 18262 NF E IX, piekarnik elektryczny do zabudowy KBO 1062 IK B AUTO

KERNAU dąży ponadto do ograniczenia, tak zaawansowanego dzisiaj konsumpcjonizmu. Chce nam pokazać, że minimalizm oraz ograniczenie chaotycznego zaspakajania materialnych potrzeb to droga, którą należy podążać. Udowadnia swoim klientom, że warto jest zwolnić, zadbać o siebie i swoich bliskich, otaczać się przedmiotami, które nie przysłaniają tego, co jest naprawdę ważne. Wspomniana ekologia powinna być z nami na co dzień. Dlatego w ofercie marki KERNAU znalazły się urządzenia energooszczędne, wyposażone np. w funkcję pozwalające na ograniczenie zużycia prądu i wody. Wszystko po to, by chronić środowisko naturalne oraz umożliwić naszym konsumentom oszczędność  ich zasobów finansowych.

Kernau - Piekarnik elektryczny do zabudowy KBO 0963 V PT XKernau - Płyta indukcyjna do zabudowy KIH 6432-4B, okap wyspowy KCH 0691 X ISLANDKernau - kuchenka mikrofalowa KFMO 202 EG S

Łącząc powyższe kwestie marka KERNAU chce nas zaprosić w ciekawą podróż, aby na nowo odkrywać Polskę. Firma prezentuje najpiękniejsze regiony naszego kraju, podkreślając przy tym wartość ich tradycji oraz promując bogactwo kulinarnego dorobku. Zgodnie z ideą slow life KERNAU udowadnia, że warto czerpać z tego co znajduję się w zasięgu naszej ręki, powracać do sprawdzonych receptur, produktów, które są zbawienne dla naszego zdrowia i samopoczucia. KERNAU to sprzęty przeznaczone dla osób, które cenią sobie ekonomiczne rozwiązania oraz wysoką jakość w dobrej cenie. KERNAU to Polska Marka, która udowadnia, że rodzime produkty są atrakcyjna ofertą dla wymagającego i świadomego konsumenta.

Głośnik bezprzewodowy Kernau BS 200Kernau - głośnik bezprzewodowy BS 100, telewizor 43 KFHDK 600

Urządzenia marki KERNAU dostępne są w salonach mebli kuchennych Max Kuchnie oraz sklepach sieci Max Elektro.

Kontakt w sprawie produktów:

KERNAU
ul. Danielewicza 6/14
37-100 Łańcut
tel. 801 911 222
17 711 00 86
www: www.kernau.com
mail: wyślij wiadomośćDUŻY SPRZĘT AGD: Piekarniki » Płyty grzewcze » Okapy kuchenne » Kuchnie wolnostojące » Chłodziarko-zamrażarki » Zamrażarki » Zmywarki » Pralki
DROBNY SPRZĘT AGD: Kuchenki mikrofalowe » Blendery » Opiekacze » Żelazka
ZLEWY I BATERIE: Zlewy stalowe » Zlewy granitowe » Baterie stalowe » Baterie granitowe » Dozowniki
RTV: Telewizory
AKCESORIA: Środki czystości » Filtry węglowe » Grill żeliwny
SMART CARA

Zobacz zdjęcia w galerii KERNAU:


Podobne artykuły
Porządki z produktami Electrolux

sprzęt AGD

Porządki z produktami Electrolux

Porządek w domu jest bardzo ważny, bowiem nawet najładniejszą aranżację wnętrza może zepsuć panujący... więcej...

Grille elektryczne

sprzęt AGD

Grille elektryczne

Dzięki grillom elektrycznym oraz raclette, znajdującym się w ofercie SEVERIN, przyjemność wspólnego... więcej...

Wielobarwne śniadanie z kolorową serią śniadaniową

sprzęt AGD

Wielobarwne śniadanie z kolorową serią śniadaniową

Nic tak nie pobudza rannego apetytu, jak zapach świeżo opieczonego pieczywa. Jeśli dodamy do tego jajko... więcej...