konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Amix

Kuchnia w kolorze antracytu i drewna

data aktualizacji: 05-10-2017, 11:48 – artykuł promocyjny

Antracyt to kolor, który zdominował obecnie projekty nowoczesnych kuchni. Szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza połączenia klasycznych szarości z naturalnymi odcieniami drewna. Kuchnia, w której zastosowano taki zestaw wygląda niezwykle elegancko i nowocześnie.

Kuchnia w kolorze antracytu i drewna

Podążając za najnowszymi trendami w designie, firma Peka wprowadziła do swojej oferty linie produktów w modnym kolorze antracytowym, które dodatkowo zestawiła z klasycznym drewnem. Powstały w ten sposób awangardowe i nowoczesne rozwiązania.

Peka SnelloPeka Snello
Snello

Extendo PekaExtendo PekaExtendo PekaExtendo

Wśród flagowych propozycji wkładów do szuflad firmy Peka na szczególną uwagę zasługują drewniane elementy FineLine MosaiQ, które są nie tylko ergonomiczne, ale również zachwycają wyszukanym wyglądem. Poszczególne moduły mogą być łączone i ułożone w taki sposób, by spełnić wymagania użytkownika, dzięki czemu cała zawartość szuflady jest doskonale zorganizowana i zawsze dostępna.

Peka

System FineLine MosaiQ wykonany jest z dębu, nadającego mu atrakcyjny wygląd. Doskonale współgra on ze starannie dobrany­mi frontami szafek kuchennych. System ten zapewnia miejsce na wszystko co jest w kuchni niezbędne - pojemniki na sztuć­ce, wkładki na buteleczki z przyprawami czy kapsułki do kawy. Doskonała organizacja, ła­twy dostęp i pełen wgląd – to bez wątpienia jego największe zalety.

Kosze Peka z linii FIORO, dzięki kombinacji metalu i drewna, stanowią atrakcyj­ny i nowoczesny element wyposażenia kuchni. Dębowe listwy świetnie komponują się z antracytem, który uwypukla ich szla­chetny urok i ciepły kolor. Dno koszy zabezpieczone jest antracytową matą antypoślizgową, która utrzymuje w miej­scu przechowywane przedmioty i zapobiega ich przesuwaniu.

Peka

Firma Peka zastosowała drewniane wstawki również w systemie Dispensa. Ten pojemny system typu cargo doskonale sprawdza się zagospodarowania wąskich wnęk w kuchni. Dispensa zapewnia doskonałą widoczność i dostęp do zawartości z obu stron i co najważniejsze za jednym pociągnięciem. 

W systemie Pleno półki są automatycznie wysuwane do przodu, w momencie otwierania frontu szafki. Drewniane barierki zabezpieczają produkty z przodu i sprawiają jednocześnie, że ten praktyczny wyciąg sta­je się estetycznym elementem wyposażenia nowoczesnej kuchni.

Peka

Magic Corner Comfort to kolejne rozwiązanie firmy Peka, w którym zastosowano eleganckie, drewniane półki, połączone z antracytem. Dzięki temu system ten zyskał wyjątkowy charakter i klasę. Magic-Corner Standard pozwala funkcjonalnie zagospodarować wnętrze trudno dostępnej szafki narożnej. Delikatne pociągnięcie za uchwyt sprawia, że przednie kosze wyjeżdżają na zewnątrz i jednocześnie powo­dują przybliżenie tylnych. Wystarczy jeden, nawet lekki ruch, aby dotrzeć do całej zawartości przechowywanej w rogu! Wnętrze podzielone jest na cztery półki, na których trzymać można drobny sprzęt AGD i naczynia.

Magic Corner ComfortMagic Corner Comfort

Magic Corner Comfort to perfekcyjnie skonstruowany system narożny, który umożliwia efektywne wykorzystanie tzw. „ślepego” narożnika w kuchni. Dzięki przemyślanej konstrukcji, która umożliwia wysunięcie wszystkich półek na zewnątrz, użytkownik zyskuje w jednym momencie łatwy i szybki dostęp nawet do najbardziej kłopotliwego miejsca w rogu kuchni. Wnętrze sys­temu podzielone jest na cztery półki, na których można przechowywać drobny sprzęt AGD i naczynia. Wszystkie półki można całkowicie wysunąć i obsługiwać na zewnątrz szafki. Drewniane barierki zewnętrzne w połączeniu z antracytowym kolorem metalowych półek to synonim eleganckiego minimalizmu i jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie, zabezpieczające przechowywane przedmioty przed wypadaniem. 

Magic Corner Comfort
 

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Trendy kolorystyczne na zimę

trendy kuchenne

Trendy kolorystyczne na zimę

Zalety brązu trudno przecenić. To kolor, który daje poczucie bezpieczeństwa. Nie bez przyczyny ... więcej...

Wyspa kuchenna - multifunkcjonalna i modna

trendy kuchenne

Wyspa kuchenna - multifunkcjonalna i modna

Na przestrzeni ostatnich lat kuchnie, będące osobnym pomieszczeniem, ustąpiły prym kuchniom otwartym.... więcej...

Kredens w kuchni

trendy kuchenne

Kredens w kuchni

Kredens to bardzo pojemny mebel, który świetnie sprawdzi się w jadalni oraz kuchni. Ułatwia przechowywanie... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj