konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Mała czarna kuchnia - niezwykła realizacja ernestrust

data aktualizacji: 05-11-2019, 13:42 – artykuł promocyjny

Kolor czarny jest jednym z zaskakujących odkryć nowoczesnego designu. Okazał się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Pasuje zarówno do pięknych, przestronnych salonów połączonych z kuchnią, jak również do wnętrz znacznie mniejszych, gdzie od zawsze stawiało się na jasne barwy. Nietuzinkowe wykończenie i ukłon w stronę detali pozwoliły, by również i te przestrzenie zyskały nowy wymiar. Symbolika ciemnych barw na naszych oczach nabiera nowego znaczenia — jest to siła charakteru, odwaga i otwartość na nowatorskie połączenia. W takim towarzystwie idealnie prezentują się wszelkie metaliczne dodatki, kompozycje wzbogacone o naturalne koloryty drewna i kamienia ukrytego w nowoczesnej formie kompozytu.

Mała czarna kuchnia - niezwykła realizacja ernestrust

Czarny w kompaktowej wersji


Czerń to kolor wymagający. Najbezpieczniej jest go stosować we wnętrzach o dużym metrażu, gdzie mamy dostęp do światła dziennego, a przeszklenia stanowią znaczną część ścian. W takim otoczeniu odcień ten wygląda bardzo elegancko i nie przytłacza. Marka ernestrust udowadnia jednak, że maksimum stylu i funkcjonalności wcale nie musi wiązać się jedynie z ogromną przestrzenią. Na małej powierzchni również można zaskakiwać i wzbudzać podziw idealnie wyważonym zestawieniem ciemnych barw, doskonale zgraną zabudową i ergonomią na najwyższym poziomie. Zastosowane rozwiązania i selekcja kolorów pozwoliły na osiągnięcie wyjątkowego efektu głębi, niejednorodnej rzeźby oraz oryginalności.

 

Mała czarna z nowoczesną otoczką


Zastosowane rozwiązania mają być nie tylko wysoce estetyczne, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalne. W tym wszystkim niezbędna jest nowoczesna technologia, którą widać tu niemal na każdym kroku. Co więcej, często jest ona wręcz eksponowana, a nie tylko ukryta w sprytnych i inteligentnych rozwiązaniach wewnętrznych. Przykładem może być profesjonalna bateria, precyzyjne oświetlenie oraz nowatorskie fronty.

W projekcie porywa również wiele rozwiązań jak zlicowana z blatem roboczym płyta grzewcza. Na szczególną uwagę zasługuje również ruchomy panel naścienny wykonany z naturalnego kamienia, który jest doskonałym schowkiem do przechowywania noży, desek, na ociekarkę, a nawet posiada gniazdo elektryczne.

 

Wyjątkowy styl


Dużym atutem tej aranżacji jest innowacyjna zabudowa dolnych frontów. Urzeka w nich efekt monolitu, który jednak został urozmaicony szczebelkowym wykończeniem. Fronty są w kolorze antracytowym, a ich konstrukcja została tak pomyślana, by jednocześnie pełniły funkcję uchwytów — wystarczy je chwycić w dowolnym miejscu.

Fronty wykorzystane w tej realizacji posiadają metaliczną powłokę lakierniczą poddaną procesowi ręcznego szczotkowania, który sprawia, że każdy element zyskuje niepowtarzalny odcień. Minimalistyczna forma frontów została zwieńczona granitowym blatem, który idealnie współgra pod względem koloru oraz struktury, co jest efektem starannej selekcji i preparacji.

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUSTKuchnia RustKuchnia Rust
Podobne artykuły
Uchwyć trendy sezonu - uchwyty GTV

meble kuchenne

Uchwyć trendy sezonu - uchwyty GTV

Jak co roku trendów jest wiele, zawsze są pośród nich jednak takie, które wyraźnie... więcej...

Szuflady z pojemnikami na odpady

meble kuchenne

Szuflady z pojemnikami na odpady

Wybór pojemnika na odpady zazwyczaj nie zajmuje nam zbyt wiele czasu. W większości przypadków... więcej...

Pora na lekkość - nowa kolekcja Modalus marki Rejs

meble kuchenne

Pora na lekkość - nowa kolekcja Modalus marki Rejs

Masywne, ciężkie meble już dawno wyszły z mody. W aktualnych trendach królują lekkie, modułowe... więcej...