konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

patron działu Meble kuchenne Peka

Mała czarna kuchnia - niezwykła realizacja ernestrust

data aktualizacji: 05-11-2019, 13:42 – artykuł promocyjny

Kolor czarny jest jednym z zaskakujących odkryć nowoczesnego designu. Okazał się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Pasuje zarówno do pięknych, przestronnych salonów połączonych z kuchnią, jak również do wnętrz znacznie mniejszych, gdzie od zawsze stawiało się na jasne barwy. Nietuzinkowe wykończenie i ukłon w stronę detali pozwoliły, by również i te przestrzenie zyskały nowy wymiar. Symbolika ciemnych barw na naszych oczach nabiera nowego znaczenia — jest to siła charakteru, odwaga i otwartość na nowatorskie połączenia. W takim towarzystwie idealnie prezentują się wszelkie metaliczne dodatki, kompozycje wzbogacone o naturalne koloryty drewna i kamienia ukrytego w nowoczesnej formie kompozytu.

Mała czarna kuchnia - niezwykła realizacja ernestrust

Czarny w kompaktowej wersji


Czerń to kolor wymagający. Najbezpieczniej jest go stosować we wnętrzach o dużym metrażu, gdzie mamy dostęp do światła dziennego, a przeszklenia stanowią znaczną część ścian. W takim otoczeniu odcień ten wygląda bardzo elegancko i nie przytłacza. Marka ernestrust udowadnia jednak, że maksimum stylu i funkcjonalności wcale nie musi wiązać się jedynie z ogromną przestrzenią. Na małej powierzchni również można zaskakiwać i wzbudzać podziw idealnie wyważonym zestawieniem ciemnych barw, doskonale zgraną zabudową i ergonomią na najwyższym poziomie. Zastosowane rozwiązania i selekcja kolorów pozwoliły na osiągnięcie wyjątkowego efektu głębi, niejednorodnej rzeźby oraz oryginalności.

 

Mała czarna z nowoczesną otoczką


Zastosowane rozwiązania mają być nie tylko wysoce estetyczne, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalne. W tym wszystkim niezbędna jest nowoczesna technologia, którą widać tu niemal na każdym kroku. Co więcej, często jest ona wręcz eksponowana, a nie tylko ukryta w sprytnych i inteligentnych rozwiązaniach wewnętrznych. Przykładem może być profesjonalna bateria, precyzyjne oświetlenie oraz nowatorskie fronty.

W projekcie porywa również wiele rozwiązań jak zlicowana z blatem roboczym płyta grzewcza. Na szczególną uwagę zasługuje również ruchomy panel naścienny wykonany z naturalnego kamienia, który jest doskonałym schowkiem do przechowywania noży, desek, na ociekarkę, a nawet posiada gniazdo elektryczne.

 

Wyjątkowy styl


Dużym atutem tej aranżacji jest innowacyjna zabudowa dolnych frontów. Urzeka w nich efekt monolitu, który jednak został urozmaicony szczebelkowym wykończeniem. Fronty są w kolorze antracytowym, a ich konstrukcja została tak pomyślana, by jednocześnie pełniły funkcję uchwytów — wystarczy je chwycić w dowolnym miejscu.

Fronty wykorzystane w tej realizacji posiadają metaliczną powłokę lakierniczą poddaną procesowi ręcznego szczotkowania, który sprawia, że każdy element zyskuje niepowtarzalny odcień. Minimalistyczna forma frontów została zwieńczona granitowym blatem, który idealnie współgra pod względem koloru oraz struktury, co jest efektem starannej selekcji i preparacji.

Kontakt w sprawie produktów:

ernestrust
ul. Rolna 13
46-375 Pludry
tel. 34 353 74 85
Sekretariat ogólny: 34 353 74 85
www: www.rust.pl
mail: wyślij wiadomośćprojektowanie i tworzenie nowoczesnych, designerskich i eleganckich wnętrz kuchennych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła
 

Zobacz zdjęcia w galerii ernestrust:

kuchnia ernestrustkuchnia Rust R5 Q4Kuchnia RUST R5 Q4Kuchnia z kolekcji Unique Q12Kuchnia z kolekcji Unique Q7
Podobne artykuły
Piękna biała kuchnia i dylemat - jaki blat wybrać?

meble kuchenne

Piękna biała kuchnia i dylemat - jaki blat wybrać?

Jasne kuchnie są współcześnie bardzo popularne. Szczególnie te, w stylu skandynawskim podbijają... więcej...

Meble dwukolorowe

meble kuchenne

Meble dwukolorowe

Jednym z najczęściej spotykanych wariantów kolorystycznych w wielu domach jest bazowanie na zestawieniu... więcej...

Siedzisko w kuchni - sposób na wyjątkową zabudowę

meble kuchenne

Siedzisko w kuchni - sposób na wyjątkową zabudowę

Drewniane ławki, skrzynie i zabudowane siedziska z poduchami pod oknem lub przy stole to jeden ze sposobów... więcej...