konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 dla projektantów wnętrz

data aktualizacji: 01-06-2020, 03:52 – artykuł promocyjny

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 dla projektantów wnętrz od poznańskiej firmy CAD Projekt K&A odpowiada aktualnym potrzebom rynku. W zestawieniu znalazły się wnikliwie wybrane elementy zabudowy kuchennej. I tak klient znajdzie tu ponad 3000 modeli trójwymiarowych zawierających mi.in.: szafki kuchenne do zabudowy AGD, fronty, uchwyty czy elementy maskujące.

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 dla projektantów wnętrz

W odpowiedzi na dobrze rokujący trend związany z projektowaniem kuchni bezszwowych, połączonych z resztą mieszkania, konieczne stało się „ukrywanie” niektórych urządzeń AGD. Szafki kuchenne do zabudowy AGD w nowoczesnej stylistyce przestały być znakiem rozpoznawczym kawalerek czy kuchni w stylu loftu. Na korzyść tego rozwiązania przemawia również wygoda i funkcjonalność. Stąd też Uniwersalna baza mebli kuchennych została wzbogacona o kilkadziesiąt nowych elementów. Wśród nich znalazły szafki dolne do zabudowy AGD, szafki dolne kończące, szafki dolne z szufladami, szafki pod zlewozmywak i szafki wiszące do zabudowy okapu.

Kolejna edycja Uniwersalnej bazy mebli kuchennych z 2017 roku to kontynuacja i poszerzenie katalogu z końca 2013 roku. Cieszy się on dużą popularnością i sympatią wśród projektantów i architektów wnętrz. W bazie tej obecne są też: szafki kuchenne, fronty, uchwyty czy elementy maskujące. Wygodnym rozwiązaniem ułatwiającym pracę projektantów jest pogląd szafek wykonany monochromatycznie - w każdej chwili można dodać do szafek fronty i zmienić ich kolorystykę.      

W stworzeniu tej bazy firmie CAD Projekt K&A jak zwykle pomogli użytkownicy programów do projektowania wnętrz, przesyłając przez kilka ostatnich lat cenne sugestie. Baza jest kompatybilna z programami CAD Decor PRO i CAD Kuchnie, tradycyjnie jest udostępniana całkiem bezpłatnie wszystkim klientom firmy CAD Projekt K&A z aktywnym pakietem serwisowym. Klienci bez pakietu mogą oczywiście zakupić katalog elementów kuchennych z ponad 3000 produktami i to w całkiem atrakcyjnej cenie.

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 powstała, aby jeszcze bardziej przyspieszyć i ułatwić pracę projektantom i architektom wnętrz, których podstawowym narzędziem pracy jest program CAD Decor PRO i CAD Kuchnie.

 Opracowanie: Redakcja
Żródło: CAD Projekt K&A Spółka z o.o.Podobne artykuły
Mała kuchnia - pomysły na aranżacje

projekty kuchni

Mała kuchnia - pomysły na aranżacje

Ciekawe rozwiązania wcale nie pojawiają się w dużych i przestronnych kuchniach, ale właśnie te małe... więcej...

Wysoka zabudowa w kuchni

projekty kuchni

Wysoka zabudowa w kuchni

Meblościanka w kuchni to nie żart, ale modny i nowoczesny sposób aranżacji wnętrza. Modułowa zabudowana... więcej...

Funkcjonalna kuchnia dla rodziny

projekty kuchni

Funkcjonalna kuchnia dla rodziny

Kuchnia urządzona z myślą o rodzinie powinna spełniać wymagania wszystkich jej członków. Dla... więcej...