konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022
aurora

Nowe formy światła - zobacz nowoczesne systemy oświetleniowe

data aktualizacji: 18-05-2022, 10:06 – artykuł promocyjny

Systemy oświetleniowe to nie tylko funkcjonalność, ale także nowoczesny design. Dostępne teraz oprawy, taśmy i listwy mają za zadanie oświetlać, ale także zdobić wnętrza oraz meble. Wyodrębniać ich najpiękniejsze aspekty i skupiać na sobie wzrok. Spomiędzy jakich opcji możemy teraz wybierać? Jest ich naprawdę wiele! 

Nowe formy światła - zobacz nowoczesne systemy oświetleniowe

Światło stanowi ostatnio nieocenioną dekorację i zyskuje coraz większe uznanie wśród użytkowników – wyodrębnia w naszych domach to, co najlepsze. Projektanci często chętnie je wykorzystują, można je także znaleźć w coraz to bogatszej palecie. Na jakim oświetleniu warto zawiesić wzrok? Firma Rejs właśnie poszerzyła swoją ofertę o obfitą paletę systemów oświetleniowych.

 

Taśmy LED

 

Można zakładać je zarówno w okładzinach sufitowych i ściennych, jak i w samodzielnych meblach oraz zabudowach. Świetnie sprawdzą się np. przy oświetleniu blatu roboczego w kuchni – montuje się je wtedy pod górnymi szafkami lub do lekkiego podkreślenia wieńców i cokołów. Doskonale prezentują się w otwartych regałach, biblioteczkach czy przeszklonych witrynach, gdzie eksponują porcelanę oraz szkło.

Taśmy LED

- Taśmy wykorzystać można w zasadzie w każdym pomieszczeniu domu. I w każdym mogą wyglądać znakomicie, spełniając funkcję czysto użytkową, bądź tworząc odpowiedni klimat. Dostępne w ofercie REJS cztery rodzaje taśm LED, w zależności od potrzeb, mogą emitować światło jasne lub nastrojowo ściemnione, ciepłe, neutralne i zimne. Taśmy proponujemy w długości podstawowej 5 m, a wariant 2835 – również 50 metrów. Dzięki temu tworzenie nawet odważnych, dużych instalacji świetlnych nie jest problemem. – wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS.

Taśmy LED dopełniają łatwe w instalacji zasilacze. Można je znaleźć w dwóch wersjach. Zasilacze MASTER dostępne są w 8 wariantach (7, 12, 16, 24, 33, 54, 65, 80 W). Zasilacz gniazdkowy zaś tylko w wersji 6 W. Wszystkie zasilane są ze standardowej sieci 230V.

 

Włączniki

 

Włączniki to inny niezbędny element systemów oświetleniowych. Rejs w swojej ofercie posiada włączniki w niczym nieprzypominające klasycznego pstryczka montowanego w ścianie. Dzięki nim nie tylko włączymy i wyłączymy światło, ale także będziemy mogli regulować jego natężenie (tzw. funkcja ściemniacza). Dostaniemy możliwość zamontowania ich w różnych częściach zabudowy, a w przypadku wybranych modeli, eleganckiego ukrycia np. pod blatem, pod płytą (W10) lub za frontem, a nawet wewnątrz profilu (W09).

Włączniki do oświetlenia

Mamy wybór pomiędzy modelami obsługiwanymi pilotem (np. W08), dotykowymi i bezdotykowymi (W05) – reagującymi np. na zbliżenie się dłoni. Te ostatnie świetnie nadają się także do spiżarni i garderoby. Jeden z modeli – W05 włącza światło po otwarciu drzwi lub frontu mebla. Zobaczymy zapasy i ubrania zawsze, gdy tylko będziemy ich potrzebować, bez względu na porę dnia.

Każdy z włączników REJS utrzymany jest w nowoczesnej, niesamowicie dyskretnej stylistyce oraz uniwersalnej kolorystyce (czerń, biel i srebro).

Biały włącznik W01Czarny włącznik W01Czarny włącznik W04

 

Niewidoczny, ale nie mniej ważny osprzęt

 

- Budując portfolio oferty oświetleniowej staraliśmy się, by była ona jak najbardziej kompleksowa. Dlatego obejmuje ona również całą gamę niewidocznego na co dzień, ale niezbędnego osprzętu. – dodaje Joanna Posadzy.

Urządzenia oświetleniowe REJS

O jakich rozwiązaniach mowa? Głównie o niewielkich złączkach do taśm LED, umożliwiających ich łączenie w długie świetlne łańcuchy. Można je znaleźć w wersji bez przewodu (do sztywnego połączenia) lub z przewodem o długości 2 m. Poza nimi wykonawcy będą mogli znaleźć profile i oprawy o różnorodnych temperaturach barwy, przewody, rozdzielacze i przedłużki. Warto zwrócić uwagę na klipy metalowe do szklanych półek. Zapinane do bocznej krawędzi tafli emitują światło, które wygląda, jakby rozlewało się w szkle, dając przy tym świetny efekt dekoracyjny.

Profile REJS

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Trendy oświetleniowe w kuchni

oświetlenie w kuchni

Trendy oświetleniowe w kuchni

Oświetlenie jak każda inna kwestia związana z urządzaniem wnętrz podlega okresowym zmianom, wpływom... więcej...

Wybór lampy stołowej i kuchennej

oświetlenie w kuchni

Wybór lampy stołowej i kuchennej

Oświetlenie kuchni, z uwagi na różnorodne funkcje tego pomieszczenia, powinno być zróżnicowane.... więcej...

Jak oświetlić wyspę kuchenną i blat kuchenny

oświetlenie w kuchni

Jak oświetlić wyspę kuchenną i blat kuchenny

Wyspy kuchenne coraz częściej spotyka się w aranżacjach kuchennych, są doskonałym rozwiązaniem zarówno... więcej...