Capella Precious - szklano-granitowe zlewozmywaki z patchworkowym wzorem

data aktualizacji: 08-02-2018, 06:24 – artykuł promocyjny

Precious to limitowana linia luksusowych zlewozmywaków firmy Deante, która dołączyła do znanej już kolekcji Capella. Cechą wspólną wszystkich zlewów Capella jest połączenie dwóch odmiennych materiałów - eleganckiego granitu, z którego wykonana jest ich komora oraz hartowanego szkła pokrywającego górną warstwę - ramę oraz ociekacz. Kolekcja Precious uzupełnia dostępne dotychczas minimalistyczne wzory – kodu kreskowego, betonowych bloków, nazw miast i heksagonów, o nowe niezwykle efektowne motywy - modny patchwork z wyraźną nutą etno, w wykończeniu barwnikami z dodatkiem metali szlachetnych.

Capella Precious - szklano-granitowe zlewozmywaki z patchworkowym wzorem

Biżuteryjny blask i wysokiej klasy wykończenie Capelli Precious docenią nawet najbardziej wymagający klienci i esteci – mówi Michał Łój, projektant i Product Design Manager w firmie Deante. – Luksusowe wzory będą harmonizować z wnętrzami w stylu orientalnym, glamour, lub stanowić kontrast dla monochromatycznej kuchni – możliwości aranżacyjnych jest wiele.

Capella Precious dostępna jest w trzech kolorach: lustrzano-platynowym, złotym oraz miedzianym z mieniącymi się drobinkami. Delikatny połysk ma także czarna komora zlewozmywaka, wykonana z granitu z dodatkiem anytybakteryjnych jonów srebra i metalicznych drobinek. Całości dopełniają eleganckie czarne lub polerowane detale: sito odpływu, korek automatyczny oraz przelew.


Niezawodna technologia

Zlewozmywaki Capella są w całości produkowane w Polsce. Górna część wykonana jest zkła hartowanego i laminowanego o grubości aż 8 mm, posiadającego 5-krotnie wyższą odporność od szkła standardowego. Motyw graficzny jest drukowany ręcznie na spodniej stronie szkła, a następnie pokrywany pastą z dodatkiem szlachetnych metali. Zastosowana technologia skutecznie chroni druk przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Do wytworzenia komór zlewozmywaków wykorzystano mieszankę granitu i żywicy z metalicznymi drobinkami. W celu ochrony przed rozwojem drobnoustrojów ich powierzchnię pokryto antyseptyczną powłoką. Granit jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny. Dla wygody użytkowników wszystkie modele Capella są wyposażone w syfon o specjalnej kompaktowej konstrukcji, tzw. spacesaver, który pozwala zyskać dodatkowe miejsce w szafce pod zlewozmywakiem.

Deante Capella Precious - szklano-granitowy zlewozmywak platynowy z efektem lustrzanym

Zlewozmywak Capella Precious (ZSC_GP2C)
Kolor: platinum (platynowy z efektem lustrzanym)
Sugerowana cena brutto: 2 799 zł

Deante Capella Precious - szklano-granitowy zlewozmywak złoty

Zlewozmywak Capella Precious (ZSC_GG2C)
Kolor: gold (złoty)
Sugerowana cena brutto: 2 799 zł

Deante Capella Precious - szklano-granitowy zlewozmywak miedziany z mieniącymi drobinkami

Zlewozmywak Capella Precious (ZSC_GM2C)
Kolor: copper (miedziany z mieniącymi drobinkami)
Sugerowana cena brutto: 2 799 zł

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
W nowoczesnej kuchni - trendy aranżacyjne

zlewozmywaki

W nowoczesnej kuchni - trendy aranżacyjne

Minimalizm, który już od kilku sezonów dominuje wśród trendów aranżacji nowoczesnych... więcej...

Dyskretny powiew nowoczesności

zlewozmywaki

Dyskretny powiew nowoczesności

Obserwując zmieniającą się modę oraz trendy aranżacji wnętrz, można wysnuć taki wniosek, iż w obu... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj