konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

stopka patrona Electrolux

Wyjątkowo cichy blender Electrolux

data aktualizacji: 21-02-2020, 12:05 – artykuł promocyjny

Kuchnia jest miejscem, w którym skupia się życie towarzyskie w naszych domach i mieszkaniach. Podczas przygotowywania potraw na święta oraz inne ważne imprezy rodzinne, spędzamy w niej większość czasu. Używamy wtedy wielu różnych urządzeń AGD na raz. Niektóre z tych sprzętów wydają intensywne, głośne dźwięki, co utrudnia swobodną rozmowę. Blendery są przykładem urządzenia kuchennego, które charakteryzuje się głośną pracę - emitują hałas na poziomie 85-95 decybeli. Dla osób, które podczas wspólnego przygotowywania posiłów, lubią rozmawiać, firma Electrolux posiada propozycję - wyjątkowo cichy blender Powermix Silent Blender ESB 4400.

Wyjątkowo cichy blender Electrolux

Innowacyjny blender Electrolux Powermix Silent, został zaprojektowany tak, aby wyeliminować hałas, który mógłby przeszkadzać uczestnikom rodzinnych spotkań w kuchni, podczas wspólnego przygotowania posiłków. Opatentowany system redukcji dźwięku sprawia, że blender jest cichszy, niż jakikolwiek inny produkt tej kategorii dostępny dziś na rynku. W praktyce oznacza to, że nowy blender Electrolux jest 10 razy cichszy, niż przeciętny produkt tej grupy. Przy tak obniżonym natężeniu hałasu można swobodnie kontynuować rozmowę w czasie przygotowywania napojów, zup czy sosów.
 

blender Electrolux Powermix Silent Electrolux


Szklany dzban o trójkątnym kształcie gwarantuje doskonałe rezultaty miksowania. Funkcjonalny, łatwy w czyszczeniu i bezpieczny w obsłudze blender ESB4400 pozostaje w harmonii z najnowszymi trendami wystroju kuchni. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest solidny i przyjemny w obsłudze. To idealny pomysł na prezent dla najbliższych. Teraz niejedna opowiedziana w kuchni historia umili czas przyrządzania ulubionych smakołyków.
 

blender Electrolux Powermix Silent Electroluxblender Electrolux Powermix Silent Electrolux


Blendery PowerMix Silent zostały wyróżnione godłem „Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2012” oraz otrzymały wyróżnienie w plebiscycie „Superprodukt Świata Kobiety 2011”.

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz informacje o firmie


sprzątanie:
odkurzacze » odkurzacze centralne » odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: piekarniki parowe » kuchnie » okapy » płyty indukcyjne » płyty do zabudowy » urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki » pralko-suszarki » suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy » zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy » chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy » gotowanie » przygotowywanie jedzenia » żelazka parowe » zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux

Podobne artykuły
Lodówka wolno stojąca

sprzęt AGD

Lodówka wolno stojąca

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że zabudowa kuchenna jest jednolita i neutralna. Dzięki temu meble... więcej...

Jak dobrać dodatki do minimalistycznej kuchni?

sprzęt AGD

Jak dobrać dodatki do minimalistycznej kuchni?

Styl minimalistyczny może kojarzyć się z prostotą i skromnością, jednak w rzeczywistości jest jednym... więcej...

Sterling - wielofunkcyjna kuchenka gazowo-elektryczna

sprzęt AGD

Sterling - wielofunkcyjna kuchenka gazowo-elektryczna

Stoves Sterling to połączenie symetrii, minimalizmu i współczesnego stylu. Fronty wykonane z hartowanego... więcej...Partnerzy

Electrolux       Laveo

Falmec Ronic

Hafele    Franke

Emako   Okapykuchenne.pl