konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Farba lateksowa z dodatkiem czystego srebra

data aktualizacji: 21-11-2019, 13:34 – artykuł promocyjny

Kuchnia i łazienka to pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach, w których w związku z wysoką wilgotnością powietrza, występują często problemy z pojawianiem się grzybów, pleśni na ścianach. Nawet regularne ich wietrzenie nie pomaga. Rozwiązaniem, które może pomoże nam pozbyć się tego problemu i zapewni nam czystość i higienę ścian, jest biostatyczna farba lateksowa z dodatkiem czystego srebra - Śnieżka Kuchnia-łazienka.

Farba lateksowa z dodatkiem czystego srebra

Farba Śnieżka Kuchnia-łazienka, dzięki zawartości czystego srebra, pomaga stabilizować ilość niebezpiecznych dla zdrowia pleśni, grzybów i bakterii, które pojawiają się na ścianach. Działanie czynnika biostatycznego, czyli czystego srebra, ogranicza się wyłącznie do pomalowanej powierzchni i nie następuje jego migracja do powietrza. Co więcej, srebro powoduje, że właściwości biobójcze emulsji utrzymują się tak długo jak długo jest ona na ścianie, czyli przez cały czas życia farby.
 

FFiL Śnieżka - Farba Śnieżka Kuchnia-łazienka


Śnieżka
Kuchnia-łazienka dostępna jest w nowoczesnym opakowaniu, w dwóch rodzajach wykończenia powłoki: matowym z paletą 13 kolorów i satynowym - 9 kolorów. Dzięki temu, każdy z nas znajdzie kolor i rodzaj wykończenia odpowiedni do swojego wnętrza. Farby matowe stosowane są głównie w pomieszczeniach o klasycznym charakterze, a satynowe idealnie pasują do aranżacji modernistycznych.

FFiL Śnieżka - Farba Śnieżka Kuchnia-łazienka


Farba może być stosowana zarówno na ściany, jak i sufity, co pozwala na pokrycie nią całego pomieszczenia. Powierzchnie pomalowane Śnieżką Kuchnia-łazienka są odporne na szorowanie i wielokrotne zmywanie wodą z dodatkiem detergentów. Farba jest też bardzo wydajna (do 12 m²/l).

Działanie biobójcze nowej Śnieżki Kuchnia-łazienka zostało udowodnione laboratoryjnie. Badanie przeprowadził POCH S.A. w Gliwicach. Farba została również zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, otrzymując pozwolenie na obrót produktem biobójczym.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Śnieżka Trade of Colours sp. z o.o.
Chłodna 51
00-867 Warszawa
tel. 801 500 801
www: www.sniezka.pl
mail: wyślij wiadomośćDZIAŁ HANDLOWY:

39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44
woj. podkarpackie
 

farby do wielu zastosowań farby emulsyjne dekoracyjne do malowania wewnątrz pomieszczeń emulsje do pomieszczeń wilgotnych farby i lakiery do drewna farby i emalie do metalu kleje zaprawy masy i mieszanki tynkarskie masy i mieszanki do szpachlowania lakiery impregnaty do drewna lakierobejce farby gruntujące


Zobacz zdjęcia w galerii Śnieżka:
Podobne artykuły
Kolory ścian w kuchni

ściany i podłogi

Kolory ścian w kuchni

Zastanawiając się na wyborem odpowiedniego koloru ścian w kuchni kierujemy się panującą modą lub dobieramy... więcej...

Poczuj wiosnę z kolorami Magnat

ściany i podłogi

Poczuj wiosnę z kolorami Magnat

Najczęściej Polacy decydują się na ściany w kolorze beżowym lub szarym, ale stonowane kolory mogą jednak... więcej...

Farby do malowania ścian i podłóg w łazience i kuchni

ściany i podłogi

Farby do malowania ścian i podłóg w łazience i kuchni

Kuchnia i łazienka są pomieszczeniami w naszych domach, w których spędzamy dużo czasu. Dlatego... więcej...