konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021
aurora

Półki podświetlane LED SOLED - połączenie dekoracji z funkcjonalnością

data aktualizacji: 09-07-2021, 04:13 – artykuł promocyjny

Półki podświetlane LED SOLED - połączenie dekoracji z funkcjonalnością

Poszukując elementów dekoracyjnych do naszego mieszkania często skłaniamy się ku produktom, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i wielofunkcyjne. Przykładem wielofunkcyjności mogą być podświetlane półki szklane produkcji  SOLED. Prócz standardowego zastosowania, półki świetlne stanowią również ciekawą dekorację w naszym wnętrzu. Kolejnym przeznaczeniem półek świetlnych jest oświetlenie - mogą zastąpić koloroterapeutyczną lampkę. Pozwala to na uzyskanie w pomieszczeniu subtelnego klimatu w zależności od chwili czy nastroju.
 

Soled - Półki podświetlane szklane LED

Soled - Półki podświetlane szklane LEDPółki LED bazują na energooszczędnej technologii LED. Wykonane ze szkła i estetycznego aluminium prezentują się atrakcyjnie nawet wówczas, gdy nie są podświetlone.
    


Co więcej, producent SOLED wykonuje półki podświetlone na dokładny wymiar. A wykorzystanie oświetlenia LED RGB pozwoli na uzyskanie dowolnego koloru podświetlenia za pomocą pilota. To bardzo praktyczne, barwę światła dostosujemy do nastroju lub aranżacji wnętrza. Z łatwością wkomponują się  w kolorystykę właśnie przemalowanego salonu czy do wyremontowanej łazienki.
 

Podświetlana półka LED - producent SOLEDPółka podświetlana pasuje praktycznie do każdego miejsca w domu. Znajdzie zastosowanie w łazience pod lustro, we wnęce w przedpokoju, pod sprzęt RTV w pokoju nastolatka, jako ekspozycja rodzinnych zdjęć w salonie czy też jako półka na alkohole lub przyprawy w naszej kuchni.  Często są wykorzystywane w SPA, restauracjach, klubach czy sklepach.
 

Zastosowanie półek podświetlanych LED ? SOLED

Zastosowanie półek podświetlanych LED - SOLEDDo miejsc narażonych na wilgoć polecane są półki podświetlane krawędziami ze szkłem przezroczystym, ze względu na komfort dbałości o czystość. W przypadku silniejszego efektu świetlnego firma SOLED proponuje szkło piaskowane, świecące całą powierzchnią.

 

Zastosowanie oświetlenia LED w kuchni - SOLED

fot.: Zastosowanie oświetlenia LED w kuchni
 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: SOLED Projekty i Dekoracje Świetlne Jacek SolkaPodobne artykuły
Jak dobrać oświetlenie do jadalni?

oświetlenie w kuchni

Jak dobrać oświetlenie do jadalni?

Urządzenie jadalni wiąże się z koniecznością dobrania odpowiedniego oświetlenia, które połączy... więcej...

Eko lampy z drewna, bambusa i wikliny

oświetlenie w kuchni

Eko lampy z drewna, bambusa i wikliny

Panująca moda na ekologię, powoduje, iż staramy się nie podczas codziennych zakupów, wybierać... więcej...

Oświetlenie mebli kuchennych

oświetlenie w kuchni

Oświetlenie mebli kuchennych

Zabudowa kuchenna powinna być optymalnie oświetlona, bo to właśnie z przestrzeni przy meblach korzystamy... więcej...